Faaliyet Alanı


Türkiye'nin en kaliteli ve güvenilir Otobüs firmaları olan Pamukkale, Anadolu Ulaşım ve Ali Osman Ulusoy Turizm'in Otobüs bilet satışları artık Cetur Turizm ofislerinde. Ankamall avm, Optimum avm, a city avm, Kentpark avm, Cepa avm, Gordion avm ve Arcadium avm de yer alan Şubelerimizden Otobüs Biletinizi alarak Türkiye'nin her noktasına ulaşımınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bütçenize uygun Otobüs bileti, biletinizi anında alma kolaylığı, iptal, iade ve değişikliklerde anında mutattabınızı bulma gibi konularda Cetur turizm size en yakın noktada. Cetur Turizm güvencesiyle ucuza seyahat et, Otogara gitmeden şubelerimize gelerek veya telefon ile anında rezervasyon yapma kolaylığı yakala. Şimdi size en yakın şubemize gelerek biletinizi alıp Türkiye'nin her bölgesine kolayca seyahat etmenin keyfini çıkarın.

PAMUKKALE

Pamukkale Turizm her yıl 15 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Filosunda bulunan yaklaşık 600 aracı ile sizleri sevdiklerine kavuşturmaktadır.
Jumbo – Pamukyol ve Teknobüs Sınıfları ile fark yaratan Pamukkale Otobüsleri sizin rahatlığınız ve konforunuz için her şeyi düşünmüştür.

JUMBO

2 Koltuk arası mesafe 75 cm’dir. Rahat, geniş ve istediğiniz kadar geriye yatırıp ayak koyma ve baldır aparatı sayesinden keyifli yolculuk yapabilirsiniz.
Jumbo zaman tasarrufu demektir…
İzmir – İstanbul güzergahında tüm araçlarımız Jumbo’dur. (izmir-İstanbul otobanı kullanılır)

BEBEK KOLTUĞU
0-3 yaşındaki Bebek yolcularımız için özel koltuk bulunmaktadır. Bilet işlem sırasında Temsilcimize bildirmeniz yeterlidir.

PATİLİ DOSTLARIMIZ
Evcil Hayvanlarınız için Bagaj bölümümüzde özel yerimiz bulunmaktadır. Burada rahatlıkla seyahat edebilirler. Pamukkale Jumbo ile Sevimli dostlarımız güvende.

KIYAFET BÖLMESİ
Özel elbiseleriniz ve Takım elbiselerinizi ‘elbise askısı’ ile askılara asabilirsiniz.
Pamukkale Jumbo ile yolculuklar daha keyifli.

PAMUKYOL

Tüm araçlarının 2+1 olduğu Pamukyol otobüslerin de özel koltuk dizaynı ve 10 inç dokunmatik ekran, uydu kanalı, bilgisayar oyunları ve çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Bütün Pamukyol araçlarında Ücretsiz ve sınırsız Wi-fi hizmeti bulunmaktadır.

TEKNOBÜS

Bütün koltuk arkalarında dokunmatik ekranı olan 2+2 oturma düzenine sahip olan Otobüslerimizdir. Birçok  film, yüzlerce müzik ve TV yayınları ile Seyahatiniz daha keyifli hale geliyor.

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz