GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin tüm bilgilerinin hassasiyetle korunması için Jolly tur Ankara ve Coral Travel Ankara yetkili bayilerimizde en güvenli şekilde tüm sistemlerimiz kurulmuştur. Aşağıdaki gizlilik beyanında tüm detaylar yer almaktadır. 

  • Kişisel Bilgilerinizin Saklanması

Şahsınıza ait (Ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası gibi..) bilgiler, Cetur Turizm Üyelik girişi yapmadığınız sürece sitemizden alışveriş dahi etseniz izniniz olmadan saklanmaz.

 

  • Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Üyelik girişi yaparak izin verdiğiniz bilgiler, Cetur Turizm kampanyalarından haberdar olmanız veya sizinle iletişime geçilmesi amacıyla kullanılır. Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince yasal işlem gereken bir durum olmadığı takdirde bilgileriniz izniniz olmadan üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

 

  • Üyelik Bilgi Yönetimi

Cetur Turizm Üyelik bilgilerinizin yönetimi tamamen sizde olup gerektiğinde güncelleyebilir, kampanya bildirimlerini iptal edebilirsiniz.

 

  • Kişisel Olmayan Online Bilgiler  

Cetur Turizm web sitemizi gezerken incelediğiniz ürünler, ziyaret sayınız, sitede harcadığınız süre gibi kişisel olmayan bilgileriniz hizmet kalitemizi ölçebilmemiz için otomatik olarak kaydedilir. Bu bilgiler üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

  

Nasıl Yardımcı Olabiliriz