Tur İnceleme Sayfası

Bodrum Bodrum Turu 4 Gece Otel Konaklaması

Sevdikleriniz ile unutulmayacak bir tur Cetur Turizm ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

YARIM PANSİYON

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

 *Tüm Öğle Yemekleri

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*Tüm Özel Harcamalar
*Gece Turları
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye - Özel işletmeler v.b)
*Müze Kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

Ücretsiz Hizmetler

 *Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
*Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
*Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
*Profesyonel Rehberlik hizmetleri
*Milli Park Giriş Ücretleri
*Tekne Turları
*Tatilbudur.com Otobüs içi İkramları
*Tatilbudur.com güvencesi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

 1.Gün: İstanbul – İzmir

*22:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı

*23:00 Harbiye Tatilbudur.com Ofis Önü (Harbiye Askeri Müze Karşısı) 

*23:59 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı) 

*00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti)

*00:30 Çayırova Mc Donald`s

 

Yukarıdaki hareket noktalarından katılacak misafirlerimizle Tatilbudur.com otobüs içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlayacağız.

 

2.Gün: İzmir – Çeşme - Yüzme Molası – Ilıca - Alaçatı - Alaçatı Pazarı – Alaçatı Sokakları - Germiyan Köyü – Barbaros Köyü – Bademler Köyü – Seferihisar – Sığacık

Değerli misafirlerimiz, 01.15’te İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) - 03.15’te Bursa Özdilek Önü - Hilton Otel Yanından 08.00’da Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alacağız. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Bursa – Balıkesir güzergâhını takiben İzmir’e hareket edeceğiz. Sabah saatlerinde İzmir’e ulaşacağız ve ardından Çeşme’ye hareket edeceğiz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi’ni ve.1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı panoramik olarak göreceğiz. Çeşme Meydan’da vereceğimiz serbest zamanımız sonrası Ilıca’ya geçeceğiz. Burada özel bir plajdaki yüzme molamızın (giriş, şezlong, şemsiye ekstra) ardından Alaçatı’ya hareket edeceğiz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve muhteşem hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı’nı, Alaçatı’nın ünlü sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları gezeceğiz. Vereceğimiz öğle yemeği molası ardından Türkiye’de Slow Food (katkısız gıdalar üretmek ve geleneksel yemekleri yaşatmak) hareketine katılan tek köyümüz olan Germiyan Köyü’nü gezeceğiz. Köyün sokaklarında dolaşırken evlerin ve sokakların çiçek motiflerle boyanmış olduğunu göreceksiniz. Ardından Türkiye’de ilk temalı festivali olan Oyuk (Korkuluk Festivalini) gerçekleştiren Barbaros Köyü’nü ziyaret edeceğiz. Festival ardından köylülerin yaptıkları bu korkuluklar köyün sokaklarında tüm yıl boyunca sergileniyor. Hem bu korkulukları göreceğiz hem de çat kapı evi yazan bir köy evininin kapısını çalıp eve  misafir olacağız. Sonra Susuz Yaz filminin çekildiği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığın 2012 yılında yaptığı yarışmayı kazanan Türkiye’nin en temiz köyü, ülkemizin tiyatrosu olan ilk ve tek köyü Bademler köyünü gezeceğiz. Sonrasında yöresel mimarisine, geleneklerine, göreneklerine, sahip çıktığından dolayı 2009 yılında Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisarı görüp bazı dizi filmlerin çekildiği Seferihisar’a bağlı Sığacık’ı geçeceğiz. Burada, Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni, iç kalede inşa edilmiş ve otantikliğini kaybetmemiş evleri ve sokakları yürüyerek gezeceğiz. Verilecek serbest zaman sonrasında Bodrum’a hareket edeceğiz. Bodrum’daki otelimize ulaşacağız. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.

 

ÖNEMLİ NOT: Programımız ilk gün otele giriş yapmadan Çeşme Ilıca’da yüzme molası ile başlayacağından misafirlerimizin yanlarında gerekli eşyalarını bulundurmaları gerekmektedir.

 

*Sabah Kahvaltısı: İzmir’de serbest olarak alınacaktır. ( Ekstra )

*Öğle Yemeği:Ilıca Plajı veya Alaçatı’da serbest olarak alınacaktır.( Ekstra )

*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Güzergâh: İstanbul – Bursa - Balıkesir – İzmir – Çeşme – Alaçatı - Seferihisar - Sığacık - Bodrum 910 km

*Konaklama Oteli: VG Resort Hotel vb.Bodrum Otelleri

 

3.Gün: Bodrum – Bodrum Mavi Yolculuk Tekne Turu - Bodrum Kalesi– Mydos Kapısı – Zeki Müren Evi

Saygıdeğer misafirlerimiz, sabah otelimizde yapacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, sanat güneşimiz Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan evini ziyaret edeceğiz. Sonra Bodrum Kalesinin fotoğrafını çekeceğiz. (Eğer ki Sualtı Arkeoloji Müzesi’nin restorasyonu tamamlanmış olursa müzeyi de ziyaret edeceğiz.).. Sonra Bodrum Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkacağız. Tekne Turumuzda Akvaryum Koyu, Karada, Meteor Koyu başlıca göreceğimiz yerler olacak. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarımızın sonrasında  Mydos Kapısı ve Antik Tiyatroyu panoramik olarak gezerek otelimize döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu (Ekstra) verilecektir.

 

*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

*Öğle Yemeği:Teknede menü olarak alınacaktır. ( Ekstra )

*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Konaklama Oteli: VG Resort Hotel vb.Bodrum Otelleri

 

4.Gün:  Azmak Çayı - Tam Gün Gökova Tekne Turu - Gökova Körfezi - Sedir Adası - Kleopatra Plajı - Akyaka Beldesi

Sabah otelde yapılacak açık büfe kahvaltı sonrasında, otelimizden hareketle Azmak Çayı kenarında verilen serbest molanın sonrasında  dileyen misafirlerimiz Tekne turu yapabilirler.( Ekstra) Gökovanın giriş kapısı olan Akyaka beldesine ulaşacağız. Akyaka beldesinden bineceğimiz teknemizle ihtişamlı koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama sahası olan Gökova da, tekne turumuza başlayacağız.(2.Tekne Turu) Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy ,Sedir Adası ve elbette Klopatra adına Marcus Antonius tarafından yaptırılmış olan Klopatra Plajına gideceğiz. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu harika mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri döneceğiz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Avrupa'dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları'nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı'nda fotoğraf çektirebilirsiniz. Ardından otobüsümüze binerek Aşıklar Yolu’na gideceğiz .Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız olan güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek otelimize ulaşacağız. Otelimize yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamaları için lobide buluşuyoruz..(Ekstra) türü  verilecektir.

 

*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

*Öğle Yemeği:Teknede menü olarak alınacaktır. ( Ekstra )

*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Konaklama Oteli: VG Resort Hotel vb.Bodrum Otelleri

 

5.Gün: Bodrum Deve Plajı Mavi Yolculuk Tekne Turu – Turgut Reis – Akyarlar Plajı Yüzme Molası 

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltısı ardından, Bodrum Deve Plajı Tekne Turumuza (4.Tekne Turu) çıkacağız. Tekne Turumuzda, Camel Beach (Deve Plajı), Aspat, Bağla Koyu ve Akvaryum Koyu başlıca göreceğiniz noktalar olacak.  (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir) .Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının sonrasında Turgut Reis’e doğru yola çıkacağız. Turgut Reis’i panoramik olarak gördükten sonra, Akyarlar Plajında yüzme molası vereceğiz. Tüm gezilerimizin arından otelimize dönceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olup. Gece dileyen misafirlerimizle birlikte Bodrum Gümbet Barlar Sokağının Turunu yapıyoruz. (Ekstra) verilecektir.

 

*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

*Öğle Yemeği: Teknede menü olarak alınacaktır. ( Ekstra )

*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Konaklama Oteli:VG Resort Hotel vb.Bodrum Otelleri 

 

6.Gün: Didim Apollon Tapınağı - Efes Antik Kenti - Şirince – Eski Rum Evleri – Şirince Şarapları - İzmir - Bursa

Sabah otelimizde almak üzere olacağınız  açık büfe kahvaltısı ile , Selçuk'a hareket edeceğiz. Yol üzerinde Bafa Gölü'`nü panoramik olarak görerek Efes Antik Kenti`ne varacağız. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları olan, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin sonrasında meyve şarapları ile eski Rum evleri ile meşhur Şirince'ye hareket edeceğiz. Burada köy içindeki küçük gezintinin sonrasında İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlayacağız. İzmir – Manisa - Balıkesir – Bursa güzergâhı üzerinden yolculuğumuza devam edeceğiz..

 

*Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

*Öğle Yemeği: Selçuk’ta veya Şirince’de serbest veya menü olarak alınacaktır. ( Ekstra )

*Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Konaklama Oteli: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

*Rota: Otel – Bafa Gölü - Didim Apollon Tapınağı –  Didim  – Selçuk – Şirince – İstanbul / 710 Km

 

7.Gün: İstanbul'a Varış

İzmir, Manisa, Balıkesir, Bursa üzerinden dönüş yoluna geçeceğiz.  Siz saygıdeğer misafirlerimizi, bir başka Tatilbudur.com organizasyonunda buluşmak dileğiyle sabaha karşı erken saatlerde İstanbul da, aldığımız noktalara bırakacağıza.

 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

 TÜM KREDİ KARTLARINA 12'YE VARAN TAKSİT İMKANI

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz