Tur İnceleme Sayfası

Ankara Çıkışlı Klasik Gap Turu 6 Gece Otel Konaklaması

Sevdiklerinizle birlikte hem keyifli vakitler geçirebileceğiniz hem de yeni kültürler keşfedeceğiniz muhteşem GAP Turu Cetur turizm’de sizleri bekliyor. Kaçırılmayacak fırsatlar için 444 6 849

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

YARIM PANSİYON

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

 * Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye Ve Özel İşletmeler İçin Geçerlidir.)

* Müzekart (Kültür Ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir)

* Tüm Öğle Yemekleri

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Ekstra Belirtilen Organizasyonlar

* Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar

 


Ücretsiz Hizmetler

 * Açık Büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği

* Açık Büfe 6 Sabah Kahvaltısı

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Şanlıurfa’daki otelimizde 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

* Milli Park Giriş Ücretleri

* Halfeti Tekne Turu

* Nemrut Dağı Minibüs Ücreti

* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

* Otobüs İçerisindeki İkramlar

* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

GEZİ PROGRAMI

 1.Gün: Antakya - Asi Nehri - Uzun Çarşı - Harbiye - Mozaik Müzesi - St. Pierre Kilisesi

Değerli Misafirlerimiz, 02.30 Ankara Söğütözü Ulusoy Tesisleri (Armada alışveriş merkezi karşısı) önünden hareket edecek olan aracımıza sizleri alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Kıymetli misafirlerimiz, yolda alacağımız (ekstra) kahvaltımızın sonrasında zengin kültürü ile dikkat çeken İskenderun güzergahı üzerinden Belen Geçidine gelerek Amik Ovası ve Amanos Dağları' nın muhteşem manzarasını seyrederek Antakya'ya varışımız gerçekleşiyor. Eski adı Orontes Nehri olan Suriye Dağlarından doğup Saman Dağında denize boşalan Asi Nehri'nin kıyısında yer alan Antakya'daki ilk durağımız dünyanın en büyük 3. mozaik müzesi olan Antakya Mozaik Müzesi olacaktır. Bu bölgede antik dönemdeki adı Dafne günümüzdeki adı ise Harbiye'den çıkartılan Mozaikleri görme fırsatı yakalıyoruz. Rehberimizin yapacağı bilgilendirmeler sonrasında Tahtacılar çarşısı olarak da bilinen olan Uzun Çarşı'da serbest zaman bırakılıyor. Serbest zamanın ardından ilk Hristiyan şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Antakya Sokaklarında yürüyerek kısa bir Antakya turu yapıyoruz. Müsaitlik durumuna göre gezebileceğimiz Türk-Katolik Kilisesi'ni görüp, Tarihi Antakya Evleri'ni gördükten sonra dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St. Pierre Kilisesi ile turumuza devam ediyoruz. Antakya manzarası sizleri tesiri altına alacaktır. Gezimiz bitimine doğru Antakya'dan 12 km uzakta  Daphne ve Apollon'un aşklarının geçtiği Harbiye'ye (Dafne) giderek mesire yeri olan Küçük Şaleleri görüyoruz. Defne ağacı, sabun ve İpek vb. ürünlerinden aldıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde sağlanacaktır.

* Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde yer alan uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

* Öğle Yemeği: Antakya'da Kurşunlu Han’da serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

*Güzergâh: Ankara – Aksaray – Adana - Hatay / 725 KM

* Konaklama Oteli: Özcihan Otel – Deliban Otel – Grand Mina Otel - Boğaziçi Otel v.b

2.Gün: Kırıkhan - Hassa - Narlı - Pazarcık - Adıyaman - Arsemia - Cendere Köprüsü - Karakuş Tümülüsü - Nemrut Dağı

Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltımızın sonrasında Antakya'dan ayrılıyor ve Kırıkhan- Hassa-Islahiye-Pazarcık-Gölbaşı üzerinden Adıyaman'a varışımız gerçekleşiyor. Burada otobüsümüzden iniyor ve bizleri bekleyen özel minibüslerimize geçiyoruz. Turumuzun devamında Kâhta’dan geçerek ilk durağımız olan Karakuş Tümülüs’üne varıyoruz. Olağanüstü bir manzara eşliğinde rehberimizin yapacağı bilgilendirmeler sonrasında Roma İmparatorluğunun efsanevi IX. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsüne geçiyoruz. Bu bölgede yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğrafların sonrasında, Kommagene Krallarının yazlık başkenti olan Arsemia'yı ziyaret ederek deniz seviyesinden 2100 m yükseklikte bulunan Nemrut dağının zirvesine varışımız gerçekleşiyor. Kommagene kralı Antiokhos adına yapılan Tümülüs’ü ve Doğu-Batı Teraslarını ve burada yer alan devasa heykelleri görüyoruz. Yapılan anlatımlar sonrasında Gün Batımını (Bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak tur programında herhangi bir değişiklik olmadan GÜN DOĞUMUNA da çıkılabilecektir.) Olağanüstü manzarasında seyrediyoruz. Daha sonra minibüslerimize binerek Adıyaman'da yer alan otelimize varışımız gerçekleşiyor. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde gerçekleşecektir.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Öğle Yemeği: Adıyaman'da İskender 85’te serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Güzergâh: Antakya-Pazarcık-Adıyaman / 295 KM

* Konaklama Oteli: White Star Otel - Rabat Otel - Bozdoğan Otel

3.Gün: Atatürk Barajı – Diyarbakır – Diyarbakır Surları – Urfa Kapı – Mardin Kapı – Keçi Burcu – On Gözlü Köprü – Ulu Camii – Cahit Sıtkı Tarancı Evi – Hasankeyf – Midyat – Mor Gabriel (Deyr-Ul Umur) Ya Da Mor Hananyo (Deyr-Ul Zafaran) Manastırı – Konuk Evi – Telkâri Ve Gümüş Atölyesi

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra dünyanın 6. Büyük barajı, Türkiye’nin ise en büyük barajı Atatürk barajına varışımız gerçekleşiyor. Seyir terasında yapılan bilgilendirmelerin sonrasında Siverek güzergahı üzerinden Diyarbakır’a gitmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Diyarbakır’da ilk olarak gezeceğimiz yer Surlar olacaktır. Urfa Kapıyı, Mardin Kapıyı ve Keçi Burcunu gördükten sonra otobüsümüzle On Gözlü Köprüye geliyoruz. Hıdırellezlerde yöre insanları beze dilek yazıp bu köprüden Dicle’ye atarlarmış. İslamiyet’in beş Harem-i Şerifinden birisi olarak kabul edilmekte olan Mor Thoma Kilisesinin çevrilmesiyle yapılmış Ulu Cami’ye gidiyoruz. Ulu Camii gezisi sonrası -Yaş 35 ve Haydi Abbas- şiirlerinin yazarı Cahit Sıtkı Tarancı’nın Doğduğu Eve gideceğiz ve Dört Mevsim Odalarını görüp Silvan güzergahı üzerinden Batman’a geçiyoruz. Alacağımız öğle yemeğimizin sonrasında antik çağın ilk yerleşim yerlerinden biri olan Hasankeyf’e varışımız gerçekleşiyor. Dicle Nehri üzerine kurulacak olan Ilısu Barajı nedeniyle sular altında kalacak olan şehirde Yeni Saray, Mescit, Gözetleme Kulesi, Büyük Saray, Zekât Kuyusu, Ulu Cami, Mağaralar gezimizi Kale bölümü kapalı olduğundan dolayı panoramik olarak görüp El Rızk Caminin kalan tek parçası eşsiz minaresini fotoğraflıyoruz. 1116 yılında Artuklu Hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından yaptırılan Tarihi Köprüyü görüp, Kör Zeynel Bey Türbesini de fotoğrafladıktan sonra gezimizi tamamlıyoruz. Yapılan anlatımlar çekilen fotoğrafları takiben verilen serbest zamanda Yolgeçen Hanında Dibek Kahvesini içmenizi tavsiye ederiz. Turumuzun devamında bu güzel yerden ayrılarak Midyat'a varıyoruz. İlk olarak gezeceğimiz yer birçok dizinin çekim alanı olan Midyat konukevi olacaktır. Sivil mimarinin en güzel örneğini göreceğimiz bu konak ardından Telkâriciler çarşısında alışveriş için verilen serbest zaman sonrasında Otelimize varışımız gerçekleşiyor. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde gerçekleşecektir.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Öğle Yemeği: Batman’da Ali Usta’da serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Güzergâh: Adıyaman- Diyarbakır-Hasankeyf-Midyat / 455 km

* Konaklama: Mardin Midyat Matiat Otel - Yay Grand vb.

4.Gün: Beyazsu – Nusaybin – Dara Antik Kenti – Savur – Hacı Abdullah Bey Konağı – Dereiçi Kıllıt Köyü (Süryani Köyü)

Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltımızın sonrasında Turabdin bölgesinin en önemli mesire yerlerinden biri olan Beyazsu’ya gitmek için yola çıkıyoruz. Ayaklarımızı buz gibi kaynak suyun içerisinde dinlendirme fırsatı buluyor, bir yandan da çaylarımızı yudumlayacağız. Daha sonra Nusaybin güzargahı üzerinden Büyük İskender ve Pers Kralı Darius savaşına sahne olan Dara Antik Kentine varışımız gerçekleşiyor. Mağara evleri, mezarları, kiliseleri ile sur sarnıçlarını gezip bölgenin hazineleri içerisinde yer alan Savur ilçesine doğru hareket ediyoruz. Öncelikle Hacı Abdullah Bey konağına çıkıyoruz. Burada bütün Savur’u keyif ile seyrederken çaylarımızı ve kahvelerimizi de afiyetle yudumluyoruz. Savur evlerini ve altlarında yer alan mağaraları gezip sokaklarında geziyoruz. Tarihi Hititlere kadar dayanan bu şirin ilçemizde alıyoruz. Ortamın güzelliği ve huzur veren sessizliğiyle alacağımız yemeğimizin ardından tekrar yola çıkıyoruz. Yol güzergahımızın üzerinde yer alan Süryanilerin ilk yerleşim yerlerinden olan Kıllıt köyüne varıyoruz. Köyün terkedilmiş görüntüsü bize hüzün verecektir. Rehberimizin anlatımlarını büyük bir merakla dinledikten sonra köyde yer alan Ortodoks, Katolik ve Protestan kiliselerini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında Kıllıt köyünde yüreğimizi bıraktıktan sonra Mardin'e varışımız gerçekleşiyor. Dinlerin ve Dillerin buluştuğu, Süryani'sinden, Arabına bir çok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardin, taş işçiliği ve kentsel dokusu ile ziyaretçilerini tesiri altında bırakacaktır. Kentsel sit alanı olan ve koruma altına alınan Eski Mardin'de yapacağımız panoramik turumuzun ardından otelimize varışımız gerçekleşiyor. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Batman’da yöresel lezzetlerin tadına bakabileceğiniz serbest menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Mardin Yay Grand – Midyat Matiat Otel vb.

Güzergâh: Midyat – Dereiçi Köyü 45 km, Dereiçi Köyü – Dara Köyü 90 km, Dara Köyü – Mardin 90 km, Toplam 225 km.

5.Gün: Mardin - Kasimiye Medresesi - Ulu Camii - Abbarlar - Ptt Binası - Mezopotamya Ovası - Deyr-Ul Zafaran - Harran Ovası - Höyük - Harran Konukevi

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Mardin'e varıyoruz. Dinlerin ve Dillerin buluştuğu, Süryani'sinden, Arabına birçok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardin, taş işçiliği ve kentsel dokusu ile ziyaretçilerini tesiri altına alacaktır. Kentsel sit alanı olan ve koruma altına alınan Eski Mardin de; gezimize ilk olarak Kasımiye Medresesinden başlıyoruz. Medresenin avlusunda yer alan küçük havuzu yapıya serinlik katmakla birlikte Selsebil adı verilen çeşmenin anlatımını rehberimizden dinlediğinizde bir kez daha siz değerli misafirlerimizi tesiri altına alacaktır. Öğle yemeğimizin sonrasında Ulu Camii'ye doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Dar ve taş sokaklarda çarşıların arasından yapacağımız yürüyüşümüzün ardından Mardin'in en büyük Camisi olan Camii Kebir de olarak geçen Ulu Camiyi bir şiir misali okunacak olan minaresinin anlatımını dinledikten sonra belediye temizlik işlerinin -eşekler- ile yapıldığı evlerin altından geçen Abbaraların altından geçerek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Şehidiye medresesini ve PTT binasını gördükten sonra Mezopotamya Ovasına karşı yorgunluk çaylarımızı ve kahvelerimizi yudumluyoruz. Kısa bir dinlenme molamızın ardından Deyr-ul Zafaran Manastırına gidiyoruz. Süryanilerin 1000 yıldan fazla bir zaman Patrikhane merkezi olan Deyrul Zafaran Manastırını gezerken 4000 yıllık Güneş tapınağını (Sin tapınağını) Şifahaneyi, Kilisesini ve Vaftizhanesini dolaşıp Mardin'den ayrılıyoruz. Daha sonrasında dünyanın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran'a geliyoruz. Dünya'da sadece 3 bölgede yer alan Konik Kubbeli Evleriyle koruma altına alınmış olan Harran'da; Ulu Cami Kalıntıları, Höyük, Şehir Surları, Kale, Geleneksel Harran Evlerini görüp bir tanesine misafir oluyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Bu akşam otel konaklamamız oda kahvaltıdır, otelde akşam yemeği tur ücretine dahil değildir. Arzu eden misafirlerimizle birlikte Şanlıurfa'nın vazgeçilmezi yemekli sıra gecesine katılıyoruz. Sıra gecesinde karışık kebaplarımızı yiyip, mırramızı içip, şıllık tatlısının ve çiğ köftenin tadına bakıyor, yöresel müzik ve oyunlarla eğlenceye tam hız devam ediyoruz. (Ekstra)

* Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Öğle Yemeği: Mardin’de Ebrar Ev Yemekleri ya da Dostlar Sofrasında serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Şanlıurfa otel konaklamamız oda kahvaltıdır. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği için Sıra Gecesine katılabilirler. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Sıra Gecesinde alınacaktır. (Ekstra)

* Güzergâh: Mardin-Şanlıurfa / 188 KM

* Konaklama Oteli: Grand Urfa Otel - Harran Otel – Dedeman Şanlıurfa Otel vb.

6.Gün: Balıklı Göl - Hz. İbrahim'in Doğduğu Mağara - Kapalı Çarşı - Gümrükhan - Göbekli Tepe - Birecik - Kelaynak Kuşları - Halfeti Tekne Turu - Fırat Nehri - Rum Kale - Gaziantep Mozaik Müzesi

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Balıklı Göl Hali-ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü İbrahim Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yer, Rızvaniye Camii, Mevlid-i Halil Camini ziyaret edip, Kapalı Çarşı, kilimciler, isotçular, demirciler, bakırcılar çarşıları ve Gümrük Han'da verilen serbest zaman içerisinde arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabileceklerdir. Turumuzun devamında 1963 yılında tarlasını karasabanla sürerken bulduğu oymalı taşı müzeye getiren bir çiftçinin sayesinde bulunan Göbekli Tepe'ye ulaşıyoruz. (Kazı Çalışmaları Nedeniyle Kapalı Olabilir Açık İse Gezi Yapılacaktır ) Dünya da bilinen ilk tapınağı içerisinde bulunduran kentin cilalı taş devri yerleşimi olduğu ileri sürülmektedir. Göbekli Tepe'den ayrılıyor ve Birecik'e doğru hareket ediyoruz. Nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarının koruma altına alındığı doğal yaşam çiftliğinde bu kuşları görme ve fotoğraf çekme imkanı buluyoruz. Daha sonra yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruzYolumuzun sonunda bizi sanki cennetten bir köşe Halfeti karşılıyor. Sular altında kalmış Halfeti de Fırat Nehrinin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Tekne turumuza eski bir yerleşim birimi olan Rum Kale'nin kalıntılarını görme fırsatı yakalayacağız. Tekne turumuzu tamamladıktan sonra Siyah gülleriyle ünlü Halfeti'ye çıkıyoruz. Halfeti'den ayrıldıktan sonra Gaziantep'e varışımız gerçekleşiyor. Gaziantep'teki öncelikle gezeceğimiz yer olan Birecik Barajının suları altında kalan tarihi Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi olacaktır. Bu bölgede rehberimizin yapacağı anlatımların sonrasında, Gaziantep’te yer alan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde alınacaktır.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Öğle Yemeği: Halfeti’de Yüzer Fırat Restaurant’ta serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

* Güzergâh: Şanlıurfa-Halfeti-Gaziantep / 223 KM

* Konaklama Oteli : Met Gold Otel – Park Dedeman – Büyük Veliç Otel vb.

7.Gün: Gaziantep(Ayıntap) Kalesi - Sedefçiler Çarşısı - Almacı Pazarı - Bakırcılar Çarşısı - Zincirli Bedesten - Tütün Hanı - Kasteller -Tahmis Kahvesi - Kahramanmaraş – Tarsus – Eshab-I Keyf Mağarası – Kleopatra Kapısı – Nusrat Mayın Gemisi - Adana - Taş Köprü - Sabancı Camii - Pozantı - Aksaray - Ankara - İstanbul

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak bilinen Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğrafını çekip tarihi çarşılarda gezimize başlıyoruz. Tarihin içinde bakır sesleri ile teknolojiye direnen Bakırcılar Çarsısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içinde kahve-kütüphane olarak kullanılan günümüzde Tahmis Kahvesi olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek kısa bir mola ile serbest zaman veriyoruz. Turumuzun devamında Tütün Hanına giderek burada yeraltında yer alan su dağıtım şebekesi olan kastelleri görüyoruz. Alış-veriş için verilen uzun bir serbest zamanda arzu eden misafirlerimiz bakır, baharat, Antep fıstığı, sedef kakma, baklava vs. alabileceklerdir. Molamızın ardından bu güzel şehirden ayrılarak “Madalyalı Şehir” Kahramanmaraş'a varışımız gerçekleşiyor. Mado Dondurmaları olarak bilinen işletmenin doğuş noktası olan Yaşar Pastanesinde dondurma molası ve Kahramanmaraş çarşılarında serbest zaman veriyoruz Kahramanmaraş'tan ayrılarak Adana'ya hareket ediyoruz. Taş Köprü ve Sabancı Cami gezilerimizin sonrasında Zengin kültürü ile dikkat çeken Tarsus'ta gezimize Eshab-ı Keyf (Yedi Uyurlar) Mağarası ile başlıyoruz. Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinmekte olan, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş adındaki yedi genç ve köpekleri Kıtmir'e ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan mağarayı ziyaret ediyoruz. Mağaradaki gezimiz sonrası Tarsus merkeze varıyor ve Kleopatra Kapısı'nı, Nusret Mayın Gemisi'ni görüyoruz. Daha sonra Tarsus'tan ayrılarak Ankara'ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Not: Bu akşam herhangi bir otel konaklaması yoktur. Gece yolculuğu yapılacaktır.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir

* Öğle Yemeği: Gaziantep’te Küşleme Kebaphan’da menü ya da alakart olarak alınacaktır.

* Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Güzergâh: Kahramanmaraş – Adana - Tarsus – / 1175 KM

* Toplam Tur Mesafesi: 3600 KM

* Güzergâh: Kahramanmaraş – Adana – Tarsus - Ankara  / 880 KM

* Toplam Tur Mesafesi: 3754 Km

 8.Gün: Ankara (Gece Yolculuğu)

Gecenin ilerleyen saatlerinde Ankara'ya ulaşıyor ve Misafirlerimizin güvenliği açısından almış olduğumuz noktalar dışında başka bir durak noktasında bırakamıyoruz. Bir başka CETUR TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

 

Tur Haritası

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Nasıl Yardımcı Olabiliriz