Tur İnceleme Sayfası

Büyük ve Yeni İspanya Turu Pegasus Havayolları İle

Sevdikleriniz ile unutulmayacak bir tur Cetur Turizm ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

    444 6 849

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

 Schengen Vizesi ücreti ve servis bedeli

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası 


Ücretsiz Hizmetler

 Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Madrid / Barcelona – Sabiha Gökçen HL uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transferler,

Madrid, Caseres, Lizbon, Sevilla, Cordoba, Granada, Murcia, Valencia, Barcelona panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri

Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€-5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir)

Türkçe rehberlik hizmetleri.

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

 1.Gün İSTANBUL - MADRİD 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat uçuşumuzdan 3 saat öncesinden itibaren bir araya gelerek gerçekleştireceğimiz check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1099 sefer sayılı uçuş ile saat 10.10 ’da Madrid ‘e havalanıyoruz. Yerel saat ile 12.45 ’de Madrid ‘e inişimizle birlikte özel otobüsümüze binerek panoramik Madrid şehir turumuzu düzenliyoruz. İspanya Kallığı ‘nın başkenti ve aynı zamanda Avrupa Birliği ‘nin üçüncü büyük şehri olarak kayıtlara geçen Madrid ülkenin siyasi, ekonomi ve kültür merkezi olarak da bilinir. Heykeller, anıtlar ve doğal güzelliklerin modern mimari ile birleştiği Madrid’de gerçekleştireceğimiz şehir turu sırasında Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala panoramik olarak görülecek mekanlardır. Serbest zamanımızda isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turunu (25 Euro) değerlendirebilirler ve başkent Madrid ‘i bir kez de akşam ışıklarının büyülü manzarası eşliğinde keşfedebilirler. Konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otele transfer.

2. Gün MADRİD - TOLEDO - SEVİLLA

Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Sevilla’ ya hareket. Güzergâh üzerinde gerçekleştireceğimiz Toledo turu. Toledo; M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından inşa edilip, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde hayatını devam ettirdikleri, tarihi ve turistik anlamda İspanya’nın en mühim şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak da adlandırılır. İber yarımadasının en büyük akarsuyu olan Tako Nehri şehrin içinden geçmektedir. Uzun yıllar İspanya Krallığının başkenti olarak kalmıştır. Dünyanın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğundan dolayı UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma listesine eklenmiştir. Donkişot’un yazarı Cervantes bu şehirde dünyaya gelmiştir. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar programımızdaki görülecek mekanlardır. Sevilla`ya doğru yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şehre ulaştığımızda Sevilla şehir turu. Göreceğimiz mekanlar arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı sıralanmaktadır. Konaklamak üzere otelimize giriş yapıyoruz.

3. Gün SEVİLLA 

Kahvaltının sonrası Sevilla panoramik şehir turu, göreceğimiz mekanlar; İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı’ dır. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ronda & Cadiz (65 Euro)  turunu değerlendirebilirler. Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olarak tarihe not edilmiştir. Bundan dolayı  hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle kaplı olması ilgi çekiiyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde inşa edilmiş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu klasik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek mekanlar arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo mevcuttur. Cadiz; Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olarak bilinen Cadiz’de görülecek mekanlar arasında XVI.yy.’dan kalma Cadiz Katedrali, Belediye binası ve meydanı, Plaza de Flores gibi yapılar mevcuttur. Turumuzu tamamlayarak otelimize gidebiliriz. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko (55 Euro)  turunu değerlendirebilirler.  Sonrasında konaklamak ve serbest zaman geçirmek için otelimize dönüş.

 4. Gün SEVİLLA - CORDOBA - GRANADA    

Kahvaltı sonrası panoramik şehir turu için Cordoba’ya hareket. Roma İmparatorluğu döneminde inşa edilen, 10.yy.’da İslam devleti egemenliğindeki Avrupa’nın en büyük şehri olan Cordoba’ yı tanıyoruz. Burada göreceğimiz mekanlar programımızda Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma köprüsü yer almaktadır. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kurtuba Camii & Mezquita (25 Euro)  turunu değerlendirebilirler. Akabinde Granada ‘ya varış ve panoramik şehir turu, tarihi Endülüs/Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden beri gelen eserlerin arasında Grand Via, La Rambla ve Belediye Meydanı görülecektir. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Albaizin & Sacromonte (45 Euro)  turunu değerlendirebilirler. Al-Hambra Sarayı’nın çevresine, Sierra Nevada dağının eteklerinde konumlanan Albaizin bölgesinde müthiş bir çingene gösterisi izleyecek ve akabinde Granada’nın bu en eski yerleşim yeri olan Sacromonte ve Albaizin bölgesini gezme ve Al-Hambra sarayını gece ışıklandırılmış şekilde görme imkanı yakalayacaksınız. Konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek için otele giriş yapıyoruz.

5. Gün GRANADA - ALİCANTE

Kahvaltı sonrası isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Al Hambra Sarayı (55 Euro)  turunu değerlendirebilirler.  Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile meşhur, UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nce korunan saray görülecektir (Harem girişi hariç). Akabinde Yunan, Romalı, Arap ve Hıristiyan kolonilerinin zengin tarihine sahip, İspanya’nın en eski ve önemli liman kentlerinden biri olan Alicante’ ye gidiyor ve panoramik şehir turu yapıyoruz. Belediye Binası ve Katedral görülecek mekanlardır. Konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek adına otelimize gidiyoruz.

6. Gün ALİCANTE - VALENCIA - BARCELONA

Kahvaltı sonrası Valencia’ya hareket ve panoramik şehir turu. Göreceğimiz mekanlar arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, XV.yy.’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri mevcuttur. Valencia turumuzu tamamlayarak Barcelona’ya yola çıkıyoruz ve şehre girdiğimizde panoramik şehir turu. Görülecek mekanlar arasında; Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana. Akabinde vereceğimiz serbest zamanda isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona ve Lokal Mahalleler Gece (35 Euro) turumuzu değerlendirebilirler.  Barcelona ile ilgili turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmenler Inarritu ve Woody Allen’in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Görülecek mekanlar arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real mevcuttur. İsteyen misafirlerimiz tur sırasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde enfes lezzetler deneyimleyebilirler. Konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek adına otele transfer.

7. Gün BARCELONA

Kahvaltı sonrası serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) turunu değerlendirebilirler. Bu turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi gezilerek görülecektir. Sırada yine isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona İkonlar (55 Euro) turumuz var. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden olarak bilinen meşhur Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin eseri olan Park Güell; ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olmuş yapılardan birisidir. Sonrasında 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapısıyla meşhur, mini bir İspanya turu imkanı tanıyan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en ilgi çeken cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme fırsatımız olacak. Şimdi de şehrin arka sokaklarında kaybolma zamanı! Turumuzun dolaşma safhasına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan yola çıkarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın bitişiğinde yer alan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve en sonunda da Font de Canaletes Çeşmesi, turumuz sırasında adımlarımızla keşfedeceğimiz yerler. Turumuzu tamamladıktan sonra konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otele transfer.

8. Gün BARCELONA - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıp uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme şansınızı değerlendirebilirsiniz. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimiz sağlanacaktır. Check-in ve gümrük işlemlerini de tamamlayıp Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a dönüş. Sabiha Gökçen Havalimanı’na indikten sonra turumuzun ve servislerimizin sonu.Uçuş BilgileriGidiş

PC1099- IST-MAD

10.10-12.45

Dönüş

PC1092 - BCN-IST

12.35-18.05

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm bankaların kredi kartlarına 3'e kadar taksit imkanı... 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz