Tur İnceleme Sayfası

Büyük İspanya Turu Pegasus Havayolları İle 7 Gece

Sevdikleriniz ile unutulmayacak bir tur Cetur Turizm ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

   444 6 849

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

 Vize ücreti ve servis bedeli

 Yurtdışı çıkış vergisi,

Tüm kişisel harcamalar, 

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Özel Seyahat sağlık sigortası 


Ücretsiz Hizmetler

 Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Madrid(MAD) gidiş / Barcelona(BCN) - İstanbul (SAW ) dönüş uçak bileti

 
3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 
İspanya otel vergileri 
 
Madrid, Sevilla, Granada, Valencia, Barselona panoramik şehir turları 
 
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
 
Profesyonel rehberlik hizmetleri 

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

 01.Gün İSTANBUL – MADRİD

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarında saat 07.00’da bir araya geliyoruz.Check-in ve gümrük prosedürlerini tamamlayaıp Pegasus Havayolları’nın PC1099 sefer sayılı uçağı ile saat 10:10`da Madrid’e kalkış. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 12:45’te başkent Madrid’e inmiş olacağız.  Yapacağımız panoramik şehir turumuza, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon mevcuttur. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun  idamları seyredilmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş alanı Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek amacıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek diğer mekanlardır. Turun sonrasında konaklamak üzere Madrid’deki otelimize gidiyoruz.

02.Gün MADRİD 

Kahvaltı sonrası serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turunu değerlendirebilirler (55€). Otelimizden hareketle güneye doğru ineceğiz, Toledo gerçek bir açıkhava müzesi, İspanya’nın eski başkenti ve Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli şehirlerindendir. Ülkenin en kudretli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle mücadele etmektedir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmemeyi becerebilmiştir. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki meşhur katedrali ile turistik bir haç bölgesidir. Toledo’daki başka bir gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan gelen badem ezmesi üretimidir. Bu enfes tadı denemeden Toledo ziyareti bitmiş sayılmaz. Yahudi mahallesi içerisinde yapacağımız yürüyüşün akabinde konaklamak üzere Madrid’deki otelimize dönüş. 

03.Gün MADRİD - SEVİLLA

Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak İspanya`nın 4. Büyük kenti, Andalucia Başkenti ve geçmişteki sömürge ticaretinin merkezi Sevilla`ya doğru yıla çıkıyoruz. Yol üzerinde isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Cordoba şehir ve Cami turunu  değerlendirebilirler (45 €). Programımıza istinaden Endülüs İslam medeniyetinin ilk başladığı şehri, Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor’u gezimizde görüyoruz. Akabinde günümüzün katedrali geçmişin ana Camii olan yapıyı gezerek, geçmişin izlerine şahitlik edeceğiz. Sevilla`ya doğru yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Guadalgivir Nehri’nin kıyısında kurulmuş Sevilla’ ya geldiğimizde İspanya Meydanı, Carmen’in geçtiği tütün fabrikası, Altın Kule, Yahudi Mahallesi’ni panoramik olarak turlayacağız. Sevilla Katedrali’nin önünde tanınacak serbest zaman ile şehir turumuzu sonlandırıyoruz. Akşamlarını eğlenceli kılmayı tercih eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko turunu değerlendirebilirler. (55 €). Konaklamak üzere otelimize giriş yapıyoruz.

04.Gün SEVİLLA – GRANADA

Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak  Granada yolculuğunu başlatıyoruz. Yol üzerinde isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda Turumuzu değerlendirebilir 40 Euro – (Ronda ekstra turu Alhambra Sarayı rezervasyon saati müsaitliğine göre yapılabilir). Bu programımıza istinaden coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en sıradışı yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek mekanlardandır. Ronda’dan ayrılarak Granada’ya devam ediyoruz. Şehre girdiğimizde yapılacak olan panoramik Granada şehir turunun programında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) görülecek mekanlar arasında yer almaktadır. Turun ardından  isteyen misafirlerimizle ekstra Elhambra Sarayı turu (65 €) – (Sarayın müsaitliğine durumuna göre  Elhambra Sarayı turu gerçekleştirilir). Günlük sınırlı sayıda ziyarteçi kabul eden Elhamra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adını Elhambra yani "Kırmızı" dan almıştır.  İslam mimarisinin erişebileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Elhamra Sarayı'nın gezilmesinden sonra konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek için otele transfer. Akşam eğlence isteyen  misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Sacra Monte gece turu (45 € ). Granada‘da yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde seyretme şansı bulacağız.

05.Gün GRANADA – VALENCİA

Kahvaltı sonrası otelden ayrıalrak Valencia yolculuğumuza başlıyoruz. İspanya’nın en büyük üçüncü şehri olma özelliğinin yanısıra en büyük limana da sahip şehrin ismi, Latince’de güç ve kuvvet anlamı taşımaktadır. Panoramik şehir gezimizde Sanat ve Bilim müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası programımızdaki görülecek mekanlardandır. Konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otele giriş.

6.Gün VALENCİA – BARCELONA

Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Barcelona yolculuğumuza başlayacağız. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti, ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserleriyle süslü İspanya'nın ikinci büyük şehri Barselona, sahip olduğu eserlerden dolayı nüfusunun dört katı kadar turisti ağırlamaktadır. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz tur progamımızda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalonya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek mekanlardandır. Şehir turu bitiminde otelinize giriş. Akşam isteyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Barcelona Gece Turu & Gotik Mahalle turunu (30 €) değerlendirebilirler. Bu turumuzda Avrupa’da uyumayan şehir olarak anılan Barcelona’nın ışıklandırılmış halini görebileceğiz. Ardından daha önce gitmediğimiz Gotik Mahalle’ye yol alıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en meşhır sokağı olan Carrer del Bisbe’yi gezdikten sonra akşam yemeği için La Ramblas Caddesi’nde serbest zaman değerlendiriyoruz. Konaklama Barcelona’ daki otelinizde.

07.Gün BARCELONA 


Kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras Turunu değerlendirebilirler (65 €). Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı hatırlatmakta olan, bölgenin en zengin şehri Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görmekten memnun kalacağanız cazibeli bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerine ev sahipliği yapan şehirdir. Panoramik gezimizde; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve meşhur mağazaları göreceğiz. Serbest zaman molasını bitirip Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yol alıyoruz. Kasaba öyle büyüleyici bir havaya sahiptir ki bütün dünyanın hayran olduğu limit tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham vermiştir. Burada meşhur sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evine konuk olacağız. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ölçülen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimizi tamamlayıp konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otelimize dönüyoruz.

8.Gün BARCELONA – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak havalimanına transfer. Check-in ve gümrük prosedürlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayollarının PC1092 sefer sayılı uçağı ile saat 12:35`te İstanbul’a kalkış. Yerel saat ile 18:05`te İstanbul’a iniş ve turumuzun sonu. 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

  TÜM KREDİ KARTLARINA 3'E VARAN TAKSİT İMKANI...

Nasıl Yardımcı Olabiliriz