Tur İnceleme Sayfası

Maxi Benelux Paris Turu Türk Havayolları

Sevdikleriniz ile unutulmayacak bir tur Cetur Turizm ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 444 6 849

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

 İç hat bağlantı bileti

Vize ücreti, servis bedeli

Seyahat sağlık sigortası

Öğle ve akşam yemekleri

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri,

Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)


Ücretsiz Hizmetler

 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)-Düsseldorf (DUS) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti 

Havalimanı vergileri

3*&4* otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama

Alan-otel-alan transferleri

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

Panoramik Köln, Lüksemburg, Remich, Schengen, Metz, Paris, Brugge, Brüksel, Delft,  Amsterdam şehir turları

Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Otel vergileri

Turist şehir vergileri

TURSAB mesleki sorumluluk sigortası


Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

 1.Gün İSTANBUL - DÜSSELDORF - KÖLN - LÜKSEMBURG

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan 3 saat önce bir araya geliyoruz. Bagaj, ve check in işlemlerimizi tamamlayıp Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Düsseldorf ’a varacak uçuşumuzun sonrasında, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Köln’e transferimizi gerçekleştiriyoruz. Köln ‘de panoramik Köln şehir turumuzu düzenliyoruz. Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri programımızdaki görülecek mekanlar arasındadır. Sonraki durağımız olan Lüksemburg’a transfer ve panoramik şehir gezisi. Petrus Vadisi, eski şehir merkezinin şehir katedrali, Dükler Sarayı programımızdaki görülecek mekanlar arasındadır. Gün sonuna doğru yaklaşırken konaklamak üzere otelimize  transfer.

.

2. Gün LÜKSEMBURG - REMICH & SCHENGEN - METZ - PARİS

Kahvaltı sonası  Remich & Schengen’e hareket. Panoramik Remich gezimizde Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden geçip, buradan bir dakikada 3 ülkeyi kat edeceğimiz kesişim (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktasına geliyoruz. Schengen turumuzda ise Schengen Anlaşması ile Schengen vizesine adını veren kasabamızı geziyoruz.  Remich & Schengen üzerinden Fransa’nın en güzide orta çağ kentlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Paris’e hareket etmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Paris’e ulaşımımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, meşhur alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, programımızdaki görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otelimize geçiyoruz.

3. Gün PARİS

Kahvaltı sonrası isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris İkonları ve Seine Nehri (80 Euro) turumuzu değerlendirebilirler.  Turumuzda şehrin muhteşem manzarasını izleme imkanı bulacağımız, hem Paris hem de Fransa’nın sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri’ni keşfediyoruz. Paris’in en güzide binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Tekne gezimizin görülecek yerler programında  Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvre Sarayı mevcuttur. Nehir gezisini bitirip şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan cıvıl cıvıl Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine füniküler ile ulaşım sağlayacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest zaman tanınacaktır. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasında alışveriş yapma şansını değerlendiriyor ve turumuzu sonlandırıyorz. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris Gece (35 Euro) turunu değerlendirebilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i bu sefer gece panoramik olarak görebilecek Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisiyle büyülenecek, tüm dünyanın en bilinen caddesi Champs Elysees’de dolaşırken romantik anlar yaşayacaksınız. İsteyen misafirlerimiz ekstra  olarak düzenlenecek olan Lido Show (140 Euro) turunu da değerlendirebilirler. 60 yıldır devam eden muhteşem danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en ihtişamlı kabarelerinden biri olan Lido Show’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanyalarını yudumlarken izleme fırsatı bulabilecekler. Konaklamak üzere otele geri dönüş.

4. Gün PARİS

Kahvaltı sonrası serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Disneyland (130 Euro) turu çift park veya Paris Güzelleri (45 Euro)  turunu değerlendirebilirler.

Disneyland turumuzda;  Main Street ve XIX.yy. Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı programımızdaki gösterilecek yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşk’te dolaştıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlenceyi zirveye taşıyacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimizle görkemli bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için seslendireceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle bir araya geleceğiz. İsteyenler uzay gemileriyle birlikte yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii tüm bunlarla birlikte nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği hizmetinizde olacak. Disney karakterlerinin geçit töreninin bitimiyle sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. Paris Güzelleri turumuzdaLüksemburg bahçesinde fotoğraflar çekmek, Pantheon ve Notre Dame Kilisesi gibi anıt yapıları yakından görmek ve Saint Germain ve Sorbonne bölgesinde yürüyüş yapmak üzere Paris turumuza başlıyoruz. Turumuzun sonlandırmak üzere Paris operası bölgesinde alışveriş için serbest zaman kullanıyor ve ardından konaklamak üzere otelimize dönüyoruz. 

5. Gün  PARİS -  BRUGGE - BRÜKSEL

Kahvaltı sonrası güne  Brugge yolculuğumuzla başlıyoruz. Dantel ve goblenleri ile meşhur bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesi’ni ve de Brugge Şehri'nin harika manzarasını görme şansı bulacağız.  onrasında Brüksel’e ulaşım ve panoramik şehir turu ; Kraliyet Sarayı , Grand Place, Borsa Binası programımızdaki görülecek mekanlardandır. Ardından konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otelimize gidiyoruz

6. Gün BRÜKSEL - DELFT - AMSTERDAM

Kahvaltı sonrası günlük programımıza Delft yolculuğuyla başlıyoruz. Delft Mavisi adıyla bilinen mavimsi beyaz üzerine mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle meşhur Delft, kanalları köprüleri ve tipik Hollanda mimarisini yansıtan muhafaza edilmiş sokaklarıyla ziyaretçilerinin ilgisini çeken şehirdeki panoramik turumuzun sonrasında, isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Lahey (40 Euro) turunu değerlendirebilirler. Turumuzun ilk durağı, İkinci Dünya Savaşı’nda gördüğü ağır tahribatlardan dolayı neredeyse baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük ticaret limanı ve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Hollanda’nın çağdaş tarzını en güzel simgeleyen bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu mimarisiyle görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da yer alan Ponte Vechio’dan esinlenerek tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı programımızdaki görülecek yerler arasında. Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey’de , parlamento binası, yüce adalet divanı, meclis binası programımızdaki görülecek yerler arasındadır. Turumuzu tamamladıktan sonra Amsterdam’a hareket ediyoruz. Gerçekleştireceğimiz panoramik turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve Avrupa’nın en ünlü pırlanta fabrikası programımızdaki görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otelimize geçiyoruz.

7. Gün AMSTERDAM

Kahvaltı sonrası serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam & Zaanse schans (75 Euro)  turunu değerlendirebilirler. Bu programımızda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’e misafir oluyoruz. Ardından Zaans turunda Hollanda’nın göz alıcı tema parkını geziyoruz. Akabinde Amsterdam şehir merkezine gidiyor, çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman tanıyoruz. Tur bitiminde konaklamak ve serbest zaman değerlendirmek üzere otelimize geçiyoruz..

8. Gün AMSTERDAM - DÜSSELDORF - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Akabinde rehberimizin ileteceği saatte havalimanına transfer. Yolculuk öncesi uçuşa katılım işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a dönüşümüz gerçekleşiyor. İstanbul Yeni Havalimanı’na inişimizle birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

 TÜM KREDİ KARTLARINA 3'E VARAN TAKSİT İMKANI

Nasıl Yardımcı Olabiliriz