Tur İnceleme Sayfası

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler


Ücretli Hizmetler


Ücretsiz Hizmetler

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

İTALYA FRANSA TURU 2

 

1. GÜN

İzmir  Roma

İzmir Adnan MENDERES Havalimanı Dış hatlar terminali Pegasus kontuarları önünde saat 21.00’da buluşuyoruz. Checkin ve bagaj  işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları’nın saat 23.25’de PC 6503 sefer sayılı uçuşu ile Roma’ya hareket , yerel saat ile 00.35’de varış ve otele transfer.

2. GÜN

 Roma

KahvaltIdan sonra  serbest zaman. İsteğe  bağlı, misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Roma ikonları ve Vatikan turu. İsteyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Roma’nın en önemli ikonlarını gece ışıklarıyla görme imkanı yakalayacağımız Roma Gece turuna katılabilirler .Tur sonrası otelimize transfer.

Alternatif Program

Roma ikonları ve Vatikan turu

 55 Euro

“Dünyanın merkezindeki şehir” olarak isimlendirilen Roma; tarih,san’at, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkıyor. Antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı tarzlardaki binalarıyla sizi tarihte rüya gibi bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti kente çekerken, Roma tüm güzelliği ve ince tasarımıyla bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Avrupa Medeniyeti’ne yön vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da; önce şehrin simgesi haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör musabakalarına ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), görülecek yerler arasında en önemlilerindendir.

Alternatif Program

Roma Gece turu

 35 Euro

Eğlenceli bir gece siz misafirlerimizi bekliyor

 

3. GÜN

Roma  Siena-Floransa

Kahvaltıdan sonra Siena’ya hareket için yola çıkıyoruz ve panoramik şehir turu. Siena; ortaçağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile nam salmıştır.İtalya’nın lezzetli yemeklerini tatma imkanı bulacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden sadece bir tanesidir. sonrasında panoramik Floransa şehir turu için hareket ediyoruz. Rönesans’ın Başkenti ve Pinokyo’nun memleketi Floransa’da, önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’ni dışardan görüyoruz. Katedralin en göz alıcı  özelliklerinden biri, İncil’in eski ahit bölümünde anlatılan ve bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı bronz kapıdır (vaftizhane kapısı- cennet kapısı). Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michelangelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülmeye değecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer.

 

 

4. GÜN

Floransa  Pisa-Cenova-Nice

Kahvaltının ardından Floransa’dan ayrılıyor ve Nice’e geçiyoruz. Yol üzerindeki ilk durağımız, eğik kulesi tüm dünyaca ünlü  Pisa’da, Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı panoramik gezilecek yerler arasında olup, arzu eden misafirlerimiz bu tarihi şehirde istedikleri kadar  fotoğraf çekebilirler. Pisa turumuzun ardından panoramik Cenova şehir turu. Cenova Antik liman bölgesi, San Lorenzo Katedrali, Ferrari Meydanı, Carlo Felice Opera Binası ,Dükler Sarayı, , Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Portofino turu. Tur sonrası otelimize transfer.

Alternatif Program

Portofino turu

 50 Euro

Rengarenk evlerin çevrelediği, eşsiz güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino sizi bekliyor.

5. GÜN

 Nice

Kahvaltının hemen ardından isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Cannes & St.Tropez & Monaco & Monte Carlo turu. Tur sonunda otelimize transfer.

Alternatif Program

Cannes & St.Tropez & Monaco & Monte Carlo turu

 80 Euro

Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi ve film festivali ile ünlü Cannes şehir turu sonrası, Cote d’Azur bölgesinin, ünlü ve varlıklı yaz misafirleriyle tanınan St. Tropez şehrini geziyoruz. Ardından muhteşem koyların ve yamaçların göz alıcı manzaralarıyla süslenmiş yolumuz Monaco prensliğine varıyor, burada saray ve çevresini gezdikten sonra lüks , ihtişam ve şatafatın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz.

 

6. GÜN

Nice  Milano

Kahvaltının ardından panoramik Nice şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Milano’ya hareket ve panoramik Milano şehir turu. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve tarihi eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Sonrasında isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como turuna katılabilirler.

Alternatif Program

Como turu

 50 Euro

Como, dünya jet sosyetesinin odak yeri olmanın yanında, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine de ev sahipliği yapıyor. Yeşilin ve mavinin muhteşem tonlarıyla süslü Como’da, unutulmaz manzaralarla bezenmiş turumuzun ardından otelimize transfer.

 

 

 

7. GÜN

Milano  Sirmione-Venedik

Kahvaltının ardından panoramik Milano şehir turu için hareket ediyoruz. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri sanat eserleriyle öne cıkıyor . İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur sonrası panoramik şehir turu için Sirmione’ye hareket ediyoruz. İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona turuna katılabilirler.

Alternatif Program

Verona turu

 50 Euro

İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesinin kahramanları Romeo ve Juliet'in evinin de bulunduğu, Roma amfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki ikinci en büyük amfitiyatroya (Arena di Verona) ev sahipliği yapan,UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında Venedik' e hareket ve otelinize transfer.

8. GÜN

Venedik  İzmir

Kahvaltının ardından rehberimizin bildireceği transfer saatine kadar tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Venedik Kombi– Gondol turuna katılabilirler. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Murano & Burano turuna katılabilirler. Tur sonrası rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 6504 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:35’de İzmir’e hareket. Yerel saat ile 04:40’ta İzmir’e varış ve turumuzun sonu.

Alternatif Program

Venedik Kombi– Gondol turu

 65 Euro

İlk durağımız, özel tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki büyük kanaldan geçerek ulaştığımız San Marco Meydanı. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllarca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Devamında şehrin en önemli anıt binalarından biri olan Dükler Sarayı, Rialto Köprüsü, mahkûmların idam edilmeden önce son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü ve saat kulesi görülecektir. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülecektir.

Alternatif Program

Murano & Burano turu

 35 Euro

Keyifli ve farklı bir tur sizi bekliyor.

 

 

TUR PROGRAMI

   

1. GÜN

İzmir  Roma

İzmir Adnan MENDERES Havalimanı Dış hatlar terminali Pegasus kontuarları önünde saat 21.00’da buluşuyoruz. Checkin ve bagaj  işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları’nın saat 23.25’de PC 6503 sefer sayılı uçuşu ile Roma’ya hareket , yerel saat ile 00.35’de varış ve otele transfer.

2. GÜN

 Roma

KahvaltIdan sonra  serbest zaman. İsteğe  bağlı, misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Roma ikonları ve Vatikan turu. İsteyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Roma’nın en önemli ikonlarını gece ışıklarıyla görme imkanı yakalayacağımız Roma Gece turuna katılabilirler .Tur sonrası otelimize transfer.

Alternatif Program

Roma ikonları ve Vatikan turu

 55 Euro

“Dünyanın merkezindeki şehir” olarak isimlendirilen Roma; tarih,san’at, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkıyor. Antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı tarzlardaki binalarıyla sizi tarihte rüya gibi bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti kente çekerken, Roma tüm güzelliği ve ince tasarımıyla bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Avrupa Medeniyeti’ne yön vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da; önce şehrin simgesi haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör musabakalarına ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), görülecek yerler arasında en önemlilerindendir.

Alternatif Program

Roma Gece turu

 35 Euro

Eğlenceli bir gece siz misafirlerimizi bekliyor

 

3. GÜN

Roma  Siena-Floransa

Kahvaltıdan sonra Siena’ya hareket için yola çıkıyoruz ve panoramik şehir turu. Siena; ortaçağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile nam salmıştır.İtalya’nın lezzetli yemeklerini tatma imkanı bulacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden sadece bir tanesidir. sonrasında panoramik Floransa şehir turu için hareket ediyoruz. Rönesans’ın Başkenti ve Pinokyo’nun memleketi Floransa’da, önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’ni dışardan görüyoruz. Katedralin en göz alıcı  özelliklerinden biri, İncil’in eski ahit bölümünde anlatılan ve bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı bronz kapıdır (vaftizhane kapısı- cennet kapısı). Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michelangelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülmeye değecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer.

 

 

4. GÜN

Floransa  Pisa-Cenova-Nice

Kahvaltının ardından Floransa’dan ayrılıyor ve Nice’e geçiyoruz. Yol üzerindeki ilk durağımız, eğik kulesi tüm dünyaca ünlü  Pisa’da, Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı panoramik gezilecek yerler arasında olup, arzu eden misafirlerimiz bu tarihi şehirde istedikleri kadar  fotoğraf çekebilirler. Pisa turumuzun ardından panoramik Cenova şehir turu. Cenova Antik liman bölgesi, San Lorenzo Katedrali, Ferrari Meydanı, Carlo Felice Opera Binası ,Dükler Sarayı, , Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Portofino turu. Tur sonrası otelimize transfer.

Alternatif Program

Portofino turu

 50 Euro

Rengarenk evlerin çevrelediği, eşsiz güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino sizi bekliyor.

5. GÜN

 Nice

Kahvaltının hemen ardından isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Cannes & St.Tropez & Monaco & Monte Carlo turu. Tur sonunda otelimize transfer.

Alternatif Program

Cannes & St.Tropez & Monaco & Monte Carlo turu

 80 Euro

Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi ve film festivali ile ünlü Cannes şehir turu sonrası, Cote d’Azur bölgesinin, ünlü ve varlıklı yaz misafirleriyle tanınan St. Tropez şehrini geziyoruz. Ardından muhteşem koyların ve yamaçların göz alıcı manzaralarıyla süslenmiş yolumuz Monaco prensliğine varıyor, burada saray ve çevresini gezdikten sonra lüks , ihtişam ve şatafatın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz.

 

6. GÜN

Nice  Milano

Kahvaltının ardından panoramik Nice şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Milano’ya hareket ve panoramik Milano şehir turu. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve tarihi eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Sonrasında isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como turuna katılabilirler.

Alternatif Program

Como turu

 50 Euro

Como, dünya jet sosyetesinin odak yeri olmanın yanında, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine de ev sahipliği yapıyor. Yeşilin ve mavinin muhteşem tonlarıyla süslü Como’da, unutulmaz manzaralarla bezenmiş turumuzun ardından otelimize transfer.

 

 

 

7. GÜN

Milano  Sirmione-Venedik

Kahvaltının ardından panoramik Milano şehir turu için hareket ediyoruz. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri sanat eserleriyle öne cıkıyor . İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur sonrası panoramik şehir turu için Sirmione’ye hareket ediyoruz. İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona turuna katılabilirler.

Alternatif Program

Verona turu

 50 Euro

İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesinin kahramanları Romeo ve Juliet'in evinin de bulunduğu, Roma amfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki ikinci en büyük amfitiyatroya (Arena di Verona) ev sahipliği yapan,UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında Venedik' e hareket ve otelinize transfer.

8. GÜN

Venedik  İzmir

Kahvaltının ardından rehberimizin bildireceği transfer saatine kadar tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Venedik Kombi– Gondol turuna katılabilirler. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Murano & Burano turuna katılabilirler. Tur sonrası rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 6504 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:35’de İzmir’e hareket. Yerel saat ile 04:40’ta İzmir’e varış ve turumuzun sonu.

Alternatif Program

Venedik Kombi– Gondol turu

 65 Euro

İlk durağımız, özel tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki büyük kanaldan geçerek ulaştığımız San Marco Meydanı. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllarca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Devamında şehrin en önemli anıt binalarından biri olan Dükler Sarayı, Rialto Köprüsü, mahkûmların idam edilmeden önce son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü ve saat kulesi görülecektir. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülecektir.

Alternatif Program

Murano & Burano turu

 35 Euro

Keyifli ve farklı bir tur sizi bekliyor.

 

 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

  Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

 

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

 

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

 

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

 

1'den fazla Kredi Kartı kullarak ödeme yapabilirsiniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz