Tur İnceleme Sayfası

Benelux Paris Turu Türk Havayolları İle

Sevdikleriniz ile unutulmayacak bir tur Cetur Turizm ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 ceturturizm@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Vize ücreti

Özel Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Opsiyonel turlar

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 


Ücretsiz Hizmetler

 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Lüksemburg (LUX) – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Tüm şehirlerarası transferler

Panoramik Paris, Brüksel, Rotterdam, Amsterdam ve Lüksemburg şehir turları

 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

Şehir Vergileri (25 Euro)

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

 1.Gün İSTANBUL – LÜKSEMBURG- AMSTERDAM

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz kıymetli misafirlerimiz ile saat 07:30'da buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerini tamamlayıp Türk Hava Yollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09:40’ta Lüksemburg’a ulaşımınızı sağlıyoruz. Saat 11:05’te varışımızın akabinde havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüzle Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Amsterdam’a geldiğimizde panoramik şehir turu.  Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon merhaba diyeceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası konaklama yapmak üzere otelimize transfer.

2.Gün   AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Talep eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda (85 Euro) turunu değerlendirebilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası gezilecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda nam-ı diğer kuzeyin Venedik’i Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ve sonrasında da dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamanı unutamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını gözlemleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Yel değirmenleri ile mistik bir kasaba olan Zaanse Schans’ı görme fırsatını da elde ettikten sonra  konaklamak üzere otele transferimiz gerçekleşiyor.

3.Gün  AMSTERDAM -ROTTERDAM- BRÜKSEL

Sabah kahvaltı sonrası Rotterdam’a doğru hareket ediyoruz. Rotterdam’a girişimizle panaromik şehir turu başlıyor sonrasında da Brüksel’e devam ediyoruz. Güzergah üzerinde talep eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Brugges kenti turunu değerlendirebilirler (35 Euro). Brüksel’e ulaşımın sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) gözlemleyeceğimiz yerler arasındadır. Turun ardından konaklamak üzere otele transfer.  

4.Gün  BRÜKSEL -PARİS

Sabah kahvaltı sonrası Paris’e  gidiyoruz. Varışımıza müteakip turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı gezilecek yerler arasındadır. Tur sonrası konaklamak üzere otele transfer. 

5.Gün   PARİS

Sabah kahvaltı sonrası talep eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali (85 Euro) veya Disneyland (110 Euro) turunu değerlendirebilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti kuşbakışı keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden izlemenin keyfini çıkaracaksınız. Hemen ardından Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yaptıracağınız serbest zamanımızın bitimiyle romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş ünlü Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından konaklama yapacağımız otelimize dönüyoruz. Akşam, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (30 Euro) turunun tadını çıkarabilirler. 

6.Gün  PARİS – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltı sonrası başlangıç noktamız olan Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen (35 Euro) turunu değerlendirebilirsiniz. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisi’ndeki şirin köyleri gezip akabinde Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf imkanı vereceğiz. Ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Lüksemburg'a ulaşmamızla birlikte panoramik Lüksemburg şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı'na merhaba diyeceğiz.. Tur sonrası konaklamak üzere otele hareket ve serbest zaman. 

7.Gün LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Strasbourg & Colmar (85 Euro) turunu değerlendirebilirler. Turumuza öncelikle Alsace Bölgesi‘nin karakteristik özelliklerini taşıyan masalsı şehir Colmar ile başlıyoruz. Le Petit Venise (Küçük Venedik) olarak anılan bu şehir ayrıca bir resim tablosu andıran Nehir kenarına dizilmiş rengârenk evleri ile büyülüyor. Bu keşfimizden sonra  Strasboug’a hareket. Avrupa Birliğinin Brüksel’den sonra en önemli ikinci şehri olan Strasbourg’ta baskın Alman ve Fransız kültürüne şahitlik edeceğiz. Yapacağımız panoramik şehir turunda Kleber Meydanı, Avrupa Parlamentosu, Avrupa Konseyi, İnsan Hakları Mahkemesi, Rohan Sarayı, Alsaz Müzesi ve ardından Strasbourg Notre Dame Katedralini selamlıyoruz. Gotik mimarinin en güzide eserlerinden biri olarak kabul edilen bu Katolik Katedralinin yapımına 1015 yılında başlanıp 1439’da bitirilebilinmiştir. Günümüzde dünyanın en büyük altıncı kilisesidir. Turumuzu tamamlayıp konaklamak üzere otelimize geri dönüyoruz.  

8.Gün  LÜKSEMBURG - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerini hallediyor sonrasında Türk Hava Yollarının TK1354 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:00’da ülkemize dönü için İstanbul'a hareket ediyoruz.Yerel saat ile 17:10’da İstanbul'a geliyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

 TÜM KREDİ KARTLARINA 3'E VARAN TAKSİT İMKANI 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz