Tur İnceleme Sayfası

Özel Dizaynlı Lüks Sprinter İle Balkan Üçgeni Turu

Sevdikleriniz ile unutulmayacak bir tur Cetur Turizm ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı

         - Seyahat sağlık sigortası

          - Kişisel harcamalar

          - Vize Ücreti


Ücretsiz Hizmetler

   ·            Lux VIP Özel Dizaynlı TV'li Araç lar İle Ulaşım

·            Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

·            1 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Selanik olmak üzere Konaklama toplam 4 * Otellerde 3 Gece

 

·             Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri

 

·            Matka Kanyonu turu

 

·            Lokal Rehberlik aleti

 

·            Tüm otoban check-point ve dozajlama

 

·            Şehir Vergileri

 

·            Gümrük Vergileri

 

·            Programda belirtilen yazılı şehir turları.

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

GÜNLÜK PROGRAM

1. GÜN İSTANBUL - EDİRNE 

Kadıköy Tepe Nautilus AVM karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı) saat 21: 00'da buluşma ve ardından hareketimizi takiben saat 21: 30'da Harbiye Askeri Müze karşısı - 22:00 Merter Metro Yanı (İspark Otoparkı), 22:30 Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Önü ve Silivri Kipa AVM önünden hareket ile Tem Otoyolundan Çorlu- Edirne istikameti takip ederek Kapıkule Sınır Kapısına ulaşacağız. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Bulgaristan'a giriş ve Sofya yolculuğumuza devam edeceğiz.

2. GÜN SOFYA ÜSKÜP 

Sabah erken saatlerde Bulgaristan'ın ikinci büyük kenti olan Plovdiv üzerinden geçerek Sofya'ya varıyoruz ve Panaromik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nedelya Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Rus Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlemento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı ve Ulu Önder Atatürk'ün Yeniçeri Elbisesi ile katılmış ünlü balonun yapıldığı Ordu Evi gidilecek yerler. Şehir turu sonrasında Üsküp'e hareket edeceğiz. Varışa istinaden Üsküp Panaromik Gezimiz başlayacak. Tarih boyunca değiştirmek ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Baş çarşı, Vardar nehri, Kale, 6. yüzyıldan kalma Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, Eski ve Yeni Tren İstasyonları, Hükümet Binası, Meclis, 17. yüzyıldan kalma St. Spas Kilisesi ve Rahibe Teresa Anıtı dönüştür. Daha sonra güzellikleriyle birlikte Matka Kanyonu'na turumuz başlayacak. Bir doğa harikası olan yaklaşık 5 bin hektarlık alanı araştırma Treska ve Vardar nehirlerinin buluştuğu Matka Kanyonu'nda harika vakitler geçirebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize hareket ve ardından Üsküp otelinde konaklama olacak. Bir doğa harikası olan yaklaşık 5 bin hektarlık alanı araştırma Treska ve Vardar nehirlerinin buluştuğu Matka Kanyonu'nda harika vakitler geçirebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize hareket ve ardından Üsküp otelinde konaklama olacak. Bir doğa harikası olan yaklaşık 5 bin hektarlık alanı araştırma Treska ve Vardar nehirlerinin buluştuğu Matka Kanyonu'nda harika vakitler geçirebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize hareket ve ardından Üsküp otelinde konaklama olacak.

Sabah Kahvaltı Sofya'da Ekstra olarak alınacaktır.

Yemek yemeği rehberimizin belirledği yol akşam yemeği alınacaktır.

Para birimi: Bulgaristan -Leva, Makedonya -Dinar (Ortalama kur 1 Euro = 62 Dinar)

İstanbul-Sofya Sofya-Üsküp

Toplam Mesafe: 795 km

3.GÜN ÜSKÜP-TETOVA (KALKANDELEN) -OHRİD

Otel yapacağımız kahvaltı sonrasında Balkanların incisi olan Ohrid'e hareketimiz başlayacak. Yol üzerinde Tetova'da durup Alaca Camii ve İpek Yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni'nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16. yy'da kurulan 500 yıllık Hacı Bektaş Harabati Baba Tekkesi'ni ziyaret edeceğiz. Kısa süreli ziyaret ardından Ohrid'e varışımız gerçekleşiyor. Daha sonra yapılacak hale getirmek turumuz yapacağımız turumuz Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (Dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Roma Döneminden Kalma Antik Tiyatro, Aziz Pant Alemon Kilisesi gidilecek yerler. Geceleme Ohrid'de otelimizde olacaktır.

Sabah kahvaltısı: Amacı Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Ücretsizdir.

Yemek Rehberin Belirlediği yerde olacak.

Para Birimleri Makedonya - Dinar 

Rota Üsküp -Tetova -Ohrid (177 Km)

Toplam Mesafe 177 Km

4.GÜN OHRİD- SELANİK

Sabah kahvaltımız sonrasında otelimizden ayrılarak Selanik'e hareket edeceğiz.Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans Eserleri, Yunanistanın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, E. Venezelos - P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios Meydanları gidilecek yerler görev yapıyor. Şehir Turumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Evi'ni ziyaret ile sonlanacaktır. Sonra konaklama için otelimize geçeceğiz.

Sabah Kahvaltısı açık büfe olarak ücretsiz.

Yemek Selanik şehir merkezinde serbest zaman.

Para birimi Yunanista - Euro 

Rota Ohri-Selanik (290 Km) 

Toplam Mesafe 290 Km

5.GÜN SELANİK - KAVALA - İSTANBUL

Sabah kahvaltımız sonrasında Kavala'ya doğru hareket edeceğiz. Kavala Panaromik şehir turumuzda Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi, Su Kemerleri, Belediye Binası liman turumuz içinde gidilecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Türkiye'ye dönüşümüz başlayacak.İşkece Gümülcine ve Dedeağaç üzerinden İpsala Sınır kapısına varışımız gerçekleşecek. Yunanistan Freeshop'unda alışveriş imkanı ve Türk Sınırına geçişimiz. Keşan üzerinden Tekirdağ'da vereceğimiz köfte molamız sonrasında İstanbul'a varışımız ve turumuzun sonlanışı. Bir sonraki Tatilbudur tur orrganizasyonumuzda görüşmek dileğiyle. Cetur Turizm... 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

TÜM KREDİ KARTLARINA 3'E VARAN TAKSİT İMKANI

Nasıl Yardımcı Olabiliriz