Tur İnceleme Sayfası

Fas Endülüs Turu Türk Havayolları ile

Fas, Endülüs Turu Türk Havayolları ile sizleri harika bir gezintiye çıkarıyoruz. Eğer hala tatil planınız yoksa CETUR TURİZM’de 6 taksit imkanı ile mümkün olacak!

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Vize Ücreti (120 Euro)

Paket fiyatına dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

Ekstra turlar,Müze ve ören yeri girişleri

İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri,

Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL

Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

 

 

 

 

 


Ücretsiz Hizmetler

 Otellerde Alınacak 3 Akşam Yemeği,

Panaromik Şehir Turu,

Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Alan – otel – alan transferleri ve Şehirler Arası Transferler,

Tanca - Tarifa Arası Feribot Ücreti,

Seçilecek kategori otelde 8 Gece – 9 Gün Oda Kahvaltı Konaklama

Havalimanı Vergileri,

Türk Havayolları ile İstanbul – Casablanca // Malaga - İstanbul arası uçak bileti,

 

 

 

 

 

 

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

  Gezi Programı

1. GÜN

ISTANBUL  CASABLANCA - MARRAKECH

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar kontuarı önünde saat 08:30’da siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Uçuş işlemlerinin pasaport,gümrük) ardından Türk Hava Yolları’nın TK 617 uçuşu ile saat 10:55’te Casablanca’ya doğru haraket ediyoruz. Yerel saat  ile 13:05’te Casablanca’ya iniyoruz. Havaalanına indikten hemen sonra ise alanda siz değerli misafirlerimizi bekleyen özel araçlarımıza binerek Marrakech’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından küçük ve dar sokakları ile misafirlerimi yüz sene öncesine kadar götürecek olan Marrakech’in eşsiz güzelliklerini gezmeye başlıyoruz. Turumuzda; Koutoubia Minaresi, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak isimlendirilen Jma El Fna Şehir Meydanı, Majorella bahçeleri ve Majorella bahçeleri göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun sonunda araçlarımıza binerek otelimize transfer oluyoruz ve misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz. Gece konaklaması oteimizdedir.

 

2. GÜN

MARRAKECH

Sabah kahvaltısından sonra bu eşsiz güzelliklerde dolu şehri gezip görmeniz için serbest zaman bırakıyoruz. İsteyen misafirlerimiz rehberimizin fazladan planlayacağı “Essaouira” turuna katılabilirler. Unesco’nun “Dünya Mirası” olarak isimlendirdiği bu şehir, Atlas Okyanusu kıyısında yer alan bir balıkçı limanı ve kültür-sanat ikilisinin iç içe geçtiği sahil kasabasıdır. Balıkçı limanı, şehrin kalesi ve eski Roma şehirlerinden esinlenerek inşa edilen “Medina” gezeceğimiz yerler arasındadır. Dar labirent sokaklarında gezmeye doyamayacağınız bu şehri doya doya gezme ve eğlenceli alışverişler yapma imkanı sunuyoruz. Tur bitiminde Marrakech’e dönüyoruz. Ve misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz. Akşam isteyen misafirlerimiz fazladan olarak “Chez Ali” turuna katılabilirler. Dünyaca tanınmış olan ve sadece Fas’ın geleneği haline gelen “Chez Ali” showunu izleyerek akşam yemeği yiyebilirsiniz. Chez Ali Show’da; ŞarkıcılarMüzisyenler, Süvariler ve Fas çadırları altında rüya gibi bir akşam yemeğinin yanı sıra bir de muazzam gösteriler olmaktadır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. gece konaklaması otelimizdedir.

Essaouira turu

55 Euro

Unesco’nun “Dünya Mirası” olarak isimlendirdiği bu şehir, Atlas Okyanusu kıyısında yer alan bir balıkçı limanı ve kültür-sanat ikilisinin iç içe geçtiği sahil kasabasıdır. Balıkçı limanı, şehrin kalesi ve eski Roma şehirlerinden esinlenerek inşa edilen “Medina” gezeceğimiz yerler arasındadır. Dar labirent sokaklarında gezmeye doyamayacağınız bu şehri doya doya gezme ve eğlenceli alışverişler yapma imkanı sunuyoruz

Chez Ali turu

60 Euro

Chez Ali Show’da; ŞarkıcılarMüzisyenler, Süvariler ve Fas çadırları altında rüya gibi bir akşam yemeğinin yanı sıra bir de muazzam gösteriler olmaktadır.

3. GÜN

MARRAKECH  CASABLANCA

Sabah kahvaltımızın ardından Casablanca’ya doğru haraket ediyoruz. Casablanca’ya geldikten hemen sonra ise hiç vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. Turumuzda; Medina, Muhammed V meydan, Dünya’nın 3. büyük Camii’si Hassan II Camii, Birleşmiş Milletler meydanı, Atlas okyanusu kıyısında olan Ain Diab bölgesi, Hobus semti ve  Corniche göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer oluyoruz. Misafirlerimize otelde dinlenmeleri için serbest zaman veriyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

 

4. GÜN

CASABLANCA  RABAT – FES

Sabah kahvaltısından hemen sonra araçlarımıza binerek Rabat’a doğru yola çıkıyoruz. Rabat’a geldikten sonra hemen turumuza başlıyoruz. Turumuzda; Muhammed V Anıt mezarı,  Kraliyet Sarayı ve Hassan Kulesi göreceğimiz yerler arasındadır.  Bu güzel yerleri  gezdikten hemen sonra Fes’e doğru haraket ediyoruz. Fes’e geldikten sonra hemen Medina (Eski Şehir) turuna başlıyoruz. Turumuzda; Andalous Camii, Eski Karaounie Üniversitesi, Attarine Medresesi, Fas’a özgü olan takıların, bakır ve süs eşyalarının satıldığı meydanları, Nejarine Meydanı ve zanaatkârlar çarşısını gezeceğiz. Tur bitiminde otelimize transfer oluyoruz ve misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz.

 

5. GÜN

FES  TANCA

Sabah kahvaltısından sonra Tanca’ya haraket ediyoruz. Tanca istıkametinde  isteyen misafirlerimiz rehberimizin fazladan planlayacağı ‘’Yer Gök Mavi Şehir Şafşavan’’ turuna katılabilirler. fazladan planlanan turumuzun ardından Tanca’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Tanca turumuzda; 9 Nisan Meydanı, Bab Fash (Fash Kapısı) ve Mendoubia Bahçesi, Kasbah ve Medina, Küçük Çarşı, Dar el Makhzen, Fenikelilerin Mezarları ve Endülüs-Arap stili yapıtlarla süslü değişik sokakları göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Cebelitarık Boğazını görmek için yola çıkıyoruz. Spartel Burnu ve Deniz Feneri’nden bakmaya doyamayacağınız muhteşem güzellikte olan manzaralar siz değerli misafirlerimizi bekliyor. Turumuzun sonunda otelimize transfer oluyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

Yer Gök Mavi Şehir Şafşavan turu

25 Euro

Rid Dağları’nın yamaçlarına inşa edien bu şehir; fotoğrafçılara bu muhteşem güzellikte fotoğraf çekme fırsatı vermektedir. Ayrıca dar geçitlere açılan merdivenli sokakları ve o sokaklara dizilen otantik yapıtları, evlerin aralarına saklanmış küçük avluları ve o avluya açılan el işçliğinin en güzel detaylarına bu kasabada tanıklık edebilirsiniz.

 

6.GÜN         

TANCA  CEBELİTARIK – TARİFA – SEVİLLA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından İspanya’ya geçmek için feribota biniyoruz. 2 saatlik yolculuğumuzun ardından Sevilla’ya hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte göreceğimiz yerler arasında İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz.  Akşam isteyen misafirlerimiz fazladan planlanacak olan “Flamenco” turuna katılabilirler. Turumuzun sonunda otelimize transfer oluyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

Flamenco turu

55 Euro

Keyifli ve eğlence dolu muhteşem bir tur siz değerli misafirlerimizi bekiyor.

 

7. GÜN

SEVİLLA  CORDOBA - GRANADA

Sabah kahvaltımızın ardından Cordoba’ya doğru haraket ediyoruz. Eğlenceli bir yolculuğumuzun ardından şehir turumuza hiç vakit kaybemeden başlıyoruz. Turumuzda; Eski Şehir Caddesi ve Roma Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin fazladan düzenleyeceği “düzenlenecek Mezquita (Kurtuba Camii)” turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Granada’ya haraket ediyoruz. Bu şehir turumuzda ise; Belediye meydanı ve Grand via,La Rambla göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otelimize dönüş yapıyoruz. Misafirlerimize otelde dinlenmeleri için serbest zaman bırakıyoruz. Akşam isteyen misafirlerimiz rehberimizin fazladan düzenleyeceği kendine özgü olan havasıyla tanınmış “Sacramonte” turuna katılabilirler. turumuzun bitiminde ise otelimize transfer oluyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

 

Mezquita (Kurtuba Camii) turu

25 Euro

Sacramonte turu

35 Euro

Al Hambra Sarayı’nın tam olarak karşısında yer alan Sacramonte’de Granada çingenelerin mağara evlerinde muhteşem flamenco danslı gösteri gecesine hazır olun.

 

8. GÜN

GRANADA

Sabah kahvaltısının ardından isteyen misafirlerimiz fazladan düzenlenecek olan  “Al Hambra Sarayı” turuna katılabilirler. (Al Hambra sarayında günlük ziyaretçi sınırı olduğundan dolayı  mutlaka rezervasyon sırasında acentenizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.) Unesco Dünya Mirasları sıralamasında bulunan bu meşhur mimarı yapıta tanıklık ettikten sonra otelimize transfer oluyoruz. Misafirlerimize dinlenmeleri için serbest zaman bırakıyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

Al Hambra Sarayı

50 Euro

(Al Hambra sarayında günlük ziyaretçi sınırı olduğundan dolayı mutlaka rezervasyon sırasında acentenize bilgi vermeniz gerekmektedir.) Unesco Dünya Mirasları sıralamasında olan bu meşhur mimarı yapıta tanıklık etme imkanı sunuyoruz.

 

9. GÜN

GRANADA  MALAGA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından hemen sonra Malaga Havaalanı’na doğru araçlarımıza binerek yola çıkıyoruz. Uçuş işlemlerinin (bilet,bagaj,pasaport) ardından Türk Hava Yolları’nın saat 12:35’te olan uçuşu ile  İstanbul’a haraket ediyoruz. Türkiye saati ile 18:55’te İstanbu’a iniyoruz. Turumuzun sonuna geldik. Siz değerli misafirlerimizle birdaha ki turlarda görüşmek üzere..

 

 

 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Nasıl Yardımcı Olabiliriz