Tur İnceleme Sayfası

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler


Ücretli Hizmetler


Ücretsiz Hizmetler

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

  Gezi Programı

 

1. GÜN

İSTANBUL  PARİS – DİSNEYLAND

Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar önünde saat 05:30’da siz değerli misafirlerimizle hazır bir şekilde buluşuyoruz. Uçuş işlemlerinin (pasaport,bagaj,bilet) ardından Pegasus Havayolları’nın saat 08:45’te olan uçuşu ile Paris’e yolculuğumuz başlıyor. 11:35’te Paris’e iniyoruz. Ardından havaalanında bizleri bekleyen özal araçlarımıza binerek şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda; Tuilleries Bahçeleri, dünyaca tanınmış alışveriş caddesi Champs-Elysées, Meclis binası, Grand Palais, Comedie Francais, Concorde Meydanı, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Napoléon'un Mezarı, Madlen Kilisesi, Eiffel Kulesi, Opera Meydanı ve Binası, Askeri Müze, Petit Palais ve Louvre Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

 

2. GÜN

DİSNEYLAND

Sabah kahvaltıdan sonra ise Walt Disney Stüdyoları ve Disneyland Park’ında misafirlerimize tüm gün eğlenme imkanı sunuyoruz. Turumuzda; Korsan Adası, Main Street, , Fantezi Ülkesi, 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları ve Keşifler Diyarı gezeceğimiz yerler arasındadır. Frontierland’da, Perili Köşkü gezdikten sonra, sahipsiz bir maden treni ile maden alt geçitleri ve yıkılmaya az kalmış köprülerden geçerek eğlenceli dakikalara tanık olacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle göreceğiz ve daha sonra bizler için ayrılan teknelerimize binerek enfes bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı merakla gezeceğiz. Dünya’nın her bir yanından çocukların bizler için okuyacakları şarkılara teknelerimize binerek eşlik edeceğiz. Daha sonrasında Disney karakterleriyle tanışacağız. İsteyen misafirlerimiz uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat eşlik edebilecek. Aynı zamanda muhteşem bir çevre ve tasarımı olan yüzlerce alışveriş merkezi olan ve inanılmaz fotoğraflar çekeceğiniz gezi turumuz siz değerli misafirlerimizi bekliyor. Gece konaklaması otelimizdedir.

 

3. GÜN

DİSNEYLAND  PARİS

Sabah kahvaltısından sonra saat 11:00’da otel odalarımızı boşaltıyoruz. Walt Disney Stüdyolarında ve Disneyland Park’ında misafirlerimize tüm gün keyifli vakit geçirme imkanı sunuyoruz. Akşam ise saat 20:00’da Paris’te gece konaklaması yapacağımız otelimize transfer oluyoruz.

 

4. GÜN

PARİS

Sabah kahvaltısından sonra misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz. İsteyen misafirlerimize rehberimizin fazladan planlayacağı Seine Nehri ve Paris ikonları turumuza katılma imkanı sunuyoruz. Ayrıca isteyen misafirlerimiz yine rehberimiz tarafından planlanacak olan Romantik Paris Gece turuna katılabilirler. İsteyen misafirlerimize  birde Lido Show turuna katılma imkanı sunuyoruz. Tur sonunda araçlarımıza binerek otelimize geçiyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

Seine Nehri Turu ve Paris İkonları

95 Euro

Turumuzda; Paris’in eşsiz manzarasını görme imkanı bulacağımız, Paris’in artık sembolü haline gelen ve en meşhur yeri olan Eiffel Kulesi’ne çıkıyoruz. Eiffel Kulesi’ni gezdikten sonra ise teknelere binerek Seine Nehri Gezisi’ne devam edioruz. Paris’in en muazzam yapıtlarını en yakından göreceğiz ve Seine Nehri’nin köprülerinin altlarını gezerek inanılmaz güzel anlara tanıklık edeceksiniz. Tekne turumuz sırasında; Cité Adası, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Modern Sanatlar Müzesi, Louvres Sarayı, Notre Dame Katedrali, Amerikan Kilisesi, Orsay Müzesi, Belediye Sarayı, Dışişleri Bakanlığı ve Millet Meclisi gezeceğimiz yerler arasındadır. Tekne gezisinin ardından Paris’in en merak edilen noktalarından biri olan Pigalle Semti’nden geçeceğiz. Ayrıca Ressamlar Tepesi ismiyle kabul edilen Montmartre Tepesine çıkacağız. Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gezip eşsiz manzarasına eşlik ettikten sonra ise Ressamlar Meydanı’nda kendi resminizi yaptırmak için ve oraya ait güzel yemeklerin tadına bakıp yemek yemek için misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz. Ressamlar Meydanı’nı gördükten sonra ise kozmetik ürünleri,  vergisiz parfüm ve saat alacağınız Benlüx mağazalarına doğru yola çıkıyoruz. Benlüx Mağazalarında alışverişlerimizi tamamladıktan sonra turumuzun sonuna geliyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

Romantik Paris Gece Turu

35 Euro

Aşkın semti olarak isimlendirilen Paris’i gece ışıklarla donatılmış haline eşlik edebilecek, Eyfel Kulesi’ndeki ışık gösterilerini izleyebilecek ve bütün Dünya’nın en meşhur olan caddesi  Champs Elysees’de doya doya gezme imkanı bulacaksınız.

Lido Show Turu

140 Euro

Tahminen 60 senedir devam eden muhteşem gösterileriyle Paris gecelerinin en muazzam Showlarından biri olan LIDO SHOW’una siz değerli misafirlerimiz için özel olarak  ayrılmış masalarda ve şampanya eşliğinde izleme fısratı sunuyoruz.

 

5. GÜN

DİSNEYLAND  PARİS – İSTANBUL

Kahvaltıdan hemen sonra misafirlerimize serbest zaman bırakıyoeuz. Uçak saatine göre otel odalarımızı boşaltarak otelden çıkıyoruz. İsteyen misafirlerimiz rehberimizin fazladan planlayacağı Notre Damme Katedrali & Lüksemburg Bahçeleri & Panteon turuna katılabilirler. Tur bitiminde ise araçlarımıza binerek havaalanına transfer oluyoruz. Uçuş işlemlerinin (gümrük,bagaj,bilet) ardından Pegasus Hava Yolları’nın saat 17:20’de olan uçuşu ile İstanbula’a doğru haraket ediyoruz yerel saat ile 21:45’te Sabiha Gökçen Havaalanına inişimiz gerçekleşiyor. Turumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turlarda görüşmek üzere..

Notre Damme Katedrali & Lüksemburg Bahçeleri & Panteon turu

35 Euro

St Michel kentinde yer alan Meryem Ana’ya özel yapılmış ve Dünyaca bilinen Notre Damme Katedrali'ni göreceğiz. Daha sonra ise Lüksemburg Bahçelerine doğru haraket edeceğiz. Lüksemburg Bahçeleri’nin eşsiz güzelliğine eşlik ettikten sonra ise Panteon’u panoramik bir şekilde gezeceğiz.

 

 

 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Nasıl Yardımcı Olabiliriz