Tur İnceleme Sayfası

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler


Ücretli Hizmetler


Ücretsiz Hizmetler

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

  Gezi Programı

1. GÜN

İzmir - Roma

Adnan Menderes Havaalanı Pegasus Hava Yolları’nın önünde saat 21:00’da hazır bir şekilde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Uçuş işlemlerinin (bagaj,bilet) ardından Pegasus Hava Yolları’nın saat 23:25’te olan uçuşu ile Roma’ya doğru kalkışımız gerçekleşiyor. İtalya saati ile 00:35’te Roma’ya iniyoruz ve havaalanındasiz misafirlerimizi bekleyen özel araçlarımıza binerek otele transfer oluyoruz.

 

2. GÜN

Roma

Kahvaltının hemen ardından misafirlerimize serbest zaman bıraıyoruz. İsteyen misafirlerimiz için rehebrimiz tarafından fazladan planlanacak olan “Roma ikonları ve Vatikan” turuna katılma imkanı sunuyoruz. Roma’nın en değerli ikonlarını birde gece güzelliğiyle ve ışıltılarıyla görme şansı tanıyoruz. Tur sonunda ise tekrar otele geçiş yapıyoruz.

Roma ikonları ve Vatikan turu

55 Euro

Antik çağdan Rönesans’a dayanan değişik tarzlardaki evler ile adeta misafirlerimizi tarihte bir gezintiye çıkartıyor. Bu turuuzzda gezeceğimiz yerler arasında; Antik Tiyatro Colosseum, Roma Forumu, sokak sanatçılarıyla tanınmış İspanyol Merdivenleri, insanların inanışlarına göre içine para koyanın tekrardan Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi ve son olarak Vatikan (San Pietro) görülecek yerler arasındadır.

Roma Gece turu

35 Euro

İnanılmaz güzellikte olan Roma şehrini birde gece görmelisiniz.

 

3. GÜN

Roma

Kahvaltıdan hemen sonra misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz isteyen misafirlerimize fazladan planlanacak olan “Napoli & Pompei” turu hazırlıyoruz. Tur bitiminde ise otelimize tarsnfer oluyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

Napoli & Pompei turu

85 Euro

Bu turumuzda ise gezeceğimiz yerler arasında; pizza çeşitlerinin tam da yeri olduğu iddia edilen, İtalya’nın 3 büyük şehirlerinden biri olan Napoli’de Garibaldı Meydanı, Via Toledo ve bu ikisinin ortasında kalan yer ise; Centro Storico diye isimlendirilen şehrin en eski diye söylenebilecek bu semti turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası Pompei’ye doğru haraket ediyoruz. Pompei’de görülecek yerler ise; Forum, Fauna Evi, Bazilika, hamamlar, ekmek fırınları ve restoranlar yer almaktadır. Pompei, çağımızda ise Dünya’nın en önemli kazı alanlarından sadece biridir.

 

 4. GÜN

Roma - Floransa

Kahvaltımızın hemen sonrasında ise “Albano Gölü & Nemi Gölü & Castel Gondolfo” turumuz vardır. Nemi Köyü; tanınmış ismi ile çilek köyü camlarında çiçeklerle bizlere eşlik eden rengarenk binalarıyla, ünlü organik çileklerin satıldığı, taş yapıtlarıyla ve muazzam bir göl manzarasıyla misafilerimizi masal diyarında bir yolculuğa çıkaracak kadar benzersiz bir görünüme ve güzelliğe sahiptir. Albano Gölü kıyısına dayalı Castel Gondolfo ve Papa’nın yazlık sarayına ev sahipliği yapmakla birlikte ayrıca tarihte birçok kez Roma imapartoruna da ev sahipliği yapan muazzam bir kasaba turu sonrasında Floransa’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Daha sonrasında oetelimize transfer oluyoruz ve gece konaklaması otelimizdedir.

 

5. GÜN

Floransa - Venedik

Kahvaltımızın hemen sonrasında misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz. İsteyen misafirlerimiz fazladan planlanacak olan Mega Toscana turumuza katılabilirler. Tur bitiminde ise takrar araçlarımızla otelimize transfer oluyoruz.

Mega Toscana turu

95 Euro

San Gimignano, Siena ve Pisa olmak üzere 3 farklı yerden oluşan gezimizde, tam günlük turumuz boyunca inanılmaz manzaralar ve muhteşem yapıtlar siz değerli misafirerlimizi bekliyor. San Gimignano: Çevresinde Dünya’nın en iyi ve birçok çeşitte üzüm bağlarının, en güzel ve kaliteli dondurmacıların bulunduğu Toskana’nın Orta Çağ’da olan şehrini geziyoruz. Siena: Orta Çağdan kalma küçük caddeleri, dar sokakları ve  insanlar tarafından Avrupa’nın en büyük meydanı olarak bilinen Campo Meydanı ile meşhurdur. İtalya’nın değişik ve eğlenceli yemeklerini tatma imkanına sahip olacaksınız. Pisa: Dünyaca tanınmış olan eğik kulesi ile meşhurdur. Şehirde ise gezilecek yerler arasında; Vaftizhane, Katedral, Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görülecek yerler arasındadır. İsteyen misafirlerimize ise bu eşsiz güzelliklerle dolu şehirde istedikleri kadar fotoğraf çekebilme imkanı sunuyoruz.

 

6. GÜN

Venedik

Kahvaltımızın hemen ardından Floransa şehir turumuza başlamak için yola çıkıyoruz. Rönesans’ın başkenti ve Pinokyo’nun şehri olan Floransa’da, en önce portokal rengi kubbesiyle dikkatlerimizi çeken aynı zamanda Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’ni dışarıdan görüyoruz. Burada göreceğimiz yerler arasında ise, Bronz Kapı (Vaftizhane girişindeki Cennet Kapısı), Giotto’ nun Çan Kulesi, Senyörler Meydanı ve son olarak Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası ise UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'nde ismi bulunan ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’ya özel araçlarımız ile transfer oluyoruz. Tur btiminde otelimize geçiyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

 

7. GÜN

Venedik

Kahvaltımızın ardından misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz. İsteyen misafirlerimiz fazladan planlanacak olan “Milano & Sirmione & Verona” turuna katılabilirler. Gece konaklamamız Venedikte’ki otelimizdedir

Milano & Sirmione & Verona turu

95 Euro

Tur sırasında Vittorio Emmanuel Pasajı, Duomo Katedrali ve La Scala Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Milano turumuzun ardından Sirmione’ye doğru yolculuğumuz  başlıyor. İtalya’nın en büyük gölü kabul edilen Garda Gölü’nün en değerli olan Sirmione Kasabası’nın girişinde bizleri; 11. Yüzyılakadar uzanan Scaligero Kalesi eşlik edecektir. Sirmione turumuzdan sonra ise Verona’ya doğru haraket ediyoruz. Veronda’da romantik şehir gezimizden sonra otelimize transfer oluyoruz. Gece konaklaması oteldedir.

 

8. GÜN

Venedik  İzmir

Kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği havaalanı transfer saatine kadar misafirlerimize serbest zaman bırakıyoruz. İsteyen misafirlerimiz fazladan planlanacak olan “Venedik Kombi– Gondol” turuna katılabilirler. Tur sonrası ise isteyen misafirlerimiz için yine fazladan planlanacak olan “Murano & Burano” turuna katılma imkanı sunuyoruz. Turumuzun sonunda otelimize transfer oluyoruz. Gece konaklaması otelimizdedir.

Venedik Kombi– Gondol turu

65 Euro

İlk yerimiz, özel tekne ile tahminen 4 kilometre uzunluktaki büyük kanaldan geçerek vardığımız San Marco Meydanı’dır. Turumuzun sonrasında ise göreceğimiz yerler arasında; mahkümların öldürülmeden önce son bir kez daha şehri izledikleri “Son Bakış Köprüsü”, şehrin en değerli yapıtlarından biri olan Dükler Sarayı ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra ise bu şehrin ünlü kanallarında gondol turu yapacağız. Gondol turu sırasında ise; Salute Kilisesi’ni göreceğiz.

Murano & Burano turu

35 Euro

Turumuz sonunda bizleri bekleyen özel araçlarımıza binerek Venedik havaalanına transfer oluyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın saat 01:25’te olan uçuşu ile İzmir’e doğru yolculuğumuz başlıyor.

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Nasıl Yardımcı Olabiliriz