Tur İnceleme Sayfası

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

ÖNEMLİ UYARILAR

 

 

 


NOTLAR

Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.) 
Shengen vizesini ilk defa alınıyor ise kişinin kendisi başvuru yapması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gereklidir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe gereklidir.

Vize alacak  meslek mensuplarına istinaden kimlik fotokopisi,  ev yada iş adresi, telefon ve email bilgilerini akabinde vermeniz gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ UYARILAR

 

CETUR TURİZM, yolcu ve hava yolu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel ve tarifeli uçuşlarda rötar riski olabilir ya da uçuş öncesinde ve mevcut gezi programında saatler değişebilir. Uçuş parkurunu ve saatlerini teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Siz değerli yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almış sayılırsınız. Grup biletlerinde havayolunun belirlediği kural geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Tur programlarda yeterli sayıda katılım sağlanmadığı durumda ve iptali durumunda önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Tüm misafirlerimize haber vermek koşulu ile turda tarih değişikliği ya da iptal etme hakkına sahiptir. Yasal süreç olduğundan dolayı tazminat hakkı yoktur.

01.01.2011 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre fiyatlar verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Üç yataklı odada; üçüncü yatak ilave yatak sayılır, diğer iki yatakla aynı konfora sahip değildir ve açılıp kapanabilen yatak şeklinde olacaktır. Çocuk fiyatları ise iki yetişkinle aynı odada üçüncü kişi olarak konaklamaları şeklinde uygulanır. 
Gezi programında ad belirtilmeden yalnızca aynı destinasyon ya da kategori bilgisi verildiği için seçenekli bulunduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce otel bilgisi tarafınıza paylaşılacaktır. Acentemiz, yıldız sayısı aynı kalmak koşuluyla otel isimlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Uçuş saatine göre, geç varış olduğu durumlarda panoramik şehir tanıtım turu, bir sonraki gün yapılır. Programlarda belirtilen gezi programı rehberimizin denetiminde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Düzenlenen tur paketindeki panoramik şehir turları genel tanıtımı için seyahat süresince araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılacak olup müze- ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Turun her hangi bir etkinlik, eylem,  hava şartları, kapalı yollar (araç girişine izin verilmeyen yerlerde imkanlar dahilinde yaya olarak ya da toplu taşıma yapılabilir) v.b nedenlerle gerçekleşemeyen hale geldiği durumlarda turların yapılamamasından acentemiz sorumlu sayılmaz. 
Acente tarafından düzenlenen kişinin kendi isteğine bağlı olup herhangi bir katılım zorunluluğu olmayan ekstra tur hizmetinden yararlanmak isteyenler misafirlerimiz en az 20 kişi olacak şekilde katılım gerçekleştiğinde tur düzenlenmektedir. Eğer yeterli kişi sayısı sağlanamadığı durumunda gezi gerçekleşmez ya da ekstra gezi fiyatı, içeriği, kişi sayısına uygun araca göre değişiklik göstermektedir. Rehberin insiyatifinde turların gün, saat, müze, ören yerlerinin açık veya kapalı olma durumlarında ve hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.
Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde serbest zaman diliminin ardından aracımız  tur bitiminde katılmayan misafirlerimizi bırakıldığı noktadan tekrar alıcaktır.

Yurtdışı giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamak adına pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Seyahat edecek olan yeşil pasaportlu T.C. vatandaşı olan misafirlerimizin, pasaport alınış tarihinin 10 yıldan eski olması durumunda pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir aksi takdirde gidecekleri ülkeye kabul edilemeyebilirler ya da Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilemeyebilir.Bu bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
CETUR TURİZM, müşterilerimiz ile konsolosluk arasında sadece aracı bir kurumdur, vizenin her hangi bir neden ile yetişmemesi  ya da onaylanmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda hiçbir sorumluluğa tabir tutulamayıp tazminat hakkına münhasır değildir. Tur düzenleme tarihi ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ve vize ücretleri iade edilmez.
Gidilecek turun vize işlemleri için ilk giriş yapılan ülkeden ya da en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gerekmektedir. Aksi taktirde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz sorumluk kabul etmez.
Vize alınmış olması pasaport polisinin sizi ülkeye alma gibi bir durum arz etmez ve böyle bir durumdan acentemiz sorumlu değildir, bütün yükümlülük yolcuya aittir. Yıpranmış , yırtılmıs, ıslanmış vb tahribatlara uğramış pasaportlar sebebiyle gidilecek ülke sınır kapısında gümrük polisiyle problem yaşamamak için pasaportlarınızın yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gereklidir. Aksi takdirde sorumluluk misafirimize aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne ve babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan dolayı 18 yaş altı misafirlerimizin ve velisinin bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ediyoruz.

CETUR TURİZM, seyehat programlarımıza kayıt yaptırmış olan misafirlerimiz bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler


Ücretli Hizmetler


Ücretsiz Hizmetler

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

İzmir Hareketli Bangkok, Pattaya, Phuket Turu

 

1. GÜN

İzmir  İstanbul

Tur başlangıcı Izmir’den TK2333 19.05 ucagi ile 20.10 Istanbul’a varis.

2. GÜN

İstanbul  Bangkok

Turk hava yollari TK068 tarifeli seferi ile Istanbul Ataturk hava limanindan 01.55 hareket ve 14.50’de Bangkok'a varış.Bankok’ta ozel aracimiz ile yapılacak olan panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınagi, Uyuyan Buddha tapinagi, çiçek pazarı,çin mahallesi,parlemento binası,demokrasi anıtı görülecek yerlerden birkaçıdır.Turumuz Bangkok’un egzotik güzelliğini ve de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatı sunacaktır.Tur bitimininde otelimize transfer.Arzu eden misafirlerimiz extra Bangkok Kanallar Turuna katılabilirler. Akşam saatlerinde extra Sea Food Restaurant Ve Patpong Gece Pazarı Turu.Geceleme otele geçilecek.

Alternatif Program

Bangkok Kanallar Turu

 40 Euro

Bu turda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti ile unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Bankok’taki hayattan da ayrılmışsınız, sessiz ,sakin ,gerçek bir dünyaya girmişsiniz gibi hissedeceksiniz.

Alternatif Program

Sea Food Restaurant Ve Patpong Gece Pazarı Turu

 20 Euro

Bu gezimizde önce Tayland’ın en büyük deniz mahsülleri restoranına gideceğiz.Bu restorantın slagonu  “if it swims we have it” yani  ” Eğer yüzüyorsa bizde vardır! ''. Bizleri karsilayan bu görkemli restoranta vardığımızda, önce bu 2000 kişilik büyük restoranın market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsülleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp, masamıza oturduğumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman gorevlilere sectiğiniz yiyeceklerin nasil pişirileceğini  ve servis edileceğini söylüyoruz.Yemek sonrası Bankok’un en meşhur dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Çin stili ve Tayland stili Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz.

3. GÜN

 Bangkok

Kahvaltının ardından  serbest zaman. Arzu eden misafirler  07.30 hareket ile extra CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde olacaktır.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı Turu

 50 Euro

Pazarda yerel köylülerin el emeklerinin de satıldığı ayrıca  sebze,meyve,el oyması hediyelik eşyalar sağlı sollu shoplar,baharatlar,taze yemeklerin pişirilip satıldığı kayıklardaalışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Hindistan Cevizi ciftligi, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde keyifli bir gezinti olacaktır. Aksam 18.30 hareket ile extra Siam Niramit Show . Büyük siam krallığı doneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

4. GÜN

Bangkok  Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından  09.00’da Pattaya’ya hareket ve yolculuğumuz esnasında arzu edenler icin extra Million Year Stone Park Ve Timsah Çiftliği Turu yapılacaktır. Thailand’in en unlu eğlence beldesi olan Pattaya varışıımız sonrasında otelimize yerleşme. Öğlenden sonra arzu eden misafirlerimiz  extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi turuna katılabilir. Aksam arzu edenler extra Dünyaca ünlü Alcazar Show turuna katılabilirler. Show sonrasında sizleri bir sürpriz beklemektedir. Geceleme için otelimize geçiş.

Alternatif Program

Million Year Stone Park Ve Timsah Çiftliği Turu

 30 Euro

Park en popüler mekanlardan biri olup çevresi tamamı orjinal volkanik taslar ile donatılmıştır, Milyonlarca yıllık taşlaşmış ağaçlar, grotesk kaya oluşumları sergilenmektedir. Tay ağaçlarının 200 yaşında olduğu tahmin edilmektedir.Alana komşu timsah çiftliğinde  yuzlerce timsahı bir arada görme olanağı,Timsah show, Kaplan ve yavrusu ile birlikte  fotograf cektirme firsati bulacaksiniz Ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü Mücevher Fabrikasını ziyaret edeceğiz.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

 45 Euro

Fil ile yürüyüş Phuket’de popüler bir etkinlik olup Fil üzerinde, palmiye ağaçlarıyla çevirili bir doğanın içinde keyifli bir yolculuk için Fil Safarisi Turu siz misafirlerimiz için muhteşem bir fırsat.

Alternatif Program

Alcazar Show Turu

 40 Euro

Tayland’ın rengarenk Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu muhteşem   bir akşam geçiriyoruz.

5. GÜN

Pattaya

Kahvaltı sonrasında  arzu edenler için 12.00 hareket ile extra geleneksel thai danslari, evlilik seremonisi ayrıca  fillerin birbirinden ilginc showlarını,500 hektarlık alana kurulmuş botanik bahcesi ve orkide bahcelerini kapsayan Nong Nooch Tropical Garden&Dance Show turuna katilabilirsiniz. Gecelememiz  otelde olacaktır.

Alternatif Program

Nong Nooch Tropical Garden&Dance Show Turu

 40 Euro

Nonng Nouch Pattaya'nın fazlasıyla  turist çeken yerlerinden olup sizleri büyüleyecek doğal alanların tadını çıkarmak için harika bir yer olabilir .Tropikal bahçede Tayland'ın kültürel ve geleneksel şovlarını izeleyebilir,Birbirinden güzel  harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

6. GÜN

Pattaya  Phuket

Kahvaltı sonrasında  Otelden çıkış  işlemleri sonrası özel aracimiz ile hotelden ayrilis. Bangkok havalimanına transfer ile geçip tarifeli sefer ile ara ucusunuz. Phuket’e varışımızın ardından  özel aracimiz ile otelimize transfer. Ogleden sonra dileyen misafirlerimiz  extra Fil Safarisi Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde olacaktır.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

 45 Euro

Etrafı palmiye ağaçlarıyla çevrili bir doğanın içinde fil üzerinde,keyifli bir yolculuk için Fil Safarisi Turu muhteşem bir fırsat.

7. GÜN

 Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman olacaktır.Arzu eden  misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Açık Büfe Öğle Yemekli  Fantasea Show Turu'na katılabilirler..Geceleme için  otelimize varış.

Alternatif Program

James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu

 80 Euro

Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme imkanımız olacaktır. Adaya varışımızın ardından James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş sırasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz.

Alternatif Program

Açık Büfe Öğle Yemekli Fantasea Show Turu

 80 Euro

Phuket'in en büyük ve görkemli gösterilerinden birine tanık olmaya hazır olun. Fantasea Show Turu'muzda Tayland'ın egzotik kültürünü daha yakından tanıyacak,muhteşem  bir akşam geçireceksiniz.

8. GÜN

 Phuket

Arzu eden misafirlerimiz için sabah kahvaltısından sonra extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu  yapılacaktır.Geceleme otelinizde olacaktır.

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

 80 Euro

Phi phi don ve Phi phi Leh adından farklı adadan oluşan bu ada önceleri maceracı turistlerin uğradığı ıssız bir noktayken ,Phi Phi Leh’te Leonardo Caprio’nun “The Beach”filminin çekimleriyle ün kazanarak,yoğun ilgi gören bir bölge halini almıştır.Oldukça özel ve keyifli bir tur tercih etmiş olacaksınız.

 

9. GÜN

Phuket  İstanbul-İzmir

Sabah özel aracimiz ile Phuket havalimanına transfer sonrasında Turk hava yollari TK0173 tarifeli seferi ile 05.50 hareket ile Istanbul Ataturk hava limanina 12.55’te varis TK2328 16:00 Ucagi ile 17:15 Izmir’e varis ile bu unutulmaz Turumuzun sonu…

TUR PROGRAMI

  

 

1. GÜN

İzmir  İstanbul

Tur başlangıcı Izmir’den TK2333 19.05 ucagi ile 20.10 Istanbul’a varis.

2. GÜN

İstanbul  Bangkok

Turk hava yollari TK068 tarifeli seferi ile Istanbul Ataturk hava limanindan 01.55 hareket ve 14.50’de Bangkok'a varış.Bankok’ta ozel aracimiz ile yapılacak olan panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınagi, Uyuyan Buddha tapinagi, çiçek pazarı,çin mahallesi,parlemento binası,demokrasi anıtı görülecek yerlerden birkaçıdır.Turumuz Bangkok’un egzotik güzelliğini ve de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatı sunacaktır.Tur bitimininde otelimize transfer.Arzu eden misafirlerimiz extra Bangkok Kanallar Turuna katılabilirler. Akşam saatlerinde extra Sea Food Restaurant Ve Patpong Gece Pazarı Turu.Geceleme otele geçilecek.

Alternatif Program

Bangkok Kanallar Turu

 40 Euro

Bu turda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti ile unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Bankok’taki hayattan da ayrılmışsınız, sessiz ,sakin ,gerçek bir dünyaya girmişsiniz gibi hissedeceksiniz.

Alternatif Program

Sea Food Restaurant Ve Patpong Gece Pazarı Turu

 20 Euro

Bu gezimizde önce Tayland’ın en büyük deniz mahsülleri restoranına gideceğiz.Bu restorantın slagonu  “if it swims we have it” yani  ” Eğer yüzüyorsa bizde vardır! ''. Bizleri karsilayan bu görkemli restoranta vardığımızda, önce bu 2000 kişilik büyük restoranın market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsülleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp, masamıza oturduğumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman gorevlilere sectiğiniz yiyeceklerin nasil pişirileceğini  ve servis edileceğini söylüyoruz.Yemek sonrası Bankok’un en meşhur dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Çin stili ve Tayland stili Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz.

3. GÜN

 Bangkok

Kahvaltının ardından  serbest zaman. Arzu eden misafirler  07.30 hareket ile extra CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde olacaktır.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı Turu

 50 Euro

Pazarda yerel köylülerin el emeklerinin de satıldığı ayrıca  sebze,meyve,el oyması hediyelik eşyalar sağlı sollu shoplar,baharatlar,taze yemeklerin pişirilip satıldığı kayıklardaalışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Hindistan Cevizi ciftligi, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde keyifli bir gezinti olacaktır. Aksam 18.30 hareket ile extra Siam Niramit Show . Büyük siam krallığı doneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

4. GÜN

Bangkok  Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından  09.00’da Pattaya’ya hareket ve yolculuğumuz esnasında arzu edenler icin extra Million Year Stone Park Ve Timsah Çiftliği Turu yapılacaktır. Thailand’in en unlu eğlence beldesi olan Pattaya varışıımız sonrasında otelimize yerleşme. Öğlenden sonra arzu eden misafirlerimiz  extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi turuna katılabilir. Aksam arzu edenler extra Dünyaca ünlü Alcazar Show turuna katılabilirler. Show sonrasında sizleri bir sürpriz beklemektedir. Geceleme için otelimize geçiş.

Alternatif Program

Million Year Stone Park Ve Timsah Çiftliği Turu

 30 Euro

Park en popüler mekanlardan biri olup çevresi tamamı orjinal volkanik taslar ile donatılmıştır, Milyonlarca yıllık taşlaşmış ağaçlar, grotesk kaya oluşumları sergilenmektedir. Tay ağaçlarının 200 yaşında olduğu tahmin edilmektedir.Alana komşu timsah çiftliğinde  yuzlerce timsahı bir arada görme olanağı,Timsah show, Kaplan ve yavrusu ile birlikte  fotograf cektirme firsati bulacaksiniz Ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü Mücevher Fabrikasını ziyaret edeceğiz.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

 45 Euro

Fil ile yürüyüş Phuket’de popüler bir etkinlik olup Fil üzerinde, palmiye ağaçlarıyla çevirili bir doğanın içinde keyifli bir yolculuk için Fil Safarisi Turu siz misafirlerimiz için muhteşem bir fırsat.

Alternatif Program

Alcazar Show Turu

 40 Euro

Tayland’ın rengarenk Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu muhteşem   bir akşam geçiriyoruz.

5. GÜN

Pattaya

Kahvaltı sonrasında  arzu edenler için 12.00 hareket ile extra geleneksel thai danslari, evlilik seremonisi ayrıca  fillerin birbirinden ilginc showlarını,500 hektarlık alana kurulmuş botanik bahcesi ve orkide bahcelerini kapsayan Nong Nooch Tropical Garden&Dance Show turuna katilabilirsiniz. Gecelememiz  otelde olacaktır.

Alternatif Program

Nong Nooch Tropical Garden&Dance Show Turu

 40 Euro

Nonng Nouch Pattaya'nın fazlasıyla  turist çeken yerlerinden olup sizleri büyüleyecek doğal alanların tadını çıkarmak için harika bir yer olabilir .Tropikal bahçede Tayland'ın kültürel ve geleneksel şovlarını izeleyebilir,Birbirinden güzel  harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

6. GÜN

Pattaya  Phuket

Kahvaltı sonrasında  Otelden çıkış  işlemleri sonrası özel aracimiz ile hotelden ayrilis. Bangkok havalimanına transfer ile geçip tarifeli sefer ile ara ucusunuz. Phuket’e varışımızın ardından  özel aracimiz ile otelimize transfer. Ogleden sonra dileyen misafirlerimiz  extra Fil Safarisi Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde olacaktır.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

 45 Euro

Etrafı palmiye ağaçlarıyla çevrili bir doğanın içinde fil üzerinde,keyifli bir yolculuk için Fil Safarisi Turu muhteşem bir fırsat.

7. GÜN

 Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman olacaktır.Arzu eden  misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Açık Büfe Öğle Yemekli  Fantasea Show Turu'na katılabilirler..Geceleme için  otelimize varış.

Alternatif Program

James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu

 80 Euro

Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme imkanımız olacaktır. Adaya varışımızın ardından James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş sırasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz.

Alternatif Program

Açık Büfe Öğle Yemekli Fantasea Show Turu

 80 Euro

Phuket'in en büyük ve görkemli gösterilerinden birine tanık olmaya hazır olun. Fantasea Show Turu'muzda Tayland'ın egzotik kültürünü daha yakından tanıyacak,muhteşem  bir akşam geçireceksiniz.

8. GÜN

 Phuket

Arzu eden misafirlerimiz için sabah kahvaltısından sonra extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu  yapılacaktır.Geceleme otelinizde olacaktır.

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

 80 Euro

Phi phi don ve Phi phi Leh adından farklı adadan oluşan bu ada önceleri maceracı turistlerin uğradığı ıssız bir noktayken ,Phi Phi Leh’te Leonardo Caprio’nun “The Beach”filminin çekimleriyle ün kazanarak,yoğun ilgi gören bir bölge halini almıştır.Oldukça özel ve keyifli bir tur tercih etmiş olacaksınız.

9. GÜN

Phuket  İstanbul-İzmir

Sabah özel aracimiz ile Phuket havalimanına transfer sonrasında Turk hava yollari TK0173 tarifeli seferi ile 05.50 hareket ile Istanbul Ataturk hava limanina 12.55’te varis TK2328 16:00 Ucagi ile 17:15 Izmir’e varis ile bu unutulmaz Turumuzun sonu…

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

  

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz