Tur İnceleme Sayfası

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

ÖNEMLİ UYARILAR

 

CETUR TURİZM, yolcu ve hava yolu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel ve tarifeli uçuşlarda rötar riski olabilir ya da uçuş öncesinde ve mevcut gezi programında saatler değişebilir. Uçuş parkurunu ve saatlerini teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Siz değerli yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almış sayılırsınız. Grup biletlerinde havayolunun belirlediği kural geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Tur programlarda yeterli sayıda katılım sağlanmadığı durumda ve iptali durumunda önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Tüm misafirlerimize haber vermek koşulu ile turda tarih değişikliği ya da iptal etme hakkına sahiptir. Yasal süreç olduğundan dolayı tazminat hakkı yoktur.

01.01.2011 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre fiyatlar verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Üç yataklı odada; üçüncü yatak ilave yatak sayılır, diğer iki yatakla aynı konfora sahip değildir ve açılıp kapanabilen yatak şeklinde olacaktır. Çocuk fiyatları ise iki yetişkinle aynı odada üçüncü kişi olarak konaklamaları şeklinde uygulanır.
Gezi programında ad belirtilmeden yalnızca aynı destinasyon ya da kategori bilgisi verildiği için seçenekli bulunduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce otel bilgisi tarafınıza paylaşılacaktır. Acentemiz, yıldız sayısı aynı kalmak koşuluyla otel isimlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Uçuş saatine göre, geç varış olduğu durumlarda panoramik şehir tanıtım turu, bir sonraki gün yapılır. Programlarda belirtilen gezi programı rehberimizin denetiminde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Düzenlenen tur paketindeki panoramik şehir turları genel tanıtımı için seyahat süresince araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılacak olup müze- ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Turun her hangi bir etkinlik, eylem,  hava şartları, kapalı yollar (araç girişine izin verilmeyen yerlerde imkanlar dahilinde yaya olarak ya da toplu taşıma yapılabilir) v.b nedenlerle gerçekleşemeyen hale geldiği durumlarda turların yapılamamasından acentemiz sorumlu sayılmaz.
Acente tarafından düzenlenen kişinin kendi isteğine bağlı olup herhangi bir katılım zorunluluğu olmayan ekstra tur hizmetinden yararlanmak isteyenler misafirlerimiz en az 20 kişi olacak şekilde katılım gerçekleştiğinde tur düzenlenmektedir. Eğer yeterli kişi sayısı sağlanamadığı durumunda gezi gerçekleşmez ya da ekstra gezi fiyatı, içeriği, kişi sayısına uygun araca göre değişiklik göstermektedir. Rehberin insiyatifinde turların gün, saat, müze, ören yerlerinin açık veya kapalı olma durumlarında ve hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.
Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde serbest zaman diliminin ardından aracımız  tur bitiminde katılmayan misafirlerimizi bırakıldığı noktadan tekrar alıcaktır.

Yurtdışı giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamak adına pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Seyahat edecek olan yeşil pasaportlu T.C. vatandaşı olan misafirlerimizin, pasaport alınış tarihinin 10 yıldan eski olması durumunda pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir aksi takdirde gidecekleri ülkeye kabul edilemeyebilirler ya da Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilemeyebilir.Bu bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
CETUR TURİZM, müşterilerimiz ile konsolosluk arasında sadece aracı bir kurumdur, vizenin her hangi bir neden ile yetişmemesi  ya da onaylanmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda hiçbir sorumluluğa tabir tutulamayıp tazminat hakkına münhasır değildir. Tur düzenleme tarihi ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ve vize ücretleri iade edilmez.
Gidilecek turun vize işlemleri için ilk giriş yapılan ülkeden ya da en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gerekmektedir. Aksi taktirde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz sorumluk kabul etmez.
Vize alınmış olması pasaport polisinin sizi ülkeye alma gibi bir durum arz etmez ve böyle bir durumdan acentemiz sorumlu değildir, bütün yükümlülük yolcuya aittir. Yıpranmış , yırtılmıs, ıslanmış vb tahribatlara uğramış pasaportlar sebebiyle gidilecek ülke sınır kapısında gümrük polisiyle problem yaşamamak için pasaportlarınızın yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gereklidir. Aksi takdirde sorumluluk misafirimize aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne ve babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan dolayı 18 yaş altı misafirlerimizin ve velisinin bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ediyoruz.

CETUR TURİZM, seyehat programlarımıza kayıt yaptırmış olan misafirlerimiz bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

NOTLAR

Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.) 
Shengen vizesini ilk defa alınıyor ise kişinin kendisi başvuru yapması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gereklidir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe gereklidir.

 

 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler


Ücretli Hizmetler


Ücretsiz Hizmetler

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

Benelüks Paris Turu Atlas Hava Yolları İle Amsterdam Başlar

 1. GÜN

İSTANBUL AMSTERDAM

Saat 08.30  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde  buluşuyoruz . Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra saat 11:40’da  Atlas Global Havayollarının KK 6041 sefer sayılı uçuşu ile Amsterdam’a hareket ve 13:20’de varışın ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüzle Amsterdam şehir turu yapıyoruz . Kraliyet Sarayı , Dam meydanı , Çiçek Pazarı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerlerimiz  arasındadır. Tur sonrası otele hareket ediyoruz. İsteyen  misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan gece Kırmızı Fener Sokağı turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Program

Kırmızı Fener Sokağı

25 Euro

Gece hayatının kalbinin aydınlandığı  yerde bulacaksınız kendinizi.

2. GÜN

AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının  ardından isteyen konuklarımız alternatif  olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Lahey turuna katılabilirler. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket ediyoruz . Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman sunuyoruz . İsteyen  misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna katılabilirler. Tur bitimi otelinize transfer. Konklama telinizde.

Ekstra  Program

Marken & Volendam & Lahey Turu

75 Euro

Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Lahey turumuzda ise; Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası göreceğimiz  yerler arasındadır.

Ekstra Program

Amsterdam Kanal Turu

15 Euro

Amsterdam gibi özel bir şehri yakından tanımak için en güzel yöntem kanal turudur.

3. GÜN

AMSTERDAM BRÜKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz ve panoramik Brüksel şehir turu yapıyoruz . Turumuzda Kraliyet Sarayı, Japon ve Çin  evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu göreceğimiz  yerler arasındadır. Tur sonrası otelinizde transfer. İsteyen misafirlerimiz ile  ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılıyoruz . Tur sonrası otelinize transfer. Konaklama otelinizde.

Ekstra Program

Brugge Turu

35 Euro

Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin harkulade manzarasını görme fırsatı bulacağız.

4. GÜN

BRÜKSEL LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu yapıyoruz . Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı göreceğimiz  yerler arasındadır. Tur sonrası isteyen misafirlerimiz ile alternatif  olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen Turun ardından Brüksel’e dönüş serbest zaman ve konaklama  otelinizde.

Ekstra Program

Remich & Schengen Turu

35 Euro

Değişik yapıdaki binaları göreceğiniz farklı bir yerdir.

5. GÜN

BRÜKSEL  PARIS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e vardıktan sonra panoramik şehir turu yapıyoruz . Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası , Concorde Meydanı, Tuilleries Bahçeleri dünyaca ünlü alışveriş caddesi olan  Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi,  Petit Palais ,Comedie Francais, Grand Palais göreceğimiz yerlerin arasındadır. Turun bitiminde otele transfer .

6. GÜN

PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile  ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Nehir gezisi sonrasında  şehrin  ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece  turuna katılabilirler. İsteyen  misafirlerimiz Lido Show turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele ransfer. Gecel konaklama  otelinizde.

Ekstra Program

Paris İkonları ve Seine Nehri Turu

80 Euro

Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta.

Ekstra  Program

Romantik Paris Gece Turu

35 Euro

Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız.

Ekstra program

Lido Show

125 Euro

60 senedir devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler.

7. GÜN

 PARİS

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. İsteyen  konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / tek park & çift park veya Louvre ve Versailles turuna katılabilirler. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Ekstra Program

TUR PROGRAMI

  1. GÜN

İSTANBUL AMSTERDAM

Saat 08.30  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde  buluşuyoruz . Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra saat 11:40’da  Atlas Global Havayollarının KK 6041 sefer sayılı uçuşu ile Amsterdam’a hareket ve 13:20’de varışın ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüzle Amsterdam şehir turu yapıyoruz . Kraliyet Sarayı , Dam meydanı , Çiçek Pazarı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerlerimiz  arasındadır. Tur sonrası otele hareket ediyoruz. İsteyen  misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan gece Kırmızı Fener Sokağı turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Program

Kırmızı Fener Sokağı

25 Euro

Gece hayatının kalbinin aydınlandığı  yerde bulacaksınız kendinizi.

2. GÜN

AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının  ardından isteyen konuklarımız alternatif  olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Lahey turuna katılabilirler. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket ediyoruz . Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman sunuyoruz . İsteyen  misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna katılabilirler. Tur bitimi otelinize transfer. Konklama telinizde.

Ekstra  Program

Marken & Volendam & Lahey Turu

75 Euro

Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Lahey turumuzda ise; Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası göreceğimiz  yerler arasındadır.

Ekstra Program

Amsterdam Kanal Turu

15 Euro

Amsterdam gibi özel bir şehri yakından tanımak için en güzel yöntem kanal turudur.

3. GÜN

AMSTERDAM BRÜKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz ve panoramik Brüksel şehir turu yapıyoruz . Turumuzda Kraliyet Sarayı, Japon ve Çin  evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu göreceğimiz  yerler arasındadır. Tur sonrası otelinizde transfer. İsteyen misafirlerimiz ile  ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılıyoruz . Tur sonrası otelinize transfer. Konaklama otelinizde.

Ekstra Program

Brugge Turu

35 Euro

Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin harkulade manzarasını görme fırsatı bulacağız.

4. GÜN

BRÜKSEL LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu yapıyoruz . Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı göreceğimiz  yerler arasındadır. Tur sonrası isteyen misafirlerimiz ile alternatif  olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen Turun ardından Brüksel’e dönüş serbest zaman ve konaklama  otelinizde.

Ekstra Program

Remich & Schengen Turu

35 Euro

Değişik yapıdaki binaları göreceğiniz farklı bir yerdir.

5. GÜN

BRÜKSEL  PARIS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e vardıktan sonra panoramik şehir turu yapıyoruz . Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası , Concorde Meydanı, Tuilleries Bahçeleri dünyaca ünlü alışveriş caddesi olan  Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi,  Petit Palais ,Comedie Francais, Grand Palais göreceğimiz yerlerin arasındadır. Turun bitiminde otele transfer .

6. GÜN

PARIS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile  ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Nehir gezisi sonrasında  şehrin  ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece  turuna katılabilirler. İsteyen  misafirlerimiz Lido Show turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele ransfer. Gecel konaklama  otelinizde.

Ekstra Program

Paris İkonları ve Seine Nehri Turu

80 Euro

Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta.

Ekstra  Program

Romantik Paris Gece Turu

35 Euro

Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız.

Ekstra program

Lido Show

125 Euro

60 senedir devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler.

7. GÜN

 PARİS

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. İsteyen  konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / tek park & çift park veya Louvre ve Versailles turuna katılabilirler. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Ekstra Program

Disneyland Turu (tek park ve çift park)

95 Euro

Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasındadır. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor.

Alternatif Program

Louvre ve Versailles Turu

150 Euro

Farklı müze turuna hazır olun!

8. GÜN

PARİS  ISTANBUL

Sabah kahvaltısının  ardından havalimanına transfer ve Atlasjet Havayollarının KK 6034 sefer sayılı uçuşu ile  14.30 ’da İstanbul’a uçuş ve 20.05’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Nasıl Yardımcı Olabiliriz