Tur İnceleme Sayfası

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

ÖNEMLİ BİLGİLER

   


NOTLAR

Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.) 
Shengen vizesini ilk defa alınıyor ise kişinin kendisi başvuru yapması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gereklidir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe gereklidir.

Vize alacak  meslek mensuplarına istinaden kimlik fotokopisi,  ev yada iş adresi, telefon ve email bilgilerini akabinde vermeniz gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ UYARILAR

 

CETUR TURİZM, yolcu ve hava yolu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel ve tarifeli uçuşlarda rötar riski olabilir ya da uçuş öncesinde ve mevcut gezi programında saatler değişebilir. Uçuş parkurunu ve saatlerini teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Siz değerli yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almış sayılırsınız. Grup biletlerinde havayolunun belirlediği kural geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Tur programlarda yeterli sayıda katılım sağlanmadığı durumda ve iptali durumunda önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Tüm misafirlerimize haber vermek koşulu ile turda tarih değişikliği ya da iptal etme hakkına sahiptir. Yasal süreç olduğundan dolayı tazminat hakkı yoktur.

01.01.2011 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre fiyatlar verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Üç yataklı odada; üçüncü yatak ilave yatak sayılır, diğer iki yatakla aynı konfora sahip değildir ve açılıp kapanabilen yatak şeklinde olacaktır. Çocuk fiyatları ise iki yetişkinle aynı odada üçüncü kişi olarak konaklamaları şeklinde uygulanır. 
Gezi programında ad belirtilmeden yalnızca aynı destinasyon ya da kategori bilgisi verildiği için seçenekli bulunduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce otel bilgisi tarafınıza paylaşılacaktır. Acentemiz, yıldız sayısı aynı kalmak koşuluyla otel isimlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Uçuş saatine göre, geç varış olduğu durumlarda panoramik şehir tanıtım turu, bir sonraki gün yapılır. Programlarda belirtilen gezi programı rehberimizin denetiminde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Düzenlenen tur paketindeki panoramik şehir turları genel tanıtımı için seyahat süresince araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılacak olup müze- ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Turun her hangi bir etkinlik, eylem,  hava şartları, kapalı yollar (araç girişine izin verilmeyen yerlerde imkanlar dahilinde yaya olarak ya da toplu taşıma yapılabilir) v.b nedenlerle gerçekleşemeyen hale geldiği durumlarda turların yapılamamasından acentemiz sorumlu sayılmaz. 
Acente tarafından düzenlenen kişinin kendi isteğine bağlı olup herhangi bir katılım zorunluluğu olmayan ekstra tur hizmetinden yararlanmak isteyenler misafirlerimiz en az 20 kişi olacak şekilde katılım gerçekleştiğinde tur düzenlenmektedir. Eğer yeterli kişi sayısı sağlanamadığı durumunda gezi gerçekleşmez ya da ekstra gezi fiyatı, içeriği, kişi sayısına uygun araca göre değişiklik göstermektedir. Rehberin insiyatifinde turların gün, saat, müze, ören yerlerinin açık veya kapalı olma durumlarında ve hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.
Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde serbest zaman diliminin ardından aracımız  tur bitiminde katılmayan misafirlerimizi bırakıldığı noktadan tekrar alıcaktır.

Yurtdışı giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamak adına pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Seyahat edecek olan yeşil pasaportlu T.C. vatandaşı olan misafirlerimizin, pasaport alınış tarihinin 10 yıldan eski olması durumunda pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir aksi takdirde gidecekleri ülkeye kabul edilemeyebilirler ya da Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilemeyebilir.Bu bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
CETUR TURİZM, müşterilerimiz ile konsolosluk arasında sadece aracı bir kurumdur, vizenin her hangi bir neden ile yetişmemesi  ya da onaylanmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda hiçbir sorumluluğa tabir tutulamayıp tazminat hakkına münhasır değildir. Tur düzenleme tarihi ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ve vize ücretleri iade edilmez.
Gidilecek turun vize işlemleri için ilk giriş yapılan ülkeden ya da en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gerekmektedir. Aksi taktirde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz sorumluk kabul etmez.
Vize alınmış olması pasaport polisinin sizi ülkeye alma gibi bir durum arz etmez ve böyle bir durumdan acentemiz sorumlu değildir, bütün yükümlülük yolcuya aittir. Yıpranmış , yırtılmıs, ıslanmış vb tahribatlara uğramış pasaportlar sebebiyle gidilecek ülke sınır kapısında gümrük polisiyle problem yaşamamak için pasaportlarınızın yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gereklidir. Aksi takdirde sorumluluk misafirimize aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne ve babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan dolayı 18 yaş altı misafirlerimizin ve velisinin bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ediyoruz.

CETUR TURİZM, seyehat programlarımıza kayıt yaptırmış olan misafirlerimiz bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler


Ücretli Hizmetler


Ücretsiz Hizmetler

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

GÜNLÜK PROGRAM

  Gezi Programı

1. GÜN

İstanbul  Kopenhag

Siz değerli konuklarımız ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde saat 13.15’te buluşuyoruz. Uçuş  işlemlerimizin  sonrasında Türk Hava Yolları TK 1785 sayılı seferi  ile saat 15.15’de Kopenhag’a hareket ediyoruz.Yerel saat ile 17.40’da Kopenhag’a varış. Varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımız  ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir gezimiz  için hareket ediyoruz. Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Christianborg Kalesi, Küçük Denizkızı, Avrupa’nın en uzun yaya yolu olan Stroget, ortaçağ borsa binaları,  Nyhavn Kanalı, Belediye Binası Meydanı göreceğimiz yerlerdendir. Tur bitimi otelimize geçiş yaparak dinlenme için serbest zaman.

2. GÜN

Kopenhag  Oslo

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  Başkent’de alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte düzenlenecek  olan ekstra turumuzda  Tivoli Bahçelerine çıkıyoruz. Gezimizin sonunda  otelimize transfer ardından odalarımızı boşaltarak bizleri Oslo’ya götürecek olan (DFDS Cruise) gemisine geçişyapıyoruz. Kabinlere yerleşmemizin sonrasında  serbest zaman. Akşam yemeğimizi gemimizde alıyoruz. Gece konaklama  gemimizde gerçekleşiyor.

Alternatif Program

Kronborg Kalesi ve Frederisburg Sarayı Turu

 80 Euro

Keyifli bir tura hazır olun.

3. GÜN

Oslo  Geilo

Gemimizdeki kahvaltı ikramının  ardından 09.30’da Oslo’ya varışımızı takiben  şehir turu için hareket ediyoruz. Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin organize edildiği  ve dünyadaki en mükemmel yapılardan birisi olarak bilinen Belediye Sarayını, Viking Gemileri Müzesi, Folk Müzesi,  Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Parkı, Residance Müzesi ve Frogner Parkı göreceğimiz yerlerdendir. Tur sonunda  bizlere ayrılan serbest zamanın akabinde  Geilo’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Meşhur kayak merkezi Geilo’ya varışımızda otelimize geçiş yapıyor  ve dinlenmek üzere günümüz serbest.

Alternatif Program

Vigeland turu

 30 Euro

Eşsiz bir tur için  hazır mısınız?

4. GÜN

Geilo  Bergen

Kahvaltı ikramımızın ardından Bergen’e hareket ediyoruz. Gezimize  Geilo Ulusal Parkı Hardangervidda Doğal Parkında bulunan Hardanger köprüsünden Eidfjord’a geçiş yapıyoruz. Sonrasında  Bruravik üzerinden Voss’u geçip bir Fiyord şehri olan Bergen’e varıyoruz. Bergen şehir merkezinde yapacağımız turumuzun  ardından otelimize transfer ,serbest zaman ve gece konaklama otelimizde.

5. GÜN

Bergen  Sognefjord-Forde Town

Kahvaltı ikramımızın ardından ,alışveriş için Bergen şehir merkezinde serbest zaman. Sizlere ayrılan öğle yemeği molası sonrasında  rehberimizin bildirdiği saatte Kuzey’de Fiyordlara doğru hareket ediyoruz. Feribot ile Oppedal-Lavik’den Sognefjord’a geçip Forde’ye doğru yapacağımız otobüs yolculuğumuzda eşsiz  Fiyord manzalarına konuk oluyoruz. Varışımızla birlikte  otele giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz ve  dinlenmek için  serbest zaman.

6. GÜN

Forde Town  Balestrand-Aurlandsfjord-Gudvangen-Flam-Hamar

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Hamar’a doğru hareket ediyoruz. Gezimizin İlk ayağı  tarihi Balestrand. Burada birbirinden güzel fotograflar  çekmek üzere vereceğimiz molamızın sonrasında  Dragsvik’den Vangsnes’e geçmek üzere feribota biniyoruz. Sonrasında kısa bir yolculuk yaparak  Stalheim üzerinden Gudvangen’e geçiş yapıyoruz. Gezimizin  en can alıcı duraklarından birisi olacak olan Gudvangen ve Flam arasında bulunan Aurlandsfjord’u arasında 2 saatlik muhteşem bir Fiyord gezisi yapacağız. Flam’a varışımıza mahsuben  alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz serbest zamanımız olacak. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tarihi Flam treni ile yapacağımız yolculuğumuza katılabilirler. Varışımıza mahsuben  otelimize giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Alternatif Program

Flam Treni Turu

 70 Euro

Bu muhteşem  gezimizin ardından  Borgund Stave Kilisesini görecek ve Hamar’a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz.

7. GÜN

Hamar  Karlstad-Örebro-Stockholm

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  erken saatlerde muhteşem güzellikte fiyordlar eşliğinde Karlstad ve Örebro üzerinden Stockholm’e uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Akşam saatleri gibi  Stockholm’e ulaşıyoruz. Gece konaklama  otelimizde.

8. GÜN

 Stockholm

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  Stockholm şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Gezimiz sırasında ; Fjallgatan Tepesi, Djurgarden parkı, ortaçağdan kalma Gamla Stan, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Belediye Sarayı, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerlerdendir. Gezimizin sonunda  alış veriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için  ekstra olarak düzenlenecek olan Viking Vasa Gemi müzesi turumuza katılabilirler. Tur bitimi otelimize geçiş yapıyoruz ve dinlenme ve geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Viking Vasa Gemi Müzesi Turu

 50 Euro

17. asır’da vikingler’in  yapmış olduğu , yıllarca batık bir şekilde denizin altında  kalan ve sonra çıkartılarak müzeye dönüştürülen  dönemin tek savaş gemisi ünvanıyla misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.

9. GÜN

Stockholm  Helsinki

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek şirin ve tarihi kentler Uppsala ve Sigtuna turuna katılma fırsatı bulabilirler. Yine siz değerli misafirlerimizin isteğine sunulan Alternatif olarak ekstra Drottningholm Kraliyet Yazlık Sarayı turu da yapılabilmektedir. Gezi  sonrası Helsinki’ye bizi götürecek gemiye (Silja Line Cruise) gitmek üzere limana geçmek için yola çıkıyoruz. Saat 17.00’da yolculuğumuz başlıyor. Yapılacak çok sayıda  aktivitenin olduğu gemide akşam yemeği ve geceleme.

Alternatif Program

 

 

Uppsala ve Sigtuna Turu

 65 Euro

Günümüzü  daha güzel kılmak  için tercih edebilirsiniz.

Alternatif Program

Drottningholm Kraliyet Yazlık Sarayı

 65 Euro

Bu güzel sarayı görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

10. GÜN

Helsinki

Gemimizdeki kahvaltı ikramımızın sonrasında  , panaromik olarak gerçekleştireceğimiz Helsinki gezimiz  için yola çıkıyoruz. Sibelius Anıtı’nın da bulunduğu Senato Meydanı, Parlamento Meydanı , Tempellaukkio Rock Kilisesi, ve Kraliyet Opera Binası görülecek yerlerdendir. Dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Suomenlinna Kalesi tekne turuna katılma imkanı bulabilirler. Gezimizin sonunda  otelimize geçiş yapıyoruz ve  dinlenmek için  serbest zaman.

Alternatif Program

Suomenlinna Kalesi Tekne Turu

 45 Euro

Eşsiz bir tur sizleri bekliyor.

11. GÜN

Helsinki  Tallin-İstanbul

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile otelimizden hareket ederek yola çıkıyoruz. Tallin’e doğru yapacağımız Feribot yolculuğu sonrasında varışımıza istinaden  panoramik Talin şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eski şehir surları ve gözetim kuleleri, Tall Herman Kulesi, Aleksandr Nevsky Katedrali, Parlamento Binası, en güzel panoramik Tallinn fotoğraflarının çekildiği Tompea Tepesi, St. Nicholas Kilisesi, Dome Katedrali, Belediye Meydanı, Avrupa’ nın en eski ve hala aktif halde hizmet veren eczanesi panoramik olarak görülecek yerlerdendir. Tur bitimi havalimanına geçiş yapıyoruz. Uçuş işlemlerinin ardından THY’nin TK1422 sayılı seferi ile 18:30’da İstanbul Atatürk havalimanına doğru uçuşumuz başlıyor. Türkiye saati ile 21:45’de İstanbul’a iniyoruz.Turumuzun sonu.

 

TUR PROGRAMI

  Gezi Programı

1. GÜN

İstanbul  Kopenhag

Siz değerli konuklarımız ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde saat 13.15’te buluşuyoruz. Uçuş  işlemlerimizin  sonrasında Türk Hava Yolları TK 1785 sayılı seferi  ile saat 15.15’de Kopenhag’a hareket ediyoruz.Yerel saat ile 17.40’da Kopenhag’a varış. Varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımız  ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir gezimiz  için hareket ediyoruz. Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Christianborg Kalesi, Küçük Denizkızı, Avrupa’nın en uzun yaya yolu olan Stroget, ortaçağ borsa binaları,  Nyhavn Kanalı, Belediye Binası Meydanı göreceğimiz yerlerdendir. Tur bitimi otelimize geçiş yaparak dinlenme için serbest zaman.

2. GÜN

Kopenhag  Oslo

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  Başkent’de alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte düzenlenecek  olan ekstra turumuzda  Tivoli Bahçelerine çıkıyoruz. Gezimizin sonunda  otelimize transfer ardından odalarımızı boşaltarak bizleri Oslo’ya götürecek olan (DFDS Cruise) gemisine geçişyapıyoruz. Kabinlere yerleşmemizin sonrasında  serbest zaman. Akşam yemeğimizi gemimizde alıyoruz. Gece konaklama  gemimizde gerçekleşiyor.

Alternatif Program

Kronborg Kalesi ve Frederisburg Sarayı Turu

 80 Euro

Keyifli bir tura hazır olun.

3. GÜN

Oslo  Geilo

Gemimizdeki kahvaltı ikramının  ardından 09.30’da Oslo’ya varışımızı takiben  şehir turu için hareket ediyoruz. Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin organize edildiği  ve dünyadaki en mükemmel yapılardan birisi olarak bilinen Belediye Sarayını, Viking Gemileri Müzesi, Folk Müzesi,  Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Parkı, Residance Müzesi ve Frogner Parkı göreceğimiz yerlerdendir. Tur sonunda  bizlere ayrılan serbest zamanın akabinde  Geilo’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Meşhur kayak merkezi Geilo’ya varışımızda otelimize geçiş yapıyor  ve dinlenmek üzere günümüz serbest.

 

Alternatif Program

Vigeland turu

 30 Euro

Eşsiz bir tur için  hazır mısınız?

4. GÜN

Geilo  Bergen

Kahvaltı ikramımızın ardından Bergen’e hareket ediyoruz. Gezimize  Geilo Ulusal Parkı Hardangervidda Doğal Parkında bulunan Hardanger köprüsünden Eidfjord’a geçiş yapıyoruz. Sonrasında  Bruravik üzerinden Voss’u geçip bir Fiyord şehri olan Bergen’e varıyoruz. Bergen şehir merkezinde yapacağımız turumuzun  ardından otelimize transfer ,serbest zaman ve gece konaklama otelimizde.

5. GÜN

Bergen  Sognefjord-Forde Town

Kahvaltı ikramımızın ardından ,alışveriş için Bergen şehir merkezinde serbest zaman. Sizlere ayrılan öğle yemeği molası sonrasında  rehberimizin bildirdiği saatte Kuzey’de Fiyordlara doğru hareket ediyoruz. Feribot ile Oppedal-Lavik’den Sognefjord’a geçip Forde’ye doğru yapacağımız otobüs yolculuğumuzda eşsiz  Fiyord manzalarına konuk oluyoruz. Varışımızla birlikte  otele giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz ve  dinlenmek için  serbest zaman.

6. GÜN

Forde Town  Balestrand-Aurlandsfjord-Gudvangen-Flam-Hamar

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Hamar’a doğru hareket ediyoruz. Gezimizin İlk ayağı  tarihi Balestrand. Burada birbirinden güzel fotograflar  çekmek üzere vereceğimiz molamızın sonrasında  Dragsvik’den Vangsnes’e geçmek üzere feribota biniyoruz. Sonrasında kısa bir yolculuk yaparak  Stalheim üzerinden Gudvangen’e geçiş yapıyoruz. Gezimizin  en can alıcı duraklarından birisi olacak olan Gudvangen ve Flam arasında bulunan Aurlandsfjord’u arasında 2 saatlik muhteşem bir Fiyord gezisi yapacağız. Flam’a varışımıza mahsuben  alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz serbest zamanımız olacak. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tarihi Flam treni ile yapacağımız yolculuğumuza katılabilirler. Varışımıza mahsuben  otelimize giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Alternatif Program

Flam Treni Turu

 70 Euro

Bu muhteşem  gezimizin ardından  Borgund Stave Kilisesini görecek ve Hamar’a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz.

7. GÜN

Hamar  Karlstad-Örebro-Stockholm

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  erken saatlerde muhteşem güzellikte fiyordlar eşliğinde Karlstad ve Örebro üzerinden Stockholm’e uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Akşam saatleri gibi  Stockholm’e ulaşıyoruz. Gece konaklama  otelimizde.

8. GÜN

Stockholm

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  Stockholm şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Gezimiz sırasında ; Fjallgatan Tepesi, Djurgarden parkı, ortaçağdan kalma Gamla Stan, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Belediye Sarayı, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerlerdendir. Gezimizin sonunda  alış veriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için  ekstra olarak düzenlenecek olan Viking Vasa Gemi müzesi turumuza katılabilirler. Tur bitimi otelimize geçiş yapıyoruz ve dinlenme ve geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Viking Vasa Gemi Müzesi Turu

 50 Euro

17. asır’da vikingler’in  yapmış olduğu , yıllarca batık bir şekilde denizin altında  kalan ve sonra çıkartılarak müzeye dönüştürülen  dönemin tek savaş gemisi ünvanıyla misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.

9. GÜN

Stockholm  Helsinki

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek şirin ve tarihi kentler Uppsala ve Sigtuna turuna katılma fırsatı bulabilirler. Yine siz değerli misafirlerimizin isteğine sunulan Alternatif olarak ekstra Drottningholm Kraliyet Yazlık Sarayı turu da yapılabilmektedir. Gezi  sonrası Helsinki’ye bizi götürecek gemiye (Silja Line Cruise) gitmek üzere limana geçmek için yola çıkıyoruz. Saat 17.00’da yolculuğumuz başlıyor. Yapılacak çok sayıda  aktivitenin olduğu gemide akşam yemeği ve geceleme.

Alternatif Program

Uppsala ve Sigtuna Turu

 65 Euro

Günümüzü  daha güzel kılmak  için tercih edebilirsiniz.

 

Alternatif Program

Drottningholm Kraliyet Yazlık Sarayı

 65 Euro

Bu güzel sarayı görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

10. GÜN

Helsinki

Gemimizdeki kahvaltı ikramımızın sonrasında  , panaromik olarak gerçekleştireceğimiz Helsinki gezimiz  için yola çıkıyoruz. Sibelius Anıtı’nın da bulunduğu Senato Meydanı, Parlamento Meydanı , Tempellaukkio Rock Kilisesi, ve Kraliyet Opera Binası görülecek yerlerdendir. Dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Suomenlinna Kalesi tekne turuna katılma imkanı bulabilirler. Gezimizin sonunda  otelimize geçiş yapıyoruz ve  dinlenmek için  serbest zaman.

Alternatif Program

 

Suomenlinna Kalesi Tekne Turu

 45 Euro

Eşsiz bir tur sizleri bekliyor.

11. GÜN

Helsinki  Tallin-İstanbul

 

Kahvaltı ikramımızın sonrasında  otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile otelimizden hareket ederek yola çıkıyoruz. Tallin’e doğru yapacağımız Feribot yolculuğu sonrasında varışımıza istinaden  panoramik Talin şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eski şehir surları ve gözetim kuleleri, Tall Herman Kulesi, Aleksandr Nevsky Katedrali, Parlamento Binası, en güzel panoramik Tallinn fotoğraflarının çekildiği Tompea Tepesi, St. Nicholas Kilisesi, Dome Katedrali, Belediye Meydanı, Avrupa’ nın en eski ve hala aktif halde hizmet veren eczanesi panoramik olarak görülecek yerlerdendir. Tur bitimi havalimanına geçiş yapıyoruz. Uçuş işlemlerinin ardından THY’nin TK1422 sayılı seferi ile 18:30’da İstanbul Atatürk havalimanına doğru uçuşumuz başlıyor. Türkiye saati ile 21:45’de İstanbul’a iniyoruz.Turumuzun sonu.

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

TAKSİT SEÇENEKLERİ

  

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

 

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz