Tur İnceleme Sayfası

Elegant Uzakdoğu Turu Türk Havayolları İle 10 Gece

Sevdiklerinizle Eğlenebileceğiniz, Gezerken Yeni Bilgiler Edineceğiniz Keyifli Bir Tur Sizleri Bekliyor. Her Karta +6 Taksit İmkanı İle Hayalinizde ki Tur'a Bir Adım Daha Yakınsınız! Cetur Turizm Sizlere Her Mevsim Tatil İmkanı Sunuyor. 444 6 849

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

ÖNEMLİ UYARILAR

  


NOTLAR

Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.) 
Shengen vizesini ilk defa alınıyor ise kişinin kendisi başvuru yapması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gereklidir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe gereklidir.

Vize alacak  meslek mensuplarına istinaden kimlik fotokopisi,  ev yada iş adresi, telefon ve email bilgilerini akabinde vermeniz gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ UYARILAR

 

CETUR TURİZM, yolcu ve hava yolu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel ve tarifeli uçuşlarda rötar riski olabilir ya da uçuş öncesinde ve mevcut gezi programında saatler değişebilir. Uçuş parkurunu ve saatlerini teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Siz değerli yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almış sayılırsınız. Grup biletlerinde havayolunun belirlediği kural geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Tur programlarda yeterli sayıda katılım sağlanmadığı durumda ve iptali durumunda önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Tüm misafirlerimize haber vermek koşulu ile turda tarih değişikliği ya da iptal etme hakkına sahiptir. Yasal süreç olduğundan dolayı tazminat hakkı yoktur.

01.01.2011 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre fiyatlar verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Üç yataklı odada; üçüncü yatak ilave yatak sayılır, diğer iki yatakla aynı konfora sahip değildir ve açılıp kapanabilen yatak şeklinde olacaktır. Çocuk fiyatları ise iki yetişkinle aynı odada üçüncü kişi olarak konaklamaları şeklinde uygulanır.
Gezi programında ad belirtilmeden yalnızca aynı destinasyon ya da kategori bilgisi verildiği için seçenekli bulunduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce otel bilgisi tarafınıza paylaşılacaktır. Acentemiz, yıldız sayısı aynı kalmak koşuluyla otel isimlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Uçuş saatine göre, geç varış olduğu durumlarda panoramik şehir tanıtım turu, bir sonraki gün yapılır. Programlarda belirtilen gezi programı rehberimizin denetiminde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Düzenlenen tur paketindeki panoramik şehir turları genel tanıtımı için seyahat süresince araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılacak olup müze- ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Turun her hangi bir etkinlik, eylem,  hava şartları, kapalı yollar (araç girişine izin verilmeyen yerlerde imkanlar dahilinde yaya olarak ya da toplu taşıma yapılabilir) v.b nedenlerle gerçekleşemeyen hale geldiği durumlarda turların yapılamamasından acentemiz sorumlu sayılmaz.
Acente tarafından düzenlenen kişinin kendi isteğine bağlı olup herhangi bir katılım zorunluluğu olmayan ekstra tur hizmetinden yararlanmak isteyenler misafirlerimiz en az 20 kişi olacak şekilde katılım gerçekleştiğinde tur düzenlenmektedir. Eğer yeterli kişi sayısı sağlanamadığı durumunda gezi gerçekleşmez ya da ekstra gezi fiyatı, içeriği, kişi sayısına uygun araca göre değişiklik göstermektedir. Rehberin insiyatifinde turların gün, saat, müze, ören yerlerinin açık veya kapalı olma durumlarında ve hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.
Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde serbest zaman diliminin ardından aracımız  tur bitiminde katılmayan misafirlerimizi bırakıldığı noktadan tekrar alıcaktır.

Yurtdışı giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamak adına pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Seyahat edecek olan yeşil pasaportlu T.C. vatandaşı olan misafirlerimizin, pasaport alınış tarihinin 10 yıldan eski olması durumunda pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir aksi takdirde gidecekleri ülkeye kabul edilemeyebilirler ya da Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilemeyebilir.Bu bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
CETUR TURİZM, müşterilerimiz ile konsolosluk arasında sadece aracı bir kurumdur, vizenin her hangi bir neden ile yetişmemesi  ya da onaylanmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda hiçbir sorumluluğa tabir tutulamayıp tazminat hakkına münhasır değildir. Tur düzenleme tarihi ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ve vize ücretleri iade edilmez.
Gidilecek turun vize işlemleri için ilk giriş yapılan ülkeden ya da en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gerekmektedir. Aksi taktirde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz sorumluk kabul etmez.
Vize alınmış olması pasaport polisinin sizi ülkeye alma gibi bir durum arz etmez ve böyle bir durumdan acentemiz sorumlu değildir, bütün yükümlülük yolcuya aittir. Yıpranmış , yırtılmıs, ıslanmış vb tahribatlara uğramış pasaportlar sebebiyle gidilecek ülke sınır kapısında gümrük polisiyle problem yaşamamak için pasaportlarınızın yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gereklidir. Aksi takdirde sorumluluk misafirimize aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne ve babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan dolayı 18 yaş altı misafirlerimizin ve velisinin bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ediyoruz.

CETUR TURİZM, seyehat programlarımıza kayıt yaptırmış olan misafirlerimiz bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar


Ücretsiz Hizmetler

Türk Havayolları ile  İstanbul – Bangkok  / Hongkong – İstanbul parkurunda ekonomik sınıf uçuşları

Yerel Havayolları ile Singapur – Hongkong parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )

Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )

Yerel Havayolları ile  Phuket – Singapur parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )

Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 9 gece konaklama

Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler

Havalimanı Vergileri

Otellerde bagaj taşıma işlemleri (Tayland)

Bangkok , Singapur  ve Hong Kong’da  panoramik şehir tanıtım turu

Otellerde welcome coctaili (Tayland)

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

Elegant Uzakdoğu Turu

 1. GÜN

İSTANBUL  BANGKOK

Saat 17.30‘da  Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali Türk Havayolları kontuarı önünde  siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz . Bilet ve bagaj işlemlerimizin sonrasında saat 20.10’da    Türk Havayolları TK 64 sefer sayılı uçuş ile Bangkok’a hareket ediyoruz . Geceleme uçakta geçiyor .

2. GÜN

 BANGKOK

Yerel saat ile 09.45’de Bangkok’a varıyoruz . Pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında , Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüsümüz ile Bangkok şehir turumuzu yapıyoruz . Şehir turumuzun  içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı gezeceğiz. Ardından  Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi göreceğiz . Turumuzun ardından  otelimize transferimiz gerçekleşiyor . Öğleden sonra dileyen  misafirlerimiz rehberlerimizin  ekstra olarak düzenleyeceği “Bangkok Kanal Gezisi” turuna katılabilir. Akşam dileyen  misafirlerimiz için  rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı’’ turuna katılabilir. Turumuzun ardından  otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Bangkok Kanal Gezisi

 35 Euro

Bu turumzda katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz sırasında  Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı elde ediyoruz . Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyor, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besliyor , ve gezimizin bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u geziyoruz.

Alternatif Program

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı Turu

 15 Euro

Turumuzun  öncesinde  Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidiyor  burda günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyiyoruz. Yemeğimizin sonrasında  Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapacağınız  daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace çanta v.s) bulunduğu  PatPong gece pazarına geçeceğiz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceğinize eminiz .

3. GÜN

 BANGKOK

Sabah kahvaltımızın  sonrasında dileyen  misafirlerimiz  ile ekstra olarak düzenlenecek “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turuna katılabilir. Bangkok’a dönüş yolumuzda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakıyorsunuz.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu

 50 Euro

Bu turda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğrayacağız. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıyor, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları göreceğiz, ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebileceksiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğumuzun ardından  Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geleceğiz. Burda teknelere binip nefis egzotik uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuğumuzun ardından  dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarsı’ya geliyor , nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görüyor  ve alışveriş yapma imkanına sahip oluyorsunuz Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar gezeceğiz . Ayrıca bir yılan çiftliğinede  uğruyor , burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapiıan ilginç bir gösteriyi  izleyeceğiz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini geziyor , burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini görüyoruz.

4. GÜN

BANGKOK  PHUKET

Sabah kahvaltımızın sonrasında odaları boşaltyor ı ve Phuket uçuşumuz için havalimanına hareket ediyoruz . Pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında yerel havayolları Phuket’e uçuyoruz. Phuket’e varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile  rehberlerinin ekstra  olarak düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilir. Turumuzun sonunda  otele transfer oluyor , oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra  olarak düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilir. Otele dönüyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

 30 Euro

Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağınız bu gezide keyifli zamanlar geçireceksiniz .

Alternatif Program

Phuket Fantasea Turu

 60 Euro

Şovun  öncesinde   açık büfe olarak  akşam yemeğimizi aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçeceğiz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izleyeceğiz .

5. GÜN

 PHUKET

Sabah kahvaltıımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz  ile ekstra olarak düzenlenecek olan  tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turu. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüyoruz .

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

 70 Euro

Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım sağlıyoruz . Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı . Sonrasında  Phi Phi Ley’e uğruyacağız. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret edeceğiz . Öğle yemeğimizi Phi Phi Adası’nda alacağız .

6. GÜN

 PHUKET

Sabah kahvaltımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler.  Gece konaklama otelimizde.

Alternatif Program

James Bond Adası Turu

 70 Euro

Gezi teknemizle ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları oluyor. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezide, köy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizi bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğimizin sonrasında  bir diğer  durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildigi James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilir  ve bol bol fotoğraf çektirebilmek  için serbest zaman imkanı . James Bond adasının ardından  en son durağımız  olan snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceginiz Lawa adası veya Naka Adası oluyor . (Hava durumuna göre karar verilecektir ) Turun bitimnde  otelimize dönüyoruz .

7. GÜN

PHUKET  SİNGAPUR

Sabah kahvaltımızın  sonrasında  odaları boşaltıyor  ve havalimanına  doğru hareket ediyoruz . Yolun  üzerinde bir mücevher fabrikasını  geziyor , Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini görüyoruz. Turun bitiminde Phuket havalimanına hareket ediyoruz . Pasaport ve bagaj işlemlerimizin  sonrasında  yerel havayolları Singapur’a uçuşu. Singapur’a varışımıza istinaden şehir turumuz gerçekleşiyor ; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğiniz yerlerin arasındadır. Ardından  Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman . Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ediyoruz . Oda anahtarlarının dağıtılmasının sonrasında  dinlenmek için serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Gece Safarisi‘’ turuna katılabilir. Gece konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Gece Safarisi Turu

 60 Euro

Bu gezimizde dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını geziyor  ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları görüyoruz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçiyor, gezinin bir bölümünde trenden iniyor, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu geziyoruz , burada leopard, dev yarasa gibi canlıları çok yakından görüyoruz . Heyecan dolu bir aksam bizleri beklemekte. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz .

8. GÜN

 SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilir.  Turun ardından havalimanına transfer oluyoruz . Öğleden sonra dileyen  misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turuna katılabilir.  Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Sentosa Adası Turu

 85 Euro

Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adasıdır. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini geziyor.Ardından  devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğimiz büyük akvaryumu geziyor  ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izliyoruz .

Alternatif Program

Universal Stüdyoları Turu

 90 Euro

Turumuzda sinema ekranından içeri giriyoruz ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood studyolarında buluyorsunuz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri beklemekte . Turun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor .

9. GÜN

SİNGAPUR  HONG KONG

Sabah kahvaltımızın sonrasında  odaları  boşaltıyor ve Hongkong uçusumuz için havalimanına hareket ediyoruz . Pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında  yerel havayolları Hongkong’a uçuyoruz. Varışımızın ardından  özel otobüsümüz ile otele transfer oluyoruz. Oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Sonrasında  şehir turumuz icin hareket ediyoruz . Bu turumuz sırasında  Aberdeen, Balıkçı Köyü, Victoria Tepesi, Repulse Bay göreceğimiz  yerlerin arasındadır. Şehir turumuzun sonrasında  otele transfer oluyoruz . Akşam dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Yemekli Tekne” turuna katılabilir. Turumuzun  bitiminde  otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Yemekli Tekne Turu

 80 Euro

Bu turda rehberimiz eşliğinde otelimizden özel otobüsümüz ile hareket ediyor  limandan teknemize biniyoruz. Müzikli ve yemekli olarak organize edilen  bu gezide Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrediyor  unutulmaz  bir gece geçirme imkânı buluyorsunuz.

10. GÜN

 HONG KONG

Sabah kahvaltımızın sonrasında  serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük Macau Adası turuna katılabilir. Turumuzun  bitiminde otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Macau Adası Turu

 150 Euro

Bu turda öncelikle otobüs ile feribota bineceğimiz iskeleye hareket edeceğiz . Gemi ile yapacağımız 1 saatlik keyifli bir yolculuğumuzun sonrasında Macau Adası’na varışızla birlikte panoromik ada turu . Bu turda Guia Pisti (Macau Grand Prix’sinin alanı), Tanrıça Kum Lam’ın heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau Kulesi’nden Penha Tepesi’ne geçiş, Porta Do Cerco (Çin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde buluna  Macau şehir merkezi ve katedral göreceğimiz  yerlerin  arasındadır. Ardından arzu eden konuklarımız şanslarını casinoda deneyebilirler.

11. GÜN

HONG KONG  İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın sonrasında  odaları boşaltıyoruz . Dileyen  konuklarımız  ekstra olarak düzenlenecek olan “Okyanus Parkı” turuna katılabilir. Turun bitiminde rehberinizin belirteceği  transfer saatine kadar serbest zaman. Serbest zamanınızda dünyaca ünlü Harbour City , IFC MAL alışveriş merkezlerini gezebilir , dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Rehberiniz tarafından bildirilen saatte buluşmamızın sonrasında  Hong Kong havalimanına geçeceğiz . Pasaport ve check in işlemlerimizin sonrasında 22.40’da    Türk Havayolları TK 71 sefer sayılı uçuş ile saat İstanbul’a hareket ediyoruz . Yerel saat ile 05.05’te varıyoruz.Turumuzun sonu bir sonraki organizasyonlarımızda görüşmek dileğiyle..

Alternatif Program

Okyanus Parkı Turu

 75 Euro

Bu turumuzda Çin akrobasi gösterisini ve yunusların müthiş şovlarını seyredecek, Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebileceksiniz.

TUR PROGRAMI

   

1. GÜN

İSTANBUL  BANGKOK

Saat 22.30‘da  Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali Türk Havayolları kontuarı önünde  siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz . Bilet ve bagaj işlemlerimizin sonrasında saat 01.55’de Türk Havayolları TK 64 sefer sayılı uçuş ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta geçiyor .

2. GÜN

 BANGKOK

Yerel saat ile 09.45’te Bangkok’a varıyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında, Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüsümüz ile Bangkok şehir turumuzu yapıyoruz . Şehir turumuzun  içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı gezeceğiz. Ardından  Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi göreceğiz . Turumuzun ardından  otelimize transferimiz gerçekleşiyor . Öğleden sonra dileyen  misafirlerimiz rehberlerimizin  ekstra olarak düzenleyeceği “Bangkok Kanal Gezisi” turuna katılabilir. Akşam dileyen  misafirlerimiz için  rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı’’ turuna katılabilir. Turumuzun ardından  otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Bangkok Kanal Gezisi

 35 Euro

Bu turumzda katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz sırasında  Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı elde ediyoruz . Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyor, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besliyor , ve gezimizin bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u geziyoruz.

Alternatif Program

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı Turu

 15 Euro

Turumuzun  öncesinde  Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidiyor  burda günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyiyoruz. Yemeğimizin sonrasında  Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapacağınız  daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace çanta v.s) bulunduğu  PatPong gece pazarına geçeceğiz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceğinize eminiz .

3. GÜN

 BANGKOK

Sabah kahvaltımızın  sonrasında dileyen  misafirlerimiz  ile ekstra olarak düzenlenecek “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turuna katılabilir. Bangkok’a dönüş yolumuzda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakıyorsunuz.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu

 50 Euro

Bu turda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğrayacağız. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıyor, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları göreceğiz, ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebileceksiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğumuzun ardından  Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geleceğiz. Burda teknelere binip nefis egzotik uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuğumuzun ardından  dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarsı’ya geliyor , nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görüyor  ve alışveriş yapma imkanına sahip oluyorsunuz Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar gezeceğiz . Ayrıca bir yılan çiftliğinede  uğruyor , burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapiıan ilginç bir gösteriyi  izleyeceğiz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini geziyor , burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini görüyoruz.

4. GÜN

BANGKOK  PHUKET

Sabah kahvaltımızın sonrasında odaları boşaltyor ı ve Phuket uçuşumuz için havalimanına hareket ediyoruz . Pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında yerel havayolları Phuket’e uçuyoruz. Phuket’e varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile  rehberlerinin ekstra  olarak düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilir. Turumuzun sonunda  otele transfer oluyor , oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra  olarak düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilir. Otele dönüyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Fil Safarisi Turu

 30 Euro

Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağınız bu gezide keyifli zamanlar geçireceksiniz .

Alternatif Program

Phuket Fantasea Turu

 60 Euro

Şovun  öncesinde   açık büfe olarak  akşam yemeğimizi aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçeceğiz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izleyeceğiz .

5. GÜN

 PHUKET

Sabah kahvaltıımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz  ile ekstra olarak düzenlenecek olan  tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turu. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüyoruz .

Alternatif Program

Phi Phi Adası Turu

 70 Euro

Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım sağlıyoruz . Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı . Sonrasında  Phi Phi Ley’e uğruyacağız. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret edeceğiz . Öğle yemeğimizi Phi Phi Adası’nda alacağız .

6. GÜN

 PHUKET

Sabah kahvaltımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler.  Gece konaklama otelimizde.

Alternatif Program

James Bond Adası Turu

 70 Euro

Gezi teknemizle ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları oluyor. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezide, köy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizi bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğimizin sonrasında  bir diğer  durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildigi James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilir  ve bol bol fotoğraf çektirebilmek  için serbest zaman imkanı . James Bond adasının ardından  en son durağımız  olan snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceginiz Lawa adası veya Naka Adası oluyor . (Hava durumuna göre karar verilecektir ) Turun bitimnde  otelimize dönüyoruz .

7. GÜN

PHUKET  SİNGAPUR

Sabah kahvaltımızın  sonrasında  odaları boşaltıyor  ve havalimanına  doğru hareket ediyoruz . Yolun  üzerinde bir mücevher fabrikasını  geziyor , Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini görüyoruz. Turun bitiminde Phuket havalimanına hareket ediyoruz . Pasaport ve bagaj işlemlerimizin  sonrasında  yerel havayolları Singapur’a uçuşu. Singapur’a varışımıza istinaden şehir turumuz gerçekleşiyor ; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğiniz yerlerin arasındadır. Ardından  Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman . Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ediyoruz . Oda anahtarlarının dağıtılmasının sonrasında  dinlenmek için serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Gece Safarisi‘’ turuna katılabilir. Gece konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Gece Safarisi Turu

 60 Euro

Bu gezimizde dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını geziyor  ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları görüyoruz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçiyor, gezinin bir bölümünde trenden iniyor, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu geziyoruz , burada leopard, dev yarasa gibi canlıları çok yakından görüyoruz . Heyecan dolu bir aksam bizleri beklemekte. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz .

8. GÜN

 SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilir.  Turun ardından havalimanına transfer oluyoruz . Öğleden sonra dileyen  misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turuna katılabilir.  Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Sentosa Adası Turu

 85 Euro

Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adasıdır. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini geziyor.Ardından  devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğimiz büyük akvaryumu geziyor  ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izliyoruz .

Alternatif Program

Universal Stüdyoları Turu

 90 Euro

Turumuzda sinema ekranından içeri giriyoruz ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood studyolarında buluyorsunuz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri beklemekte . Turun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor .

9. GÜN

SİNGAPUR  HONG KONG

Sabah kahvaltımızın sonrasında  odaları  boşaltıyor ve Hongkong uçusumuz için havalimanına hareket ediyoruz . Pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında  yerel havayolları Hongkong’a uçuyoruz. Varışımızın ardından  özel otobüsümüz ile otele transfer oluyoruz. Oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Sonrasında  şehir turumuz icin hareket ediyoruz . Bu turumuz sırasında  Aberdeen, Balıkçı Köyü, Victoria Tepesi, Repulse Bay göreceğimiz  yerlerin arasındadır. Şehir turumuzun sonrasında  otele transfer oluyoruz . Akşam dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Yemekli Tekne” turuna katılabilir. Turumuzun  bitiminde  otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Yemekli Tekne Turu

 80 Euro

Bu turda rehberimiz eşliğinde otelimizden özel otobüsümüz ile hareket ediyor  limandan teknemize biniyoruz. Müzikli ve yemekli olarak organize edilen  bu gezide Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrediyor  unutulmaz  bir gece geçirme imkânı buluyorsunuz.

10. GÜN

 HONG KONG

Sabah kahvaltımızın sonrasında  serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük Macau Adası turuna katılabilir. Turumuzun  bitiminde otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Macau Adası Turu

 150 Euro

Bu turda öncelikle otobüs ile feribota bineceğimiz iskeleye hareket edeceğiz . Gemi ile yapacağımız 1 saatlik keyifli bir yolculuğumuzun sonrasında Macau Adası’na varışızla birlikte panoromik ada turu . Bu turda Guia Pisti (Macau Grand Prix’sinin alanı), Tanrıça Kum Lam’ın heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau Kulesi’nden Penha Tepesi’ne geçiş, Porta Do Cerco (Çin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde buluna  Macau şehir merkezi ve katedral göreceğimiz  yerlerin  arasındadır. Ardından arzu eden konuklarımız şanslarını casinoda deneyebilirler.

11. GÜN

HONG KONG  İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın sonrasında  odaları boşaltıyoruz . Dileyen  konuklarımız  ekstra olarak düzenlenecek olan “Okyanus Parkı” turuna katılabilir. Turun bitiminde rehberinizin belirteceği  transfer saatine kadar serbest zaman. Serbest zamanınızda dünyaca ünlü Harbour City, IFC MAL alışveriş merkezlerini gezebilir, dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Rehberiniz tarafından bildirilen saatte buluşmamızın sonrasında  Hong Kong havalimanına geçeceğiz . Pasaport ve check in işlemlerimizin sonrasında 11.20’de Türk Havayolları TK 71 sefer sayılı uçuş ile saat İstanbul’a hareket ediyoruz . Yerel saat ile 17.45’de varıyoruz.Turumuzun sonu bir sonraki organizasyonlarımızda görüşmek dileğiyle..

Alternatif Program

Okyanus Parkı Turu

 75 Euro

Bu turumuzda Çin akrobasi gösterisini ve yunusların müthiş şovlarını seyredecek, Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebileceksiniz.

 

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

 

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz