Tur İnceleme Sayfası

Bangkok Pattaya Phuket Turu Türk Hava Yolları İle

Sevdiklerinizle Eğlenebileceğiniz, Gezerken Yeni Bilgiler Edineceğiniz Keyifli Bir Tur Sizleri Bekliyor. Her Karta +6 Taksit İmkanı İle Hayalinizde ki Tur'a Bir Adım Daha Yakınsınız! Cetur Turizm Sizlere Her Mevsim Tatil İmkanı Sunuyor. 444 6 849

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

ÖNEMLİ UYARILAR

 


NOTLAR

Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.) 
Shengen vizesini ilk defa alınıyor ise kişinin kendisi başvuru yapması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gereklidir.

Vize alacak meslek mensuplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe gereklidir.

Vize alacak  meslek mensuplarına istinaden kimlik fotokopisi,  ev yada iş adresi, telefon ve email bilgilerini akabinde vermeniz gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ UYARILAR

 

CETUR TURİZM, yolcu ve hava yolu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel ve tarifeli uçuşlarda rötar riski olabilir ya da uçuş öncesinde ve mevcut gezi programında saatler değişebilir. Uçuş parkurunu ve saatlerini teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Siz değerli yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almış sayılırsınız. Grup biletlerinde havayolunun belirlediği kural geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Tur programlarda yeterli sayıda katılım sağlanmadığı durumda ve iptali durumunda önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Tüm misafirlerimize haber vermek koşulu ile turda tarih değişikliği ya da iptal etme hakkına sahiptir. Yasal süreç olduğundan dolayı tazminat hakkı yoktur.

01.01.2011 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre fiyatlar verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Üç yataklı odada; üçüncü yatak ilave yatak sayılır, diğer iki yatakla aynı konfora sahip değildir ve açılıp kapanabilen yatak şeklinde olacaktır. Çocuk fiyatları ise iki yetişkinle aynı odada üçüncü kişi olarak konaklamaları şeklinde uygulanır.
Gezi programında ad belirtilmeden yalnızca aynı destinasyon ya da kategori bilgisi verildiği için seçenekli bulunduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce otel bilgisi tarafınıza paylaşılacaktır. Acentemiz, yıldız sayısı aynı kalmak koşuluyla otel isimlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Uçuş saatine göre, geç varış olduğu durumlarda panoramik şehir tanıtım turu, bir sonraki gün yapılır. Programlarda belirtilen gezi programı rehberimizin denetiminde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Düzenlenen tur paketindeki panoramik şehir turları genel tanıtımı için seyahat süresince araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılacak olup müze- ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Turun her hangi bir etkinlik, eylem,  hava şartları, kapalı yollar (araç girişine izin verilmeyen yerlerde imkanlar dahilinde yaya olarak ya da toplu taşıma yapılabilir) v.b nedenlerle gerçekleşemeyen hale geldiği durumlarda turların yapılamamasından acentemiz sorumlu sayılmaz.
Acente tarafından düzenlenen kişinin kendi isteğine bağlı olup herhangi bir katılım zorunluluğu olmayan ekstra tur hizmetinden yararlanmak isteyenler misafirlerimiz en az 20 kişi olacak şekilde katılım gerçekleştiğinde tur düzenlenmektedir. Eğer yeterli kişi sayısı sağlanamadığı durumunda gezi gerçekleşmez ya da ekstra gezi fiyatı, içeriği, kişi sayısına uygun araca göre değişiklik göstermektedir. Rehberin insiyatifinde turların gün, saat, müze, ören yerlerinin açık veya kapalı olma durumlarında ve hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.
Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde serbest zaman diliminin ardından aracımız  tur bitiminde katılmayan misafirlerimizi bırakıldığı noktadan tekrar alıcaktır.

Yurtdışı giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamak adına pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Seyahat edecek olan yeşil pasaportlu T.C. vatandaşı olan misafirlerimizin, pasaport alınış tarihinin 10 yıldan eski olması durumunda pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir aksi takdirde gidecekleri ülkeye kabul edilemeyebilirler ya da Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilemeyebilir.Bu bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
CETUR TURİZM, müşterilerimiz ile konsolosluk arasında sadece aracı bir kurumdur, vizenin her hangi bir neden ile yetişmemesi  ya da onaylanmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda hiçbir sorumluluğa tabir tutulamayıp tazminat hakkına münhasır değildir. Tur düzenleme tarihi ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ve vize ücretleri iade edilmez.
Gidilecek turun vize işlemleri için ilk giriş yapılan ülkeden ya da en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gerekmektedir. Aksi taktirde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz sorumluk kabul etmez.
Vize alınmış olması pasaport polisinin sizi ülkeye alma gibi bir durum arz etmez ve böyle bir durumdan acentemiz sorumlu değildir, bütün yükümlülük yolcuya aittir. Yıpranmış , yırtılmıs, ıslanmış vb tahribatlara uğramış pasaportlar sebebiyle gidilecek ülke sınır kapısında gümrük polisiyle problem yaşamamak için pasaportlarınızın yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gereklidir. Aksi takdirde sorumluluk misafirimize aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne ve babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan dolayı 18 yaş altı misafirlerimizin ve velisinin bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ediyoruz.

CETUR TURİZM, seyehat programlarımıza kayıt yaptırmış olan misafirlerimiz bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı bedeli.

Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

 


Ücretsiz Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul – Bangkok / Bangkok – İstanbul  parkurunda ekonomik sınıf uçuşlar,

Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler,

Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 6 gece konaklama,

Bangkok havalimaninda geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama,

Otellerde bagaj tasima islemleri ( Tayland ),

Otellerde welcome coctaili ( Tayland )

Bangkok’da panoramik şehir tanıtım turu,

TURSAB zorlunlu mesleki sorumluluk sigortası

Havalimanı Vergileri.

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Fotoğrafların arka fonu biometrik ve beyaz renkte fotoğraf olmalıdır.

Seyahatin amacını belirten antetli kağıda ‘’İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeksizin yazılı dilekçe.
Firma imza sirküleri
Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi
Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
Vergi levhası fotokopisi

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Fotoğrafların arka fonu biometrik ve beyaz renkte fotoğraf olmalıdır.

Seyahatin amacını belirten antetli kağıda ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeksizin yazılı dilekçe(Not: İmzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır.)

Son maaş bordrosu

Vergi levhası fotokopisi
Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 
Firmanın  sanayi ya da ticaret odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
Firma imza sirküleri
Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Fotoğrafların arka fonu biometrik ve beyaz renkte fotoğraf olmalıdır.

Antetli kağıda  konsolosluk makamına İngilizce yazılmış resmi vize başvuru dilekçesi (Göreviniz belirtilen, gidiş nedeni ve kurum imza yetkilisi tarafından ıslak imzalı ve mühürlü).

Kurum personel  tanıtma kartı fotokopisi

Son üç aya ait maaş bordrosu

Kredi kartları, banka hesap cüzdanı, araç ruhsatı ya da gayrimenkul gibi maddi kaynak gösteren belgelerin fotokopisi.

Evlilik cüzdanı fotokopisi

Emekliler İçin Vize Evrakları

Kredi kartı fotokopisi  

Banka hesap cüzdanı fotokopisi
Ev tapusu fotokopisi
Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

  

Fotoğrafların arka fonu biometrik ve beyaz renkte fotoğraf olmalıdır.

Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

Bangkok, Pattaya, Phuket Turu Türk Hava Yolları İle

 1. GÜN

İstanbul  Bangkok

Saat 15.30‘da  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde hazır bulunuyor  ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerimizin  ardından saat 20.10’da  Türk Havayollarının TK 64 sefer sayılı uçuşu ile Bangkok’a hareket ediyoruz.

23-30 Nisan ve 19 Mayıs;

Saat 22.30‘da  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde hazır bulunuyor  ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerimizin  ardından saat 01.25’de  Türk Havayollarının  TK 64 sefer sayılı uçuşu ile Bangkok’a hareket ediyoruz .   

2. GÜN

 Bangkok

Yerel saat ile 09.25’de Bangkok’a varmış bulunmaktayız . Bagaj ve . pasaport  işlemlerimizin sonrasında ,  Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüs  ile Bangkok şehir turu. Şehir turunun içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli yer alan  Wat Traimit Tapınağı’nı gezeceğiz.Ardından  Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görceğiz . Tur bitiminde  otelimize transfer oluyoruz . Akşam  dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı” turuna katılabilir .. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı Turu

 15 Euro

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda once Tayland’in en buyuk deniz mahsulleri restoranina gidiyoruz  burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek diediğiniz sekilde pisirterek keyifli bir yemek yiyeceksiniz . Bu restoranin slogani “if it swims we have it” yani “yuzuyorsa bizde vardir”. Yemegimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) çoğunluklu  olduğu PatPong gece pazarına gidiyoruz . Unlü alışveriş ve barlar sokağında eğlenceli zamanlar gecireceksiniz. .

3. GÜN

Bangkok  Pattaya

Sabah kahvaltımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek  olan “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turuna katılabilirler. Bu turda  Bangkok’un disina cikıyor  yol uzerinde ilk once dunyaca taninmis Siam Ikizleri’nin dogdugu Samut Songkram kasabasinda bir Hindistan cevizi çiftliğine gidiyoruz . Burada Hindistan cevizi agacindan Tay halkinin nelerde faydalandiklari hakkinda bilgi aliyor , bu agactan yapilmis hediyelik esyalari görüyoruz , ayrica icerdeki orkide bahcesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarinda otobus yolculugundan sonra Tay stili teknelerin kalktigi iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere biniyoruz ,  nefis egzotik uzakdogu manzaralari esliginde yaklasik yarim saatlik zevkli bir yolculuğumuzun ardından dergilere kapak, belgesellere jenerik olmus meshur Yuzen Carsi’ya geliyoruz, Tur bitiminde otobusumuz ile Pattaya hareket ediyoruz . Pattaya’ya varışımızın sonrasında  otelimize transfer oluyoruz .Aksam dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü kabare ‘’Alcazar Show’’ da eğlenceli  gece geçirme imkanını bulacaklar.Gece konaklama  otelinizde.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği

 50 Euro

Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarını görüyor ve alışveriş yapma imkanına sahip oluyorsunuz Yuzen carsiyi öğlen kapanana kadar gezeceğiz. Ayrica bir yilan ciftligine uğruyor, burada Kobra ve Piton gibi yilanlarla yapilan ilginc bir gösteriyi  izliyoruz. Dönüş  yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağac oyma atolyesini geziyor , burada gul ve tik gibi degerli ağaçların sanatçıların elinde nasil mükemmel biçimde sekillendiğini görüyoruz.

Alternatif Program

Alcazar Show

 35 Euro

Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

4. GÜN

 Pattaya

Sabah kahvaltımızın sonrasında  dileyen  misafirlerimiz  ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Nong Nooch Tropik Bahçe’’ turuna katılabilir. Tay kültürünü yakından tanıyacağınız bir kültürel şov izleyeceksiniz . Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izlememizin ardından  ikinci bölüme geçiyor  ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izliyoruz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Turun ardından  serbest zaman.Öğleden sonra dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak  düzenleyeceği ‘’Fil Safarisi’’ turuna katılabilir.Turun ardından otelimize transfer oluyoruz  ardından dileyen misafirlerimiz için  rehberlerinin ekstra düzenleyeceği ‘’Timsah Çiftliği’’ turuna katılabilir. Gece konaklama  otelinizde.

Alternatif Program

Timsah Çiftliği

 20 Euro

Timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izliyor, ardından  tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi geziyoruz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektiriyor , filleri elimizle besliyor ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz.

Alternatif Program

Nong Nooch Tropik Bahçe Turu

 35 Euro

Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu turda birden çok fotoğraf çekebilirsiniz .

Alternatif Program

Fil Safarisi

 35 Euro

Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağınız bu safari turunda  keyifli anlar yaşayacaksınız .

5. GÜN

Pattaya  Phuket

Sabah kahvaltımızın  sonrasında odaları boşaltıyor  ve havalimanına hareket ediyoruz . Yol üzerinde bir mücevher fabrikasını  geziyor , Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini görüyorsunuz  Bangkok’a varisimiza istinaden pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında  yerel havayolları ile Phuket Adası’na hareket ediyoruz . Varışımızın sonrasında otele transfer oluyoruz . Oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak  düzenleyeceği akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katılabilir. Otele dönüyoruz  . Gece konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Phuket Fantasea Turu

 60 Euro

Şovun  öncesinde  akşam yemeğimizi açık büfe olarak almamızın ardından  gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyeceğiz . Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceksiniz .

6. GÜN

 Phuket

Sabah kahvaltımızın sonrasında  arzu eden misafirlerimiz  ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası turuna katılabilir. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Phi Phi Adası

 70 Euro

Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekilmiş olduğu  “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. Ardından  Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz .

7. GÜN

Phuket  İstanbul

Sabah kahvaltımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği James Bond Adası turuna katılabilir. Gezi teknemizle hizli bir sekilde ilk duragimiz bir cok belgesele konu olmus Panak ve Hong adalari olacak. Ozel kanolarimiz ile yapacagimiz bu gezi sirasinda ,  köy ve mağaralar arasında muthesem doga manzarlarina sahit olacağiniz bir mecara sizleri bekliyor.Ögle yemeğimizi  açık büfe olarak teknemizde almamızın ardından  bir sonraki durağımız James Bond “Altin tabancali adam” bölümünün cekildiği James Bond Adasi. James Bond adasindan soraki en son duragimiz snorkel yapabilecegimiz, yuzup sahilinde guneslenip dinlenebilecegimiz Lawa adasi veya Naka Adasi olacaktir. (Hava sartlarina gore karar verilecek) Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Belirtilen   transfer saatinde Phuket Havalimanı’na hareket ediyoruz . Pasaport ve check in işlemlerimizin sonrasında saat 05.30‘da  Türk Havayollarının TK 173 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket ediyoruz . Yerel saat ile 12.00’de İstanbul’a varıyoruz  ve turumuz  sona eriyor . NOT: Uçuş saatine bağlı olarak dönüş günü değişmektedir. İç hat bileti almadan önce mutlaka teyit etmeniz önemle ricadır.

Alternatif Program

James Bond Adası Turu

 70 Euro

Bu adadaki meshur kayayi ve sahili görüyoruz , adadaki Musluman köylülerden alisveris yapabilir  ve bol bol fotograf cektirmek icin serbest zaman.

TUR PROGRAMI

 1. GÜN

İstanbul  Bangkok

Saat 17.30‘da  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde hazır bulunuyor ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerimizin  ardından saat 20.55’da  Türk Havayollarının TK 64 sefer sayılı uçuşu ile Bangkok’a hareket ediyoruz.

2. GÜN

Bangkok

Yerel saat ile 109.05’te Bangkok’a varmış bulunmaktayız. Bagaj ve pasaport  işlemlerimizin sonrasında, Bangkok havalimanında geleneksel kıyafetli Tayli kızlarla çiçekli karşılama eşliğinde özel otobüs  ile Bangkok şehir turu. Şehir turunun içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli yer alan  Wat Traimit Tapınağı’nı gezeceğiz.Ardından  Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görceğiz . Tur bitiminde  otelimize transfer oluyoruz. Akşam  dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı” turuna katılabilir .. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz . Gece konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı Turu

15 Euro

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda once Tayland’in en buyuk deniz mahsulleri restoranina gidiyoruz  burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek diediğiniz sekilde pisirterek keyifli bir yemek yiyeceksiniz . Bu restoranin slogani “if it swims we have it” yani “yuzuyorsa bizde vardir”. Yemegimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) çoğunluklu  olduğu PatPong gece pazarına gidiyoruz . Unlü alışveriş ve barlar sokağında eğlenceli zamanlar gecireceksiniz. .

3. GÜN

Bangkok  Pattaya

Sabah kahvaltımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek  olan “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turuna katılabilirler. Bu turda  Bangkok’un disina cikıyor  yol uzerinde ilk once dunyaca taninmis Siam Ikizleri’nin dogdugu Samut Songkram kasabasinda bir Hindistan cevizi çiftliğine gidiyoruz . Burada Hindistan cevizi agacindan Tay halkinin nelerde faydalandiklari hakkinda bilgi aliyor , bu agactan yapilmis hediyelik esyalari görüyoruz , ayrica icerdeki orkide bahcesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarinda otobus yolculugundan sonra Tay stili teknelerin kalktigi iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere biniyoruz ,  nefis egzotik uzakdogu manzaralari esliginde yaklasik yarim saatlik zevkli bir yolculuğumuzun ardından dergilere kapak, belgesellere jenerik olmus meshur Yuzen Carsi’ya geliyoruz, Tur bitiminde otobusumuz ile Pattaya hareket ediyoruz . Pattaya’ya varışımızın sonrasında  otelimize transfer oluyoruz .Aksam dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü kabare ‘’Alcazar Show’’ da eğlenceli  gece geçirme imkanını bulacaklar.Gece konaklama  otelinizde.

Alternatif Program

Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği

50 Euro

Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarını görüyor ve alışveriş yapma imkanına sahip oluyorsunuz Yuzen carsiyi öğlen kapanana kadar gezeceğiz. Ayrica bir yilan ciftligine uğruyor, burada Kobra ve Piton gibi yilanlarla yapilan ilginc bir gösteriyi  izliyoruz. Dönüş  yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağac oyma atolyesini geziyor , burada gul ve tik gibi degerli ağaçların sanatçıların elinde nasil mükemmel biçimde sekillendiğini görüyoruz.

Alternatif Program

Alcazar Show

35 Euro

Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

4. GÜN

Pattaya

Sabah kahvaltımızın sonrasında  dileyen  misafirlerimiz  ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Nong Nooch Tropik Bahçe’’ turuna katılabilir. Tay kültürünü yakından tanıyacağınız bir kültürel şov izleyeceksiniz . Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izlememizin ardından  ikinci bölüme geçiyor  ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izliyoruz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Turun ardından  serbest zaman.Öğleden sonra dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak  düzenleyeceği ‘’Fil Safarisi’’ turuna katılabilir.Turun ardından otelimize transfer oluyoruz  ardından dileyen misafirlerimiz için  rehberlerinin ekstra düzenleyeceği ‘’Timsah Çiftliği’’ turuna katılabilir. Gece konaklama  otelinizde.

Alternatif Program

Timsah Çiftliği

20 Euro

Timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izliyor, ardından  tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi geziyoruz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektiriyor , filleri elimizle besliyor ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz.

Alternatif Program

Nong Nooch Tropik Bahçe Turu

35 Euro

Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu turda birden çok fotoğraf çekebilirsiniz .

Alternatif Program

Fil Safarisi

35 Euro

Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağınız bu safari turunda  keyifli anlar yaşayacaksınız .

5. GÜN

Pattaya  Phuket

Sabah kahvaltımızın  sonrasında odaları boşaltıyor  ve havalimanına hareket ediyoruz . Yol üzerinde bir mücevher fabrikasını  geziyor , Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini görüyorsunuz  Bangkok’a varisimiza istinaden pasaport ve bagaj işlemlerimizin sonrasında  yerel havayolları ile Phuket Adası’na hareket ediyoruz . Varışımızın sonrasında otele transfer oluyoruz . Oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Akşam dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak  düzenleyeceği akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katılabilir. Otele dönüyoruz  . Gece konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Phuket Fantasea Turu

60 Euro

Şovun  öncesinde  akşam yemeğimizi açık büfe olarak almamızın ardından  gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyeceğiz . Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceksiniz .

6. GÜN

Phuket

Sabah kahvaltımızın sonrasında  arzu eden misafirlerimiz  ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası turuna katılabilir. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüyoruz . Gece konaklama  otelimizde.

Alternatif Program

Phi Phi Adası

70 Euro

Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekilmiş olduğu  “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. Ardından  Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz .

7. GÜN

Phuket  İstanbul

Sabah kahvaltımızın sonrasında dileyen  misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği James Bond Adası turuna katılabilir. Gezi teknemizle hizli bir sekilde ilk duragimiz bir cok belgesele konu olmus Panak ve Hong adalari olacak. Ozel kanolarimiz ile yapacagimiz bu gezi sirasinda ,  köy ve mağaralar arasında muthesem doga manzarlarina sahit olacağiniz bir mecara sizleri bekliyor.Ögle yemeğimizi  açık büfe olarak teknemizde almamızın ardından  bir sonraki durağımız James Bond “Altin tabancali adam” bölümünün cekildiği James Bond Adasi. James Bond adasindan soraki en son duragimiz snorkel yapabilecegimiz, yuzup sahilinde guneslenip dinlenebilecegimiz Lawa adasi veya Naka Adasi olacaktir. (Hava sartlarina gore karar verilecek) Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Belirtilen   transfer saatinde Phuket Havalimanı’na hareket ediyoruz . Pasaport ve check in işlemlerimizin sonrasında saat 11.35‘de  Türk Havayollarının TK 173 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket ediyoruz . Yerel saat ile 18:45’de İstanbul’a varıyoruz  ve turumuz  sona eriyor . NOT: Uçuş saatine bağlı olarak dönüş günü değişmektedir. İç hat bileti almadan önce mutlaka teyit etmeniz önemle ricadır.

Alternatif Program

James Bond Adası Turu

 70 Euro

Bu adadaki meshur kayayi ve sahili görüyoruz , adadaki Musluman köylülerden alisveris yapabilir  ve bol bol fotograf cektirmek icin serbest zaman.

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz