Tur İnceleme Sayfası

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

ÖNEMLİ UYARILAR

  CETUR TURİZM, yolcu ve hava yolu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel ve tarifeli uçuşlarda rötar riski olabilir ya da uçuş öncesinde ve mevcut gezi programında saatler değişebilir. Uçuş parkurunu ve saatlerini teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Siz değerli yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almış sayılırsınız. Grup biletlerinde havayolunun belirlediği kural geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Tur programlarda yeterli sayıda katılım sağlanmadığı durumda ve iptali durumunda önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Tüm misafirlerimize haber vermek koşulu ile turda tarih değişikliği ya da iptal etme hakkına sahiptir. Yasal süreç olduğundan dolayı tazminat hakkı yoktur.

01.01.2011 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre fiyatlar verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Üç yataklı odada; üçüncü yatak ilave yatak sayılır, diğer iki yatakla aynı konfora sahip değildir ve açılıp kapanabilen yatak şeklinde olacaktır. Çocuk fiyatları ise iki yetişkinle aynı odada üçüncü kişi olarak konaklamaları şeklinde uygulanır. 
Gezi programında ad belirtilmeden yalnızca aynı destinasyon ya da kategori bilgisi verildiği için seçenekli bulunduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce otel bilgisi tarafınıza paylaşılacaktır. Acentemiz, yıldız sayısı aynı kalmak koşuluyla otel isimlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Uçuş saatine göre, geç varış olduğu durumlarda panoramik şehir tanıtım turu, bir sonraki gün yapılır. Programlarda belirtilen gezi programı rehberimizin denetiminde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Düzenlenen tur paketindeki panoramik şehir turları genel tanıtımı için seyahat süresince araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılacak olup müze- ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Turun her hangi bir etkinlik, eylem,  hava şartları, kapalı yollar (araç girişine izin verilmeyen yerlerde imkanlar dahilinde yaya olarak ya da toplu taşıma yapılabilir) v.b nedenlerle gerçekleşemeyen hale geldiği durumlarda turların yapılamamasından acentemiz sorumlu sayılmaz. 
Acente tarafından düzenlenen kişinin kendi isteğine bağlı olup herhangi bir katılım zorunluluğu olmayan ekstra tur hizmetinden yararlanmak isteyenler misafirlerimiz en az 20 kişi olacak şekilde katılım gerçekleştiğinde tur düzenlenmektedir. Eğer yeterli kişi sayısı sağlanamadığı durumunda gezi gerçekleşmez ya da ekstra gezi fiyatı, içeriği, kişi sayısına uygun araca göre değişiklik göstermektedir. Rehberin insiyatifinde turların gün, saat, müze, ören yerlerinin açık veya kapalı olma durumlarında ve hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.
Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde serbest zaman diliminin ardından aracımız  tur bitiminde katılmayan misafirlerimizi bırakıldığı noktadan tekrar alıcaktır.

Yurtdışı giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamak adına pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Seyahat edecek olan yeşil pasaportlu T.C. vatandaşı olan misafirlerimizin, pasaport alınış tarihinin 10 yıldan eski olması durumunda pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir aksi takdirde gidecekleri ülkeye kabul edilemeyebilirler ya da Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilemeyebilir.Bu bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
CETUR TURİZM, müşterilerimiz ile konsolosluk arasında sadece aracı bir kurumdur, vizenin her hangi bir neden ile yetişmemesi  ya da onaylanmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda hiçbir sorumluluğa tabir tutulamayıp tazminat hakkına münhasır değildir. Tur düzenleme tarihi ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ve vize ücretleri iade edilmez.
Gidilecek turun vize işlemleri için ilk giriş yapılan ülkeden ya da en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gerekmektedir. Aksi taktirde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz sorumluk kabul etmez.
Vize alınmış olması pasaport polisinin sizi ülkeye alma gibi bir durum arz etmez ve böyle bir durumdan acentemiz sorumlu değildir, bütün yükümlülük yolcuya aittir. Yıpranmış , yırtılmıs, ıslanmış vb tahribatlara uğramış pasaportlar sebebiyle gidilecek ülke sınır kapısında gümrük polisiyle problem yaşamamak için pasaportlarınızın yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gereklidir. Aksi takdirde sorumluluk misafirimize aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne ve babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan dolayı 18 yaş altı misafirlerimizin ve velisinin bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ediyoruz.

CETUR TURİZM, seyehat programlarımıza kayıt yaptırmış olan misafirlerimiz bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler


Ücretli Hizmetler


Ücretsiz Hizmetler

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

GÜNLÜK PROGRAM

 1. GÜN

İstanbul  Paris

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 05.30’de buluşacağız.Uçuş  işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1133 sefer sayılı uçuşu ile 08.45’te Paris’e hareket edeceğiz.Takriben 11.35‘te Paris’ e varıyoruz,Otele transferin ardından serbest zamanımız olacak. Akşam dileğen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris turuna katılabilirler.

Romantik Paris Turu

 35 Euro

Turumuzda Aşkların kenti Paris’in görkemli, neo klasik mimari sokaklarını keşfetme imkanı bulacağız. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş bu şehirde dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş caddesi Şanzelize yi de dolaşacağız

2. GÜN

 Paris

Kahvaltı ikramımız ardından serbest zamanımız olacak. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu yapılacak. Benelüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu.Gene  Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show turu.

Paris ikonları ve Seine Nehri Turu

 90 Euro

Bu turumuzu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.Turumuzda; Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, Opera Meydanı ve Binası,  dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Louvre Sarayı ve Müzesi, Petit Palais, Comedie Francais, Madlen Kilisesi, Grand Palais göreceğimiz yerler arasındadır.Ve tabiî ki Paris in ve Fransa’nın sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz Şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağız, Ardından, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkacağız. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacağınıza eminiz. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi Cité Adası,Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi Notre Dame Katedrali, ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası gene şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, Bohem yaşamın günümüzdede  devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Arzu eden misafirlerimiz Ressamlar Meydanı’nda portrelerini yaptırabilirler. Ve yemek için serbest zamanımız olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket edeceğiz. Ve turumuzu bitiriyoruz..

Romantik Paris Gece Turu

 35 Euro

Turumuzda Aşkların kenti Paris’in görkemli, neo klasik mimari sokaklarını keşfetme imkanı bulacağız. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş bu şehirde dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş caddesi Şanzelize yi de dolaşacağız

Lido Show Turu

 140 Euro

Paris gecelerinin 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u sizler için  ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleyebilirsiniz

3. GÜN

 Paris

Kahvaltı ikramımız ardından  Disneyland’a transfer olacağız.Ve otele yerleşme. Sonrasında Disneyland’a transfer Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler.  Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Her şeyin ötesinde  nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği bizleri bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından otelimize dönüş.

4. GÜN

 Paris

Kahvaltı ikramımız ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında tüm gün eğlenme imkanı. Geceleme otelinizde.

5. GÜN

Paris  İstanbul

Kahvaltı ikramımızdan sonra rehberinizin belirleyeceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transfer Uçuş  işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1134 sefer sayılı uçuşu ile ile 12.35’de İstanbul’a uçuş ve 17.00’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.Tekrar görüşmek dileği ile.

TUR PROGRAMI

  1. GÜN

İstanbul  Paris

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 05.30’de buluşacağız.Uçuş  işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1133 sefer sayılı uçuşu ile 08.45’te Paris’e hareket edeceğiz.Takriben 11.35‘te Paris’ e varıyoruz,Otele transferin ardından serbest zamanımız olacak. Akşam dileğen  misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris turuna katılabilirler.

Romantik Paris Turu

 35 Euro

Turumuzda Aşkların kenti Paris’in görkemli, neo klasik mimari sokaklarını keşfetme imkanı bulacağız. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş bu şehirde dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş caddesi Şanzelize yi de dolaşacağız

2. GÜN

 Paris

Kahvaltı ikramımız ardından serbest zamanımız olacak. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu yapılacak. Benelüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu.Gene  Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show turu.

Paris ikonları ve Seine Nehri Turu

 90 Euro

Bu turumuzu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.Turumuzda; Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, Opera Meydanı ve Binası,  dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Louvre Sarayı ve Müzesi, Petit Palais, Comedie Francais, Madlen Kilisesi, Grand Palais göreceğimiz yerler arasındadır.Ve tabiî ki Paris in ve Fransa’nın sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz Şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağız, Ardından, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkacağız. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacağınıza eminiz. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi Cité Adası,Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi Notre Dame Katedrali, ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası gene şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, Bohem yaşamın günümüzdede  devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Arzu eden misafirlerimiz Ressamlar Meydanı’nda portrelerini yaptırabilirler. Ve yemek için serbest zamanımız olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket edeceğiz. Ve turumuzu bitiriyoruz..

Romantik Paris Gece Turu

 35 Euro

Turumuzda Aşkların kenti Paris’in görkemli, neo klasik mimari sokaklarını keşfetme imkanı bulacağız. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş bu şehirde dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş caddesi Şanzelize yi de dolaşacağız

Lido Show Turu

 140 Euro

Paris gecelerinin 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u sizler için  ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleyebilirsiniz

3. GÜN

 Paris

Kahvaltı ikramımız ardından  Disneyland’a transfer olacağız.Ve otele yerleşme. Sonrasında Disneyland’a transfer Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler.  Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Her şeyin ötesinde  nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği bizleri bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından otelimize dönüş.

4. GÜN

 Paris

Kahvaltı ikramımız ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında tüm gün eğlenme imkanı. Geceleme otelinizde.

5. GÜN

Paris  İstanbul

Kahvaltı ikramımızdan sonra rehberinizin belirleyeceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transfer Uçuş  işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1134 sefer sayılı uçuşu ile ile 12.35’de İstanbul’a uçuş ve 17.00’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.Tekrar görüşmek dileği ile.

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı

Nasıl Yardımcı Olabiliriz