Tur İnceleme Sayfası

Güney İtalya Sicilya Turu Türk Hava Yolları Catania Başlar

Güney İtalya, Sicilya Turu 2 en uygun fiyat ve 6 taksit fırsatıyla CETUR TURİZM de. Yurtdışı tatilinizi tur olarak yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Farklı kültürleri keşfederken, unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

  CETUR TURİZM, yolcu ve hava yolu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel ve tarifeli uçuşlarda rötar riski olabilir ya da uçuş öncesinde ve mevcut gezi programında saatler değişebilir. Uçuş parkurunu ve saatlerini teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Siz değerli yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almış sayılırsınız. Grup biletlerinde havayolunun belirlediği kural geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Tur programlarda yeterli sayıda katılım sağlanmadığı durumda ve iptali durumunda önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Tüm misafirlerimize haber vermek koşulu ile turda tarih değişikliği ya da iptal etme hakkına sahiptir. Yasal süreç olduğundan dolayı tazminat hakkı yoktur.

01.01.2011 tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre fiyatlar verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Üç yataklı odada; üçüncü yatak ilave yatak sayılır, diğer iki yatakla aynı konfora sahip değildir ve açılıp kapanabilen yatak şeklinde olacaktır. Çocuk fiyatları ise iki yetişkinle aynı odada üçüncü kişi olarak konaklamaları şeklinde uygulanır. 
Gezi programında ad belirtilmeden yalnızca aynı destinasyon ya da kategori bilgisi verildiği için seçenekli bulunduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce otel bilgisi tarafınıza paylaşılacaktır. Acentemiz, yıldız sayısı aynı kalmak koşuluyla otel isimlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Uçuş saatine göre, geç varış olduğu durumlarda panoramik şehir tanıtım turu, bir sonraki gün yapılır. Programlarda belirtilen gezi programı rehberimizin denetiminde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Düzenlenen tur paketindeki panoramik şehir turları genel tanıtımı için seyahat süresince araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılacak olup müze- ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Turun her hangi bir etkinlik, eylem,  hava şartları, kapalı yollar (araç girişine izin verilmeyen yerlerde imkanlar dahilinde yaya olarak ya da toplu taşıma yapılabilir) v.b nedenlerle gerçekleşemeyen hale geldiği durumlarda turların yapılamamasından acentemiz sorumlu sayılmaz. 
Acente tarafından düzenlenen kişinin kendi isteğine bağlı olup herhangi bir katılım zorunluluğu olmayan ekstra tur hizmetinden yararlanmak isteyenler misafirlerimiz en az 20 kişi olacak şekilde katılım gerçekleştiğinde tur düzenlenmektedir. Eğer yeterli kişi sayısı sağlanamadığı durumunda gezi gerçekleşmez ya da ekstra gezi fiyatı, içeriği, kişi sayısına uygun araca göre değişiklik göstermektedir. Rehberin insiyatifinde turların gün, saat, müze, ören yerlerinin açık veya kapalı olma durumlarında ve hava şartlarına bağlı olarak değiştirilebilir.
Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde serbest zaman diliminin ardından aracımız  tur bitiminde katılmayan misafirlerimizi bırakıldığı noktadan tekrar alıcaktır.

Yurtdışı giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamak adına pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Seyahat edecek olan yeşil pasaportlu T.C. vatandaşı olan misafirlerimizin, pasaport alınış tarihinin 10 yıldan eski olması durumunda pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir aksi takdirde gidecekleri ülkeye kabul edilemeyebilirler ya da Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilemeyebilir.Bu bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
CETUR TURİZM, müşterilerimiz ile konsolosluk arasında sadece aracı bir kurumdur, vizenin her hangi bir neden ile yetişmemesi  ya da onaylanmaması gibi durumlar söz konusu olduğunda hiçbir sorumluluğa tabir tutulamayıp tazminat hakkına münhasır değildir. Tur düzenleme tarihi ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ve vize ücretleri iade edilmez.
Gidilecek turun vize işlemleri için ilk giriş yapılan ülkeden ya da en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gerekmektedir. Aksi taktirde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz sorumluk kabul etmez.
Vize alınmış olması pasaport polisinin sizi ülkeye alma gibi bir durum arz etmez ve böyle bir durumdan acentemiz sorumlu değildir, bütün yükümlülük yolcuya aittir. Yıpranmış , yırtılmıs, ıslanmış vb tahribatlara uğramış pasaportlar sebebiyle gidilecek ülke sınır kapısında gümrük polisiyle problem yaşamamak için pasaportlarınızın yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gereklidir. Aksi takdirde sorumluluk misafirimize aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne ve babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan dolayı 18 yaş altı misafirlerimizin ve velisinin bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ediyoruz.

CETUR TURİZM, seyehat programlarımıza kayıt yaptırmış olan misafirlerimiz bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Oda artı Kahvaltı

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

Vize ücreti (120 Euro)


Ücretsiz Hizmetler

 Panoramik Catania, Palermo, Messina, Tropea, Lecce, ve Napoli şehir turları

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Catania / Napoli - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletler

Zorunlu Seyahat Sigortası

Havalimanı vergileri

Feribot ücreti

Şehir vergileri (25 Euro)

Havalimanı-otel-havalimanı ve şehirlerarası transferler

3* ve 4* otel kategorisinde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

Güney İtalya Sicilya Turu Türk Hava Yolları Catania Başlar

 1. GÜN

İstanbul  Catania

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:30’da buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrasında, Türk Hava Yollarının TK 1393 sayılı tarifeli seferi ile saat 07:40’ta Catania’ya hareket  ve yerel saat ile 08:00’de varıyoruz. Varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda Duomo Katedrali, Fontana dell’Elefante, Cumhuriyet Meydanı (Piazza Repubblica) ve Etna Caddesi gezilecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest gün. Dileyen misfirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Siracusa turuna katılabilirler.Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Siracusa turu

 45 Euro

Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'ya yapacağımız gezimizde göreceğimiz yerler arasında meşhur Aretusa Çeşmesi, Apollon Tapınağı , Diana Çeşmesi, Siracusa Katedrali ve Altın Kale bulunmaktadır. Gezi sonrası vereceğimiz serbest  günün ardından Katanya’ya geri dönüyoruz.

2. GÜN

 Catania

Kahvaltıdan sonra Napoli’ye hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Matera turuna katılabilirsiniz. Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan kayaya kazılarak inşa edilmiş klise ve evlerden oluşturulan, Carlo Levi’nin sürgünden önce uğradığı Matera ziyaret edilecek yerler arasındadır. Matera turundan sonra Napoli’ye devam ediyoruz. Varışımızın ardından  panoramik şehir turu. Turumuzda, 16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Konaklama  otelimizde.

3. GÜN

Catania Palermo

Kahvaltıdan sonra  Palermo’ya yola çıkıyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Cefalu turuna katılabilirsiniz Gezi sonrası konaklamak için otelimize gidiyoruz 

 

 

 

 

 

Alternatif Program

Cefalu turu

 30 Euro

Turumuzda Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu’da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakitin ardından Palermo’ya devam ediyoruz. Palermo’ya varışımızdan sonra  şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda, San Giovanni Katedrali, Cappella Palatina , Politeama Meydanı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma, Normanni Sarayı ve Via Liberta caddeleri gezilecek yerler arasındadır.

4. GÜN

Palermo  Calabria

Kahvaltıdan sonra  Messina’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Messina şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Carmine Kilisesi, Messina Katedrali, Orione Çesmesi, Santissima Annunziata dei Catalani kilisesi ve Messina astronomik saati gezilecek  yerler arasındadır. Gezimiz  sonrası limana hareket ediyoruz. Kısa feribot yolculuğumuz sonrasında Messina boğazını geçerek Villa San Giovanni şehrine varıyoruz. Calabria bölgesinin en meşhur tatil beldelerinden biri olan Tropea’ya varışımızın ardından serbest gün. Rehberimizin belirleyeceği saatte Calabria bölgesinde bulunan otelimize hareket. Konaklama otelimizde.

5. GÜN

Palermo  Lecce

Kahvaltıdan sonra  Lecce’ye hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Alberobello turuna katılabilirsiniz.Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Alberobello turu

 35 Euro

Alberobello’ya varışımızdan sonra  Unesco Dünya Mirasları listesinde olan Alberobello Kasabasında kilit taşlı mantar evler (Trullo Evleri) gezeceğiz. Gezi  sonrasında Lecce’ye devam ediyoruz. Varışımızın ardından  şehir turuna başlıyoruz. Güney İtalya’nın Floransa’sı olarak bilinen Lecce şehir turumuzda Santa Croce Bazilikası, antik şehir merkezi, Duomo Meydanı, Sant’Oronzo meydanı ve Napoli Kapısı gezilecek  yerler arasındadır.

6. GÜN

Lecce  Napoli

Kahvaltıdan sonra  Napoli’ye hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Matera turuna katılabilirsiniz. Matera turundan sonra Napoli’ye devam ediyoruz. Varışımızın ardından  panoramik şehir turu. Turumuzda, 16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı gezilecek  yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Matera turu

 35 Euro

Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan kayaya kazılarak inşa edilmiş klise ve evlerden oluşturulan, Carlo Levi’nin sürgünden önce uğradığı Matera ziyaret edilecektir.

7. GÜN

 Napoli

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen  misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Amalfi kıyıları ekstra turuna katılabilirler. Tur  bitimi  Otelemize transfer. Konaklama  otelimizde.

 

Alternatif Program

Amalfi Kıyıları Turu

 85 Euro

Gezimizde yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hakim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı ve dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahilleri'ni görme imkanı yaşıyoruz. Ayrıca zıtlıklarıyla beraber tüm güzelliklerini sergileyen güney ve kuzey İtalya panoramasını görme şansını da yakalıyoruz. Gezimize İtalya'nın en romantik şehirlerinden biri olan Sorrento ile başlıyoruz. Yemyeşil sokakları ve çiçeklerle dolu meydanlarıyla Sorrento büyüsüne kapılıp, Positano'ya geçiyoruz. Bütün evler üst üste konulmuş gibi görünen bu şehrin her yerini limon bahçeleri kaplıyor. Öğle yemeği ve alışveriş için Positano sahilinde vereceğimiz serbest zamanın ardından, Amalfi’ye yola çıkyıoruz. Arzu eden misafirlerimiz Amalfi Katedrali’ni görebilirken, arzu eden misafirlerimiz ise serbest zamanını Amalfi’nin güzel sokaklarında değerlendirebilir.

8. GÜN

Napoli  İstanbul

Kahvaltıdan sonra serbest  zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pompei ekstra turuna katılabilirler. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmış. Gezilecek  yerler arasında  Forum , Bazilika, restoranlar , Fauna Evi, hamamlar, ekmek fırınları yer alıyor. Tur  sonrası Napoli Havalimanı’na hareket ediyoruz . Varışımızın ardından bilet  ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1454 sayılı tarifeli seferi ile saat 18.35’te İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22.40’ta İstanbul'a varış ve turumuzu sonlandırıyoruz. Tekrar görüşmek üzere.

TUR PROGRAMI

  1. GÜN

İstanbul  Catania

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:30’da buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrasında, Türk Hava Yollarının TK 1393 sayılı tarifeli seferi ile saat 06:45’te Catania’ya hareket  ve yerel saat ile 08:10’da varıyoruz. Varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda Duomo Katedrali, Fontana dell’Elefante, Cumhuriyet Meydanı (Piazza Repubblica) ve Etna Caddesi gezilecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest gün. Dileyen misfirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Siracusa turuna katılabilirler.Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Siracusa turu

 45 Euro

Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'ya yapacağımız gezimizde göreceğimiz yerler arasında meşhur Aretusa Çeşmesi, Apollon Tapınağı , Diana Çeşmesi, Siracusa Katedrali ve Altın Kale bulunmaktadır. Gezi sonrası vereceğimiz serbest  günün ardından Katanya’ya geri dönüyoruz.

2. GÜN

 Catania

Kahvaltıdan sonra Napoli’ye hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Matera turuna katılabilirsiniz. Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan kayaya kazılarak inşa edilmiş klise ve evlerden oluşturulan, Carlo Levi’nin sürgünden önce uğradığı Matera ziyaret edilecek yerler arasındadır. Matera turundan sonra Napoli’ye devam ediyoruz. Varışımızın ardından  panoramik şehir turu. Turumuzda, 16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Konaklama  otelimizde.

3. GÜN

Catania Palermo

Kahvaltıdan sonra  Palermo’ya yola çıkıyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Cefalu turuna katılabilirsiniz Gezi sonrası konaklamak için otelimize gidiyoruz 

Alternatif Program

Cefalu turu

 30 Euro

Turumuzda Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu’da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakitin ardından Palermo’ya devam ediyoruz. Palermo’ya varışımızdan sonra  şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda, San Giovanni Katedrali, Cappella Palatina , Politeama Meydanı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma, Normanni Sarayı ve Via Liberta caddeleri gezilecek yerler arasındadır.

4. GÜN

Palermo  Calabria

Kahvaltıdan sonra  Messina’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Messina şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Carmine Kilisesi, Messina Katedrali, Orione Çesmesi, Santissima Annunziata dei Catalani kilisesi ve Messina astronomik saati gezilecek  yerler arasındadır. Gezimiz  sonrası limana hareket ediyoruz. Kısa feribot yolculuğumuz sonrasında Messina boğazını geçerek Villa San Giovanni şehrine varıyoruz. Calabria bölgesinin en meşhur tatil beldelerinden biri olan Tropea’ya varışımızın ardından serbest gün. Rehberimizin belirleyeceği saatte Calabria bölgesinde bulunan otelimize hareket. Konaklama otelimizde.

5. GÜN

Palermo  Lecce

Kahvaltıdan sonra  Lecce’ye hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Alberobello turuna katılabilirsiniz.Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Alberobello turu

 35 Euro

Alberobello’ya varışımızdan sonra  Unesco Dünya Mirasları listesinde olan Alberobello Kasabasında kilit taşlı mantar evler (Trullo Evleri) gezeceğiz. Gezi  sonrasında Lecce’ye devam ediyoruz. Varışımızın ardından  şehir turuna başlıyoruz. Güney İtalya’nın Floransa’sı olarak bilinen Lecce şehir turumuzda Santa Croce Bazilikası, antik şehir merkezi, Duomo Meydanı, Sant’Oronzo meydanı ve Napoli Kapısı gezilecek  yerler arasındadır.

6. GÜN

Lecce  Napoli

Kahvaltıdan sonra  Napoli’ye hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Matera turuna katılabilirsiniz. Matera turundan sonra Napoli’ye devam ediyoruz. Varışımızın ardından  panoramik şehir turu. Turumuzda, 16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı gezilecek  yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Matera turu

 35 Euro

Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan kayaya kazılarak inşa edilmiş klise ve evlerden oluşturulan, Carlo Levi’nin sürgünden önce uğradığı Matera ziyaret edilecektir.

7. GÜN

 Napoli

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen  misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Amalfi kıyıları ekstra turuna katılabilirler. Tur  bitimi  Otelemize transfer. Konaklama  otelimizde.

 Alternatif Program

Amalfi Kıyıları Turu

 85 Euro

Gezimizde yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hakim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı ve dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahilleri'ni görme imkanı yaşıyoruz. Ayrıca zıtlıklarıyla beraber tüm güzelliklerini sergileyen güney ve kuzey İtalya panoramasını görme şansını da yakalıyoruz. Gezimize İtalya'nın en romantik şehirlerinden biri olan Sorrento ile başlıyoruz. Yemyeşil sokakları ve çiçeklerle dolu meydanlarıyla Sorrento büyüsüne kapılıp, Positano'ya geçiyoruz. Bütün evler üst üste konulmuş gibi görünen bu şehrin her yerini limon bahçeleri kaplıyor. Öğle yemeği ve alışveriş için Positano sahilinde vereceğimiz serbest zamanın ardından, Amalfi’ye yola çıkyıoruz. Arzu eden misafirlerimiz Amalfi Katedrali’ni görebilirken, arzu eden misafirlerimiz ise serbest zamanını Amalfi’nin güzel sokaklarında değerlendirebilir.

8. GÜN

Napoli  İstanbul

Kahvaltıdan sonra serbest  zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pompei ekstra turuna katılabilirler. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmış. Gezilecek  yerler arasında  Forum , Bazilika, restoranlar , Fauna Evi, hamamlar, ekmek fırınları yer alıyor. Tur  sonrası Napoli Havalimanı’na hareket ediyoruz . Varışımızın ardından bilet  ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1454 sayılı tarifeli seferi ile saat 19.35’te İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22.40’ta İstanbul'a varış ve turumuzu sonlandırıyoruz. Tekrar görüşmek üzere.

Tur Haritası

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

ÖDEME SEÇENEKLERİ

  

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı

Vade Farksız 7 Taksit, Ayrıca 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz