Tur İnceleme Sayfası

MS Rublev İle Volga Beyaz Geceler Turu

CETUR TURİZM size yepyeni bir tatil deneyimi sunuyor. Romantik ve eğlenceli nehir turu fırsatları ile sayısız şehri, en uygun fiyatlarla görme şansını yakalayın.

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Önemli Uyarılar

Vergiye Dahil Hizmetler

Havaalanı ve Liman Vergisi (380 Euro)

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

Tam Pansiyon

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

Havalimanı, liman vergileri ve gemi personel bahşişleri (380 Euro)

Rusya vize bedeli (140€)

Yurt-dışı çıkış harcı (15 TL)

Yurt-dışı seyahat sağlık sigortası.

Düzenlenen ekstra turlar.

Gemide bulunan alkollü, alkolsüz içecekler ve kapağı kapalı şişe su.

Kişisel harcamalarınız.


Ücretsiz Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Türk Hava Yolları’nın İstanbul – St.Petersburg // Moskova – İstanbul arası ekonomi class uçuşu.

5* Ms Rublev gemisinde 10 gece 11 gün tam pansiyon dahilinde konaklama.

Havalimanı–gemi–havalimanı arası otobüs transferleri.

Kaptanın düzenlemiş olduğu hoş geldiniz kokteyli ve gala yemeği.

Yurt-dışı seyahat sigortası paketi -zorunlu-

Moskova ve St. Petersburg’da panoramik şehir turları.

Nehir güzergâhında, uğranılan limanlarda geziler.

Moskova Kremlin Katedral gezisi.

St. Petersburg Hermitage Müze ziyareti. 

Kaptan köşkü ziyareti.

Gemide tüm yemeklerin yanında çay ve kahve ikramı.

Gemide; konser, gösteriler, etkinlikler ve kültür dersleri (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus mutfağı, votka ve havyar konusunda brifing, Rus Halk sanatları, kostümleri ve tahta hediyelik eşyalarının tarihçe ve yapılışları hakkında detaylı bilgi.

Türkçe tur liderliği.

Firma Sahipleri İçin Vize Evrakları

Firma Ortakları İçin Vize Evrakları

Firma Çalışanları İçin Vize Evrakları

Devlet Memurları İçin Vize Evrakları

Emekliler İçin Vize Evrakları

Ev Hanımları İçin Vize Evrakları

Öğrenciler İçin Vize Evrakları

Çalışmayanlar İçin Vize Evrakları


Bordo Pasaport Açıklamaları

Yeşil Pasaport Açıklamaları

Gri Pasaport Açıklamaları

Kırmızı Pasaport Açıklamaları

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

Günlük Program

1. GÜN

İSTANBUL  Q  ST. PETERSBURG

Saat 10:55’de İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlardan, pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK 401 sefer sayılı uçuşu ile St. Petersburg’a hareketimiz gerçekleşiyor. Saat 14.15’de St. Petersburg’a varıyoruz. Ülkeye giriş işlemleri sonrası özel otobüslerle gemiye transfer ve güvertelere yerleşimimiz sağlanıyor. Kısa bir dinlenme fırsatının ardından misafirlerimize gemi ve tur planı hakkında tanıtım yapılacaktır. Akşam yemeğinden hemen sonra -Işıklar Altında St.Petersburg Gece Ekstra Turu- ve gemide geceleme.

 

2. GÜN

ST. PETERSBURG

Gemide yapacağımız sabah kahvaltısının ardından  panoramik şehir turu düzenlenecektir. Tur dahilinde; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecek yerlerdir. Arzu eden misafirlerimiz için Öğle yemeği sonrası Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı ekstra turu fırsatı. Gemide yenilen akşam yemeğinizin ardından  gecenizi renklendirmek isterseniz, Kazak Dansları ya da  Bale gösterisi ekstra şovlarına katılabilirsiniz. Gecelemeniz yine gemide olacaktır.

 

3. GÜN

ST. PETERSBURG

Gemide yapılan kahvaltı sonrası Hermitage Müzesi turuna geçiyoruz. Öğle yemeği veriliyor. Tur sonrası  arzu eden misafirlerimiz  ekstra kanal turuna katılabilirler. Gemiye dönüş sağlanıyor ve gemimiz saat 18.00’de Mandrogi’ye hareket ediyor. Kaptanın düzenlemiş olduğu - Hoşgeldiniz Kokteyli’nde - kaptan ve gemi personeli ile tanışma gerçekleşiyor. Aksam yemeği yeniyor ve gemide geceleme.

 

 

 

4. GÜN

MANDROGİ

Sabah kahvaltısının ardından düzenlenen toplantıda uğranılacak limanlar, aşılacak suyolları ve su asansörlerinin çalışma tekniği  hakkında bilgiler verilmektedir. Saat 11:30 sularında Mandrogi’ye varışımız gerçekleşiyor. Rengârenk Rus ahşap evlerini görebileceğiniz serbest zaman verilecektir. Mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilir, açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilirsiniz. Bu bölgede aynı zamanda ufak bir votka müzesi bulunmaktadır. Kıyıda ya da gemide yenecek olan öğle yemeğinden sonra saat 15.00’da Gemimiz Kiji’ye hareket edecektir. Gemide düzenlenen çeşitli etkinlikler olacaktır. Akşam yemeği ve sonra gemide geceleme.

 

5. GÜN

KİJİ

Saat 08:00’de sabah kahvaltımızın ardından Kiji’ye varışımız gerçekleşiyor. Onega gölü içinde yer alan Kiji Adası bir açık hava müzesi durumundadır ayrıca Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde yer almaktadır. 22 kubbesi ile bir peri masalını andıran, hiç çivi kullanılmadan inşaa edilmiş ahşap Tecelli Kilisesi’ni, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını, yürüyerek yapılacak olan gezide göreceksiniz. Tur bitiminde Ada’da sizler için serbest zaman verilecektir. Saat 11:00’de Gemimiz Goritsi’ye hareket edecektir. Öğle ve akşam yemeği gemide yendikten sonra gecelememiz gemide olacaktır.


 

6. GÜN

GORİTSİ

Saat 12:00’de kahvaltı sonrası Goritsi’ye varış sağlanıyor ve Aziz Kiril Manastırı turu için lüks otobüsler ile Kiril Kasabası’na hareket ediyoruz. Öğle yemeğinin ardından saat 15:30’da gemi hareket ediyor. Sonrasında gemi içerisinde çeşitli aktiviteler düzenlenecektir. Akşam yemeği ardından konaklamamız gemide olacaktır.

 

7. GÜN

YAROSLAVL

7. Gün sabah kahvaltısı sonrası gemide misafirlerimize serbest vakit verilecektir. Saat 15.00’da öğle yemeği sonrası Yaroslavl’a varışımızda  özel otobüsler ile sağlanacak olan turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehir meydanı, Volga ve Kotorosol Nehirleri görülecektir. Şehir merkezinde sağlanacak serbest vakitten sonra gemiye dönüşümüz gerçekleşiyor ve saat 19.00’da gemimiz tekrar hareket ediyor. Akşam yemeği ve konaklama gemide olacaktır.

 

8. GÜN

UGLİÇ

Sabah kahvaltısı ardından saat 08.30 sularında Ugliç’e varışımız gerçekleşiyor. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyüşün ardından, Eski Kremlin meydanında bulunan Transfigürasyon Katedrali ve Dimitri Kilisesi’ne turumuz gerçekleşiyor. Turun bitiminde misafirlerimize alışveriş imkanı verilecektir. Gemimiz saat 12.00’da Moskova’ya hareket ediyor ve öğle yemeğiniz gemide yenmektedir. Çeşitli aktiviteler gemi içerisinde düzenlenecektir. Akşam yemeği sonrası konaklama gemide olacaktır.

 

9. GÜN

MOSKOVA

Nefis bir sabah kahvaltısı ile 9. Güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası misafirlerimize serbest vakit tanınacaktır ardından öğle yemeği. Moskova’ya varışımız saat 13.00’de olacaktır. Panoramik şehir turu özel otobüsler ile yapılacaktır. Leningrad Caddesi, Avrupa’nın en görkemli yapılarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatro binası, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, Kızıl Meydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali tur dahilinde görülecek yerlerdir. Arzu eden misafirlerimiz akşam -Işıklar Altında Moskova Ekstra Turu’na katılabilirler. Gecelememiz gemide olacaktır.

 

 

10. GÜN

MOSKOVA

Sabah kahvaltısından hemen sonra Kremlin Turu düzenlenecektir. Öğleden sonra ise arzu eden misafirlerimiz için dünyaca meşhur -Ekstra Metro Arbat Turu- ,  -Ekstra Novodeviçi- ve -Borodino Turları’na- katılma fırsatı. Akşam yemeğinin ardından yine talep eden konuklarımız için ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip Kostroma Dans Grubu’nun gösterisini izleme şansı. Bu gece geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğundan kaptanın düzenlemiş olduğu -Kaptan’ın Gala Yemeği- ile uğurlanacaksınız.

 

11. GÜN

MOSKOVA Q  İSTANBUL

Son gün sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkışımız gerçekleşiyor ve havaalanına transfer sağlanıyor. İstanbul’a hareketimiz saat 14.50’de Türk Hava Yollarının TK418 sefer sayılı uçuşu ile gerçekleşiyor. Turumuz saat 18.05’de İstanbul’a varışımız ile son bulmaktadır…

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Ödeme Seçenekleri

          

 

Tüm Kartlarda Geçerli Vade Farksız 9 Taksite Kadar Ödeme İmkanı.

 

1'den fazla Kredi Kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz