Faaliyet Alanı


2018 Model ,evinizden alana ( Esenboğa ), alandan da evinize, ( Ankara Şehir Merkezi ) ÜCRETSİZ olarak istediğiniz saatte,  hizmetinizdeyiz...

 

 

* Oda başı, 5000 TL ve üzeri ( uçaklı paket ) otel tatil satın alan misafirlemize ÜCRETSİZ gidiş.

* Oda başı, 10.000 TL ve üzeri ( uçaklı paket ) otel tatil satın alan misafirlerimize ÜCRETSİZ gidiş dönüş.

* Oda başı, 10.000 TL ve üzeri Yurtdışı Tur satın alan misafirlerimize ÜCRETSİZ gidiş.

* Oda başı, 15.000 TL ve üzeri Yurtdışı Tur satın alan misafirlerimize ÜCRETSİZ gidiş dönüş.

 

Araçlarımızda sigara içmek kesinlikle yasaktır. 

Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olup, şoförlerimize bahşiş dahi teklif etmeyiniz.

Araçların hız limitleri, trafik kanunuyla sınırlıdır. Limitlerin üzerine, asla hiçbir şartta çıkılmayacaktır.

Şoförlerimizin hizmet kalitesini ölçme değerlendirme amaçlı araç içi-dışı sesli kamera sistemi vardır.

Anlık olarak araçlar izlenmekte ve ses görüntü kayıtları tutulmakta olup, herhangi bir şikayet olmaması durumunda, aylık olarak kayıtlar silinmektedir.

 

Güvenlikten ödün verilmeyecek, çocuklarda çocuk koltuğu zorunluluğu olacak ve her misafir emniyet kemeri takmak koşulu ile ücretsiz transferden yararlanabilecektir.

Tamamen ücretsiz bir faaliyet olan bu hizmetimiz, kar amaçlı karayolu taşımacılığı değildir. Dolayısıyla yolculara koltuk sigortası yapılmamakta olup; fiş, fatura, tahsilat makbuzu düzenlenmemektedir. Olası kaza durumunda misafirlerine karşı Cetur Turizm hiçbir mali, idari ve cezai sorumluluk taşımamakta olup; kendisine hediye edilen bu hizmet esnasında sadece kullanılmakta olan aracın sigortası olduğu, Yolcu veya koltuk sigortası yapılmadığı konusunda misafirlerimiz bilgilendirilmiş olup ; kendi kabulleri esas alınarak, imza karşılığı araçlarımıza kabul edilmektedirler.

Söz konusu bedava hizmetimiz, sadece bir hediye olduğunu bilen misafirlerimiz, hiçbir şartta Cetur Turizm e sonradan dava açma hakkı vermeyeceği konusunda bilgilendirilmiş ve bu durumu kabul etmişlerdir.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz