Tur İnceleme Sayfası

Batı Karadeniz Turu

Ankara çıkışlı BATI KARADENİZ TURU programında hem eğlenip hem de tarihi bir geziye CETUR TURİZM sizleri bekliyor.4446849

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

ÖNEMLİ UYARILAR

 NOTLAR:
Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.
Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda  tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur ertelenir ya da iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
Otellerimize giriş saati 14.00’tür. Erken girişler, müsaitliğe göre belirlenecektir.
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet Alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
Turlarımızda ulaşım, 8-14 kişi arası kayıtlarda lux minibüs, 15-45 kişi arası kayıtlarda lux otobüslerle sağlanır.
Acentemiz tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategorilerini minimumda sabit tutmak sureti ile değiştirme hakkına sahiptir.

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

YARIM PANSİYON

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

Ağva Tekne Turu
Araç içi ikramlar
Büyükada gidiş dönüş vapur ücreti
Özel tur araçları ile seyahat
Profesyonel rehberlik hizmeti
5 gece YARIM PANSİYON konaklama
(Kahvaltılar (5) Akşam (5) yemekleri)

Ücretsiz Hizmetler

Öğle yemekleri
Mini bar Harcamaları ve otel ekstraları
Belirtilenlerin dışındaki Tüm Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Müze ve ören yeri girişleri
Son gün akşam Yemeği
 

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

TUR PROGRAMI

1. GÜN: ANKARA-BOLU-ABANT-MUDURNU-GÖYNÜK- TARAKLI –İZMİT -İSTANBUL 

Sabah saat 07.30’da Tunus Cad. No.14’te buluşuyoruz.Bolu’ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Abant’a varış yapılacaktır. Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman ardından Mudurnu’ya hareket ediyoruz. Mudurnu Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı, Arasta gezileri sonrası Mudurnu Sokaklarında keyifli bir yürüyüş Mudurnu Evlerinin ve sokaklarının fotoğraflanması ve öğle yemeği ardından Göynük’e varıyoruz. Göynük turu bu turumuz esnasında Akşemsettin Türbesi, Panoramik olarak Zafer Kulesinin görülmesi. Göynük evlerinin ve sokaklarının keşfi sonrası Son günlerde Mümkünlü Kasabası diye adlandırılan Taraklı ’ya hareket ediyoruz. Taraklı Müze Ev, Kurşunlu Camii‘nin görülmesi. Taraklı sokaklarında keyifli bir yürüyüş ile Taraklı’nın keşfi yapıyoruz. İstanbul’a hareket ediyoruz. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama…
2. GÜN: BÜYÜKADA –ŞİLE-AĞVA
Kahvaltı sonrası Bostancı İskelesi’nden bineceğimiz Ada Vapuru ile Büyükada’ya hareket ediyoruz. Vapurdan Heybeli ve Kınalı Adaların panoramik seyri ile Büyükada’ya varış yapılacaktır. Serbest zaman ardından (Arzu eden misafirlerimiz Ekstra fayton ile Ada turu yapabilirler) saat 16.00’te belirlenen noktada buluşma Vapur ile Bostancı İskelesine varıyoruz. Aracımız ile Şile’ye hareket ediyoruz. Şile Feneri, Şile Limanı’nın görülmesi. Arzu eden misafirlerimiz Şile sokaklarını keşfedebilir ve Şile Bezi alışverişi yapabilirler. Ağva’ya hareket ediyoruz. Otele varıyoruz. akşam yemeği ve konaklama.
3. GÜN: AĞVA-KERPE-ACARLAR LONGOZU-AKÇAKOCA-KARADENİZ EREĞLİ-ZONGULDAK
Kahvaltı  sonrası  Yeşilçay ve Göksu dereleri arasında yer alan güzelliğiyle ünlü Ağva turu. Göksu deresi üzerinde yapacağımız tekne turu sonrası Ağva Sahilde serbest zaman yapılacaktır. Kerpe’ye hareket ediyoruz. Kerpe sahil ve Anıtsal Kayalıkların görülmesi.  Karasu’da bulunan Acarlar Longozu’nun görülmesi ve burada verilecek serbest zaman sonrası, Akçakoca’ya hareket ediyoruz. Ceneviz Kalesinin panoramik olarak görülmesi sonrası Karadeniz Ereğli’ye gidiyoruz. Cehennem Ağzı Mağaraları, Alemdar Gemisi ile Anıtsal Çınar Ağaçlarının görülmesi. Ereğli sahilde serbest zamanın ardından belirtilen saatte Zonguldak’a hareket ediyoruz. Panoramik Zonguldak turu sonrası Otele yerleşme.  Akşam yemeği ve konaklama.
4. GÜN: GÖKGÖL MAĞARASI-BARTIN-AMASRA-SAFRANBOLU 
Kahvaltı sonrası Gökgöl Mağarasına hareket ediyoruz. 3350 m uzunluğu sahip 875 m geziye açık olan 3 bölümden oluşan sarkıt, dikit ve traverten havuzları ile öne çıkan Gökgöl Mağarasının gezilmesi. Bartın’a hareket ediyoruz. Bakacak Tepesinden Panoramik Amasra seyri. Öğle yemeği sonrası Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü, Sormagir Kalesinin görülmesi ve Çekiciler arastasında serbest zaman alışveriş imkânı Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Hıdırlık Tepesinden Panoramik Safranbolu seyri, Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Camii, Köprülü Mehmet Paşa Camii’nin görülmesi Yemeniciler arastasında serbest zaman olacaktır. Meşhur İmren Lokumlarında Safranbolu lokumu alışverişi. Otele hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve Safranbolu konaklarında konaklama.
5. GÜN: YÖRÜKKÖYÜ-KASTAMONU-İNEBOLU-AYANCIK-SİNOP -376 Km
Kahvaltı sonrası Yörükköyü’ne hareket ediyoruz. Köy içinde keyifli bir yürüyüş ile Yörükköyü Konaklarının ve sokakların fotoğraflanması köy çamaşırhanesinin görülmesi sonrası Kastamonu’ya gidiyoruz. Kastamonu şehir turumuzda Şerife Bacı ve Atatürk Anıtı, Nasrullah Köprüsü, Nasrullah Meydanı ve Livapaşa Konağı, Münire Medresesi El Sanatları Çarşısı gezileri, Öğle yemeği sonrası Küre dağlarından keyifli bir yolculuk ile İnebolu’ya varış yapıyoruz. Türk Ocağı gezisi ve İnebolu Evlerinin fotoğraflanması. Abana, Çatalzeytin, Ayancık güzergâhından Sinop’a varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.
6. GÜN: SİNOP-ERFELEK TATLICA TAKIM ŞELALELERİ-AKLİMAN -431 Km
Kahvaltı sonrası Erfelek’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 28 Adet irili ufaklı şelaleden oluşan Erfelek tatlıca Takım şelalelerin  Ahşap platformda Değirmene kadar keyifli bir yürüyüş ile Şelalelerin keşfi yapılacaktır. Sinop’a dönüş yapıyoruz. Akliman, Hamsilos Fiyordu, Sinop Kale burçlarının görülmesi Öğle yemeği. Sinop’a has Maket tekne ( Kotra) alışverişi sonrası Sinop Cezaevinin gezilmesi Kastamonu, Çankırı güzergâhından gerekli molalarla Ankara’ya varış yapıyoruz. Gezimiz burada sona ermektedir.

TUR PROGRAMI

 1. GÜN: ANKARA-BOLU-ABANT-MUDURNU-GÖYNÜK- TARAKLI –İZMİT -İSTANBUL 

Sabah 07.30’da Tunus Cad. No.14’te buluşuyoruz. Bolu’ya varış yapıyoruz. Eğlenceli bir yolculuk ardından Abant’a hareket edilecektir. Göl kenaraında yürüyüş ve serbest zaman imkanı sağlanacaktır. Mudurnu’ya varış yapılacaktır. Mudurnu sokaklarında Yıldırım Beyazıt Camiisi’ni ve Hamamını gezip keyifli bir zaman geçirilecektir, Arasta gezileri sonra Mudurnu Sokaklarında eğlenceli bir yürüyüş ardından Mudurnu evlerinin ve sokaklarının fotoğraf çekimi ve öğle yemeğimizin sonrası  Göynük’e varış yapıyoruz. Göynük turunda bu turumuzun esnasında Akşemsettin Türbesi gezerek ve panoramik olarak Zafer Kulesinin görülmesidir. Göynük evlerini ve sokaklarını keşfi ardından son günlerde Mümkünlü Kasabası diye söylenen  Taraklı ’ya varış yapıyoruz. Taraklı Müze Ev,ve Kurşunlu Camii‘nin gezip görülmesidir. Taraklı sokaklarında eğlenceli bir yürüyüş ardından Taraklı’nın sokaklarını ve önemli yerlerini keşfi’ni geziyoruz. Gezimizi gezdikten sonra İstanbul’a varış yapıyoruz. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama…

2. GÜN: BÜYÜKADA –ŞİLE-AĞVA

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Bostancı İskelesi’nden bineceğimiz Ada Vapuruyla Büyükada’ya varıyoruz. Vapurdan Heybeli ve Kınalı Adaların gezerek panoramik olarak izleyerek Büyükada’ya hareket edilecektir. Serbest zaman imkanı sağladıktan sonrasında İsteyen misafirlerimiz için ekstra olarak fayton ile Ada turu için gezi imkanı yapabilirler. Belirlenen saat 16.00’te belirttiğimiz noktada buluşuyoruz. Vapur ile Bostancı İskelesine varış yapıyoruz. Aracımıza binerek Şile’ye varış yapılacaktır. Şile Feneri, Şile Limanı’nın gezip görülmesi ardından Arzu eden misafirlerimiz için Şile sokaklarını gezip görerek ve Şile Bezi için alışveriş imkanı sağlanacaktır. Ağva’ya varış yapılacaktır. Ağva’daki Otelimize varış yapıyoruz. akşam yemeği ve konaklama.

3. GÜN: AĞVA-KERPE-ACARLAR LONGOZU-AKÇAKOCA-KARADENİZ EREĞLİ-ZONGULDAK

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Yeşilçay ve Göksu dereleri arasında yer alan güzelliğiyle ünlü olan Ağva turunu gezilecektir. Göksu deresinde yapacağımız tekne turu gezisi olacaktır ardından Ağva Sahilde serbest zaman imkanı sağlanacaktır. Ağva sahilinden sonra Kerpe’ye varış yapılacaktır. Kerpe sahil ve Anıtsal Kayalıkların gezip görülmesidir. Karasu’da bulunan Acarlar Longozu’nun ziyaret edip gezip görülecektir ve burada verilecek serbest zaman imkanı sağlanacaktır, ardından Akçakoca’ya varış yapılacaktır. Ceneviz Kalesine gidip panoramik olarak görülmesi ardından Karadeniz Ereğli’ye hareket edilecektir. Cehennem Ağzı Mağaraları, Alemdar Gemisi ve Anıtsal Çınar Ağaçlarının ziyaret edilecektir. Ereğli sahilde serbest zamanın imkanı sağlanacaktır, sonrası belirtilen saatte toplanıp Zonguldak’a varış yapılacaktır. Zonguldak panoramik olarak tur sonrasında Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

4. GÜN: GÖKGÖL MAĞARASI-BARTIN-AMASRA-SAFRANBOLU 

Sabah Kahvaltımızı yaptıktan sonrası Gökgöl Mağarasına varış yapıyoruz. 3350 metre uzunluğuna sahip olan 875 metre geziye açık olan 3 bölümden oluşan sarkıt, dikit ve traverten havuzları ile olan öne çıkan Gökgöl Mağarasının ziyaret edilecektir, ardından gezimiz bittiğinde Bartın’a varış yapılacaktır. Bakacak Tepesinden panoramik olarak Amasra’yı izliyoruz. Öğle yemeğimizi yaptıktan sonra Amasra Kalesi’ni, Kemere Köprüsü’nü, Sormagir Kalesinin ziyaret edilecektir,ardından Çekiciler arastasında serbest zaman ve alışveriş imkânı sağlanacaktır. Safranbolu’ya varış yapılacaktır. Hıdırlık Tepesinden panoramik olarak Safranbolu’yu izliyoruz. Kaymakamlar Evi, Köprülü Mehmet Paşa Camii, İzzet Mehmet Paşa Camii’sini ziyaret edip gezip görülecektir. Yemeniciler arastasında serbest zaman imkanı sağlanacaktır. Meşhur İmren Lokumlarında Safranbolu lokumu için alışverişi serbest zamanı olacaktır. Otelimize varış yapılacaktır. Akşam yemeği ve Safranbolu konaklarında konaklama.

5. GÜN: YÖRÜKKÖYÜ-KASTAMONU-İNEBOLU-AYANCIK-SİNOP -376 Km

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Yörükköyü’ne varış yapılacaktır. Köy içinde eğlenceli bir yürüyüş ile Yörükköyü Konaklarının ve sokakların fotoğraflanması ardindan köy çamaşırhanesinin görülmesi ardından Kastamonu’ya varış yapıyoruz. Kastamonu şehir turumuzda Şerife Bacı ve Atatürk Anıtı, Nasrullah Köprüsü, Nasrullah Meydanı ve Livapaşa Konağı, Münire Medresesi El Sanatları Çarşısı gezip görülecektir, Öğle yemeğimizi yedikten sonra Küre dağlarından eğlenceli bir yolculuk ile İnebolu’ya varış yaplacaktır. Türk Ocağı gezisi ve İnebolu Evlerinin fotoğraflanması ardından Abana, Çatalzeytin, Ayancık yol üzerinden Sinop’a varış yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

6. GÜN: SİNOP-ERFELEK TATLICA TAKIM ŞELALELERİ-AKLİMAN -431 Km

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Erfelek’e varış yapıyoruz. Yaklaşık 28 adet irili ufaklı şelaleden oluşan Erfelek tatlıca takım şelalelerin Ahşap platformda değirmene kadar eğlenceli bir yürüyüş ile Şelalelerin gezip görerek keşfi yapılacaktır. Sinop’a varış yapılacaktır. Akliman, Hamsilos Fiyordu, Sinop Kale burçlarının görülecektir ardından Öğle yemeğimizi yiyoruz. Sinop’da bulunan  has Maket tekne sonrası Kotra alışverişi’nin ardından Sinop Cezaevinin gezilmesi Kastamonu, Çankırı yol üzerinden gerekli molalarla Ankara’ya varış yapıyoruz. Bir sonraki turunuzda da CETUR TURİZM’i tercih etmeniz umuduyla…

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

tlden baslıyan fiyatlar

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Nasıl Yardımcı Olabiliriz