Tur İnceleme Sayfası

ANKARA ÇIKIŞLI EGE AKDENİZ TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI

Siz de bu fırsatı kaçırmayın!

Tur konusunda detaylı bilgiler alabilmek ve uzmanlarımızdan destek alabilmek için lütfen bize ulaşınız.
 WhatsApp
 info@ceturturizm.com

 444 6 849

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tur İçin Sunulan Paket Türleri

YARIM PANSİYON

Genel Hizmetler

 • Kablosuz İnternet
 • Mini Buzdolabı
 • Eğlence
 • Oda Servisi
 • Yüzme Havuzu
 • Klima
 • Şarap Barı
 • Özel Kasa
 • Evcil Hayvan
 • Engelli İmkanları
 • Asansör
 • Televizyon
 • Fitness Merkezi
 • Konferans Salonu
 • Özel Etkinlikler

Ücretli Hizmetler

 Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm Öğle Yemekleri

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*Tüm Özel Harcamalar

*Gece Turları

*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye - Özel işletmeler v.b)

*Müze Kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)


Ücretsiz Hizmetler

 Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)

Profesyonel Rehberlik hizmetleri

Milli Park Giriş Ücretleri

Tekne Turları

Tatilbudur.com Otobüs içi İkramları

Tatilbudur.com güvencesi

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Günlere Göre Tanımlanmış Tur Planı

GEZİ PROGRAMI

  1.Gün: Gece Yolculuğu

 

*23.00 Sıhhiye Atatürk Lisesi Önü, 

*23.30 Ankara Armada A.V.M Önü, 

*23.59 Ümitköy Galeria AVM Otoparkından hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.




2.GÜN Köprülü Kanyon`da Rafting Heyecanı - Aspendos - Düden Şelalesi – Antalya

 

Ankara - Afyon - Isparta üzerinden Antalya'ya ulaşıyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Düden Şelalesi ile gezimize başlıyoruz. Antalyanın sıcağında serin bir nefes alıp Anadolu'da günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu`na geçiyoruz. Rehberimizin anlatımları ve verilen fotoğraf molası sonrası dünyadaki sayılı milli parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyona ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7'den 77'ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprü Çayının buz gibi sularında beraber yaşıyoruz. (Bu etkinlik ekstra olup rafting yapmayacak olan misafirlerimiz için farklı bir gezi alternatifi olmayacağından, bu misafirlerimiz rafting alanımızda bulunan restoranımızda beklemek durumundadırlar.) Rafting sonrasında otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz Kaleiçi’nde vakit geçirmek ve doyasıya gezmek için Kaleiçi gece turuna katılabilirler. (Ekstra)

 

Önemli Not: Programımız otele giriş yapmadan ilk gün rafting turu ile başlayacağından dolayı konuklarımızın raftingde giyecekleri eşyaları ayrı bir çanta içinde ayarlamaları rica olunur. Rafting hakkında ayrıntılı bilgi rehberimiz tarafından otobüste bildirilecektir. 

 

Sabah Kahvaltısı: Yolda serbest alınacaktır.(Ekstra) 

Öğle Yemeği: Köprülü Kanyon’'da menü olarak alınacaktır.(Ekstra) 

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

Güzergah: Ankara - Afyon - Isparta – Köprülü Kanyon – Antalya / 685 Km

Konaklama Oteli: 3* 4* Standart Antalya Otelleri

 

3.GÜN Kaleiçi - Kemer - Finike - Demre - Üçağız - Kekova - Kaş - Kalkan - Saklıkent Kanyonu – Fethiye

 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Kaleiçi Mevkii’ne gidiyoruz. Cumhuriyet Meydanı’nı, Yivli Minare’yi ve cumbalı eski tarihi evleri seyir terasından panoramik olarak fotoğrafladıktan sonra Kemer - Finike üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Akdeniz`in ulu dağları Olympos Dağları`nın eteklerinden ilerleyerek Kumluca ve Demre`yi görerek Kekova'nın giriş kapısı olan aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız Köyü`ne ulaşıyoruz. Limandan bineceğimiz teknemizle Kekova Batık Şehir tekne turumuza (1.tekne turu) başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Tersane koyu ve Hamidiye koyu gibi keyifli noktalarda yüzme molaları veriyoruz. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.)Yüzme molalarının ardından teknemizle yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö ll. yy `da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir'i görüyoruz. Üçağız`dan ayrıldıktan sonra Kaş ve Kalkan`ın güzel manzaraları eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ile yolumuza devam ediyoruz. Ardından otobüsümüzle Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent`e varıyoruz. Kanyonda yürüyüşümüzü yapıp verilen serbest zamanın ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Fethiye barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz.(Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 

Öğle Yemeği: Kekova teknede menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 

Güzergâh: Antalya - Demre - Kaş - Fethiye / 293 KM

Konaklama Oteli: 3* 4* Standart Fethiye veya Dalyan Otelleri

 

4.GÜN Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı (Paraglading) – Kayaköy (Karmylassos) - 12 Adalar Tekne Turu - Kızıl Ada - Tavşan Adası – Göcek Adası

 

(Arzu edenler sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü (Paraglading) yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. Ekstra) Detaylı bilgiyi rehberimizden alabilirsiniz.

 

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Kayaköy'e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması`nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy'ü gezerken 1920'li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Burada yapacağımız tarihi gezinin ardından Fethiye marinaya gidiyor ve 12 Adalar Tekne Turu (2. Tekne Turu) gerçekleştirmek üzere teknemize biniyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Kızıl Ada gibi koylarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından tekrar Fethiye marinaya dönüyoruz. . (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Fethiye’de vereceğimiz serbest zamanın ardından yola çıkıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında eğlenmeye gidiyoruz.(Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

 Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Güzergah: Otel - Marina - Otel / 20 KM 

Konaklama Oteli : 3* 4* Standart Fethiye veya Dalyan Otelleri

 

5.GÜN : Belcekız Koyu - Ölüdeniz – Yörük Pazarı - Dalyan Tekne Turu - İztuzu Plajı – Kaunos Kral Kaya Mezarları – Aşıklar Yolu - Marmaris

 

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekız`ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyu`nu görüp Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Yüzme molasının ardından Yörük Pazarı’na uğruyoruz. Ege’ye ait yöresel olan ne varsa çam balından zeytinyağına, kekikten keçiboynuzuna kadar organik olan birçok şeyi bir arada bulacağınız bu yerde küçük bir mola veriyoruz. Ardından Karia Uygarlığının önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti'nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabası`ndan tekne turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarları`nı panoramik olarak teknemizden görerek Caretta & Caretta kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı`na ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu'nu ziyaret edeceğiz. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolu`nda tutup grup fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam arzu eden konuklarımızı Marmaris barlar sokağına götürüyoruz. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği: Dalyan’da menü veya açık büfe olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

Güzergah: (Fethiye - Marmaris 126 km) 

Konaklama Oteli: 3* 4* Standart Muğla veya Marmaris Otelleri

 

6.GÜN Gökova Tekne Turu - Gökova Körfezi - Sedir Adası - Kleopatra Plajı - Akyaka Beldesi - Bodrum 

 

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldes’ine varıyor ve teknemize biniyoruz. Gökova Tekne Turu (4. Tekne Turu). Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon’un sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum, Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Avrupa'dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları'nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Daha sonrasında Yatağan üzerinden otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Bodrum barlar sokağında sabaha kadar eğlence.(Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra); 

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

Güzergah: Marmaris - Bodrum / 110 KM 

Konaklama Oteli: 3* 4* Standart Milas veya Bodrum Otelleri

 

7.GÜN Bodrum Tekne Turu - Milas - Bafa Gölü - Şirince Köyü

 

Otelde alınan kahvaltı sonrası Gümbet limanından bineceğimiz teknemizle birlikte Bodrum'un eşsiz koyları olan Adaboğazı, Bağla Koyu ve Deve Plajı’nda denize girme imkanımız olacak (6. Tekne Turu).Teknemizden Deve Plajı’ndan ayrılıyor ve Milas'tan geçerek, Bafa Gölü’nü panoramik olarak görerek Şirince'ye doğru devam ediyoruz. Selçuk üzerinden kaybolmamış köy dokusu ile eski bir Rum kasabası olan meyve şaraplarıyla ünlü Şirince'ye varıyoruz. Eski adlarından biri çirkince olan bu şirin Rum köyünün sokaklarında nostaljik bir yürüyüş yapıyor ve meşhur meyve şaraplarından tatma ve alma şansına sahip oluyoruz. Şirince gezimizden sonra Manisa - Balıkesir - Bursa - Yalova üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Selçuk veya Şirince’de serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Güzergah: Bodrum - İzmir- Uşak - Afyon – Ankara / 840 Km

Konaklama Oteli: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

 

8.Gün: İzmir – Uşak – Afyon  - Ankara

 

Torbalı – Uşak – Afyon - Polatlı üzerinden yolumuza devam ederek Ankara' ya ulaşıyor. Siz sayın misafirlerimizi, bir başkaCetur turizm  organizasyonunda görüşmek dileğiyle, sabaha karşı erken saatlerde almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakıyoruz.

 KONAKLAMA OTELİ Antalya Standart Şehir Oteli
 KONAKLAMA OTELİ Fethiye Standart Şehir Oteli
 KONAKLAMA OTELİ Marmaris Standart Şehir Oteli
 KONAKLAMA OTELİ Bodrum Standart Şehir Oteli

Tur Haritası

Ek Açıklamalar

1280 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Tur İçin Tanımlanmış Taksit Planları

Nasıl Yardımcı Olabiliriz