Haber Detay


Hollanda Seyahat Acenteleri Birliği Açıkladı

Hollanda medyasında yapılan haberleri Hollanda Seyahat Acenteleri Birliğine (ANVR) nin verilerine dayandırdığı haberlere göre, 2018 yaz sezonunda Hollanda vatandaşları yaşanılan tüm siyasi gerilimlere rağmen, tatillerini Türkiye’de geçirecekler. ANVR temsilcisinin yaptığı açıklamaya göre; geçtiğimiz yıl Türkiye’ye gelen Turist sayısının iki katı kadar turist Türkiye otellerine rezervasyon gerçekleştirdi. Hollanda vatandaşlarına ayırılan kontenjanların daha 2018 sezonu başlamadan, nisan başında tükeneceğini ve Türkiye den yeni kontenjan talep edebileceklerini bildirdi.

Hem Kaliteli Hem de Ucuz

Hollanda ve Türkiye hükümetleri arasında yaşanılan olayların Hollandalıların Türkiye yi tercih etmelerine engel olamayacağı belirtilen açıklamada, son birkaç sezondur, terörle mücadele, Suriye ve Rus uçağının vurulması gibi nedenlerle Hollanda pazarının güvenlik kaygıları taşıdığı için Türkiye yerine başka ülkeleri tercih ettiklerini ancak Türkiye de alışık oldukları düşük fiyat yüksek hizmet kalitesini bulamadıkları bildirildi

 

Misafir Memnuniyeti Anketlerine Göre

Hollanda vatandaşları, İtalya, İspanya ve Fransa yı pahali bulurken; Yunanistan ı Türkiye ye göre kalitesiz, Kuzey Afrika ülkelerini ise güvensiz buldukları anket sonuçlarına yansıdı.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz